Jump to content

Recommended Posts

Posted

Jo,vcera jsem vypl bayern a prisel o 3 goly. Kdyz pisu konec fotbalu,myslim nadsazku.kdyz si vzpomenu na vikendovou nabidku nasi souteze,tak tohle je pohlazeni na dusi.

Posted

Jako slávista jsem trochu rozpolcen :-))), ne teď vážně, ať jim ta Sparta natrhne žaket. Chovance a Siegla jsem nikdy nemusel, tak ať maj zkaženou premieru!!!! Sparta jedeme.

Posted

Slávista?! To je mi líto......Ono být slávistou musí být smutný život  :hang:

:lol2:

 

Mám vás raději než rychlokvašenou plíseň, tak dík za podporu.

Posted

Slávista?! To je mi líto......Ono být slávistou musí být smutný život  :hang:

:lol2:

 

Mám vás raději než rychlokvašenou plíseň, tak dík za podporu.

Ne,my mame veselej kazdej den,nikdy nevis,kdy ten cirkus zavrou :-(((. U nas plati-diky za kazde nove rano :-))). A na pohary kouknu v tv

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...