honza71 Posted June 11, 2016 Report Posted June 11, 2016 Jsem dnes malem spolknul lzicku u snidane, kdyz na me vyskocil v dnesnim programu jako prvni zapas Albanie vs. Svycarsko.Moc fotbal nesleduju, ale jak se to stalo, ze se kvalifikovala Albanie ??? Jinak vecer drzim palce SK.
vraby Posted June 11, 2016 Report Posted June 11, 2016 Dnes vsazeno Albanie-Švýcarsko 2Wales-Slovensko 0Anglie-Rusko 1
Frostie Posted June 11, 2016 Report Posted June 11, 2016 Dnes vsazenoAlbanie-Švýcarsko 2Wales-Slovensko 0Anglie-Rusko 1Viděl jsem to při mých úvahách také tak, snad to klapne
vraby Posted June 11, 2016 Report Posted June 11, 2016 Hnus fotbal od Švajců ,ta Albánie kdyby dala ty tutovky. 2x hráč na golmana- škoda.
vsudybyl Posted June 11, 2016 Report Posted June 11, 2016 Dnes vsazeno Albanie-Švýcarsko 2Wales-Slovensko 0Anglie-Rusko 1Já bych vsadil na rusy
vsudybyl Posted June 13, 2016 Report Posted June 13, 2016 Tak uvidíme jestli nám ten beton vydrží i v druhém poločasem
Gustaf Posted June 13, 2016 Report Posted June 13, 2016 to radši dostat 10 gólů a hrát,nez tohle...body stejně neuhrajem. to je jen otázka času, kdy nám ho tam soupnou
Radimk Posted June 13, 2016 Report Posted June 13, 2016 to radši dostat 10 gólů a hrát,nez tohle...body stejně neuhrajem. to je jen otázka času, kdy nám ho tam soupnouProč? Nějaký důvod?? Hraje se na výsledek, ne?
vsudybyl Posted June 13, 2016 Report Posted June 13, 2016 Proč? Nějaký důvod?? Hraje se na výsledek, ne?Přesně teď nejde o krásu ale výsledek.
Gustaf Posted June 13, 2016 Report Posted June 13, 2016 Proč? Nějaký důvod?? Hraje se na výsledek, ne?protože jak vidíš,takle nejde odehrát celý zápas....
Frantik Posted June 13, 2016 Report Posted June 13, 2016 Jde o to, ze branime celej zapas jako ubozaci. To neni fotbal, ale ostuda. Takze souhlas s Gustou, bylo to cekani na gol a ten prisel.
Arthur N. Posted June 13, 2016 Report Posted June 13, 2016 tak na otevřenou hru s nima prostě nemáme, takže výsledek je dost dobrý
Gustaf Posted June 13, 2016 Report Posted June 13, 2016 mohli se rovnou postavit v 11 na brankovou čáru a nechat se ostřelovat... sice by byli dobity jak svina, ale možná by to bylo 0:0
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now