Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 11 minutami, African napsal:

To bude možná jenom tím, že nás je tu vcelku dost co jsme je měli během pár měsíců od objednávky doma, konec konců stejně jako ty ...nic víc, nic míň, žádný machrování v tom nehledej ;) 

DSC_1277.JPG

To áno ale to čo mi povedala v predajni že proste niektoré modeli sú nedostupne je tam problém verím. Nakoľko žijem v Biel/Bienne poznám pár ľudí čo pracujú vo fabrike lebo sú to strojári tak ako ja. Ja pracuje pre konkurenciu a viem že ako to myslím funguje a viem keď bol kurzarbeit ako sa vo fabrikách fungovalo. Tak preto sa iba smejem že niekto z Tábora alebo Mostu vie presne ako to chodí v rolexe😀😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Budem si aj ja musieť nejaké kúpiť, nech zistím, čo je na nich také výnimočné 😄 Keď to tu čítam, tak mám dojem, že kúpiť Rolády je podobná udalosť, ako zbaliť povoľnú topmodelku, ktorá má bradavky s príchuťou plzeňského prazdroja - proste niečo, čo ma vystrelí z topánok 🙂 Už sa teším na tú skúsenosť 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, mini46 napsal:

Veď vás vôle ani do chorvacka nepustis 😀😂😂 môže si tak nohy močiť na orliku a mluvit o rolexe 😂😂experti z prdele 😂

Tak ja si myslím, že je tu veľa ľudí, čo majú prehľad a v danej problematike sa vyznajú - a je jedno, kde si kto nohy močí. Mňa (a drvivú väčšinu osadenstva) na tomto fóre zaujímajú hodinky a názory spolupacientov a nie ich majetkové pomery, prípadne, čím si kto honí ego, prípadne kde si močí svoje nohy 🙃 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, dr.sphinx napsal:

Člověčě takhle to skoro zní, jako že život a práci v Bienne/Biel považuješ za známku nějakýho lepčího statusu. Určitěs to tak ale nemyslel, viď :)

Nie nepovažujem za známku lepšieho života čo v podstate je. Len keď nejaký Pepa ktorý je od krkonoš a rozpráva že vie ako to je z termínom dodanie je naozaj smiešne 😂 čo mu ešte ponozky trčia zo sandal 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je mi to líto, ale svou předešlou gratulaci k OP beru zpět. Nechci se zapojovat do flamu, ale necítil bych se před sebou dobře, vědět, že tu něco chválím (jeho slovy) Jánošíkovi, co rád machruje před Pepíkama se svým  Swiss made životem. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Willie McBride napsal:

Budem si aj ja musieť nejaké kúpiť, nech zistím, čo je na nich také výnimočné 😄 Keď to tu čítam, tak mám dojem, že kúpiť Rolády je podobná udalosť, ako zbaliť povoľnú topmodelku, ktorá má bradavky s príchuťou plzeňského prazdroja - proste niečo, čo ma vystrelí z topánok 🙂 Už sa teším na tú skúsenosť 🙃

Človeče, toľko som sa už dávno nezasmial v tomto vlákne :). Rolády som už kupoval a topánky mi zostali na nohe ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...