Jump to content

Recommended Posts

Posted

No, Frantici zatim bida.

Posted

Jsem dnes malem spolknul lzicku u snidane, kdyz na me vyskocil v dnesnim programu jako prvni zapas Albanie vs. Svycarsko.

Moc fotbal nesleduju, ale jak se to stalo, ze se kvalifikovala Albanie ???

 

Jinak vecer drzim palce SK.

Posted

Dnes vsazeno

Albanie-Švýcarsko 2

Wales-Slovensko 0

Anglie-Rusko 1

Viděl jsem to při mých úvahách také tak, snad to klapne

Posted

myslím, že nevydrží:(

Posted

to radši dostat 10 gólů a hrát,nez tohle...body stejně neuhrajem. to je jen otázka času, kdy nám ho tam soupnou

Proč? Nějaký důvod?? Hraje se na výsledek, ne?

Posted

Jde o to, ze branime celej zapas jako ubozaci. To neni fotbal, ale ostuda. Takze souhlas s Gustou, bylo to cekani na gol a ten prisel.

Posted

tak na otevřenou hru s nima prostě nemáme, takže výsledek je dost dobrý:)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...