Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

No jo no, ke svetovymu fotbalu mame daleko a jeste dlouho mit budeme. Nejaky naznaky tam sem tam jsou, nejsou uplne priposrany, alespon to neni ten silenej defenzivni zandour, jakej byl typickej za Bilka. Nejak nemuzu prijit na chut Schickovi prestoze to dnes nema jednoduche. Dockal chybi, myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši jako "bureše" v Anglii (5:0)... to asi nečekal nikdo.. z toho 2 vlastní, ale i tak... Snad se z toho ten mančaft nepo.... Jde vidět, že třeba Souček na ten nároďák dneska nemá... Jako ono je tam víc takových, ale co s tím ten Šilhavý udělá dál? Dostat ty hráče do pohody to bude si majstrštyk.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsem sehnal lístky... :D vždyť ke stále ještě nabízejí. Dnes už mě přišel asi padesatej mejl :D smutný, se se nevypadá ani Brazílie...

Aha, no mám je přes Kuku, myslel jsem, že je beznadějně vyprodáno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucíííí vopálený.. to hrajou a šolíchaj co? 

Oni se tím fakt bavej, furt se tlemej. Až padnou na Němce, tak ty jim to vysvětlej:-).

Fakt teď nemáme kvalitu (snad až tyhle mladý dozrajou). Jinak dobrý, mám zážitek, viděl jsem naživo Brazílii hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni se tím fakt bavej, furt se tlemej. Až padnou na Němce, tak ty jim to vysvětlej:-).

Fakt teď nemáme kvalitu (snad až tyhle mladý dozrajou). Jinak dobrý, mám zážitek, viděl jsem naživo Brazílii hrát.

Myslím, že se budou smát, i když padnou na Němce. 3-1 je z naší strany ještě velmi důstojný výsledek za hranicí očekávání a vlastních sil, jak píšeš o té kvalitě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...