Přejít na obsah

www.cheapestnatostraps.com


stosi

Doporučené příspěvky

Ahoj, rád bych se podělil o zkušenost s obchodem www.cheapestnatostraps.com, neboť jsem tady nikde vlákno tohoto obchodu nenašel.

Přehledný web s pestrou nabídkou levných, zejména nato řemenů všech možných šířek.

 

Poštovné 3,99 USD bez ohledu na objednaný objem. Sleva na objednávku 10% při liku na FB a 10% při objednávce nad 5 kusů.

Posílají ze Švédska. Objednáno ve středu, v pátek doma.

S provedením jsem spokojen.

Přikládám foto mojí objednávky (foceno mobilem...).

Za sebe mohu doporučit.

 

 

post-36450-0-19317500-1409344329_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A je nějak markantní rozdíl v kvalitě NATO strapů řady "NATO", "ORIGINAL", "PREMIUM"? Cenový je mi znám :)

Co jsem se díval, tak řada "ORIGINAL" je hlavně jinak provedena (poutko, pod hodinkami nejsou 2 vrstvy řemenu) a "PREMIUM" by, dle infa na webu, mělo být z lepšího materiálu - nicméně, já nakoupil v základní řadě a příjde mi to OK (porovnám-li třeba s nato, co jsem koupil ve strapshop.cz, tak nevidím kvalitativní rozdíl).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď, když jsem ti odpovídal a díval jsem se na web, tak mi došlo, že mi Sofie popletla objednávku... Místo ORIGINAL Jamese Bonda poslala NATO, takže ustřelila o 2 USD a já mám menší radost (neměl jsem si všimnout :D ). Napsal jsem jí, tak se snad nějak domluvíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Ja jsem u Sofie taky nakupoval nekolikrat a byl jsem spokojen s rychlosti vyrizeni i s komunikaci obchodu. Jejich nato jsou v dobre kvalite a nemam si na co stezovat. Perlony mi uplne nesedly, ale tam nevim, jestli to neni spis povahou toho remenu jako takoveho. Proste me reze do ruky... Celkove ale muzu obchod doporucit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Po třech nákupech velká spokojenost s kvalitou zboží, rychlostí dodání a komunikací. Škoda jen, že Premium NATO nemají v 19 mm, líbilo by se mi to na Igeny. A taky jsem spokojen se slevami, ať už množstevními, nebo "welcomeback" :). Další nákup bude kožené NATO, pokud má někdo doma, podělte se prosím s dojmy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V září jsem tam kupoval dva klasické kožené řemínky, co tam byly ve slevě za 15 dolarů a upřímně řečeno byly jak dřevo. Hrozně tvrdé, nepoddajné ani po cca 12-15ti nošeních. Zato krásně držely tvar :-) Jinak komunikace prima, vždy rychlá odpověď (řešil jsem tam jeden nedostupný řemínek).

Upraveno uživatelem Mr. Igelit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Zhruba před půl rokem jsem nakoupil kožené řemeny, s kterými jsem byl hrubě nespokojen. Materiál nebyl opravdu nic moc a samotné provedení (dost bídně slepené po stranách) tomu taky nepřidalo na atraktivitě. 

 

NATO však má hezké, jen tomu chybí označení na přezce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...