Jump to content

Recommended Posts

Posted

Srdce slavisty plesa, konecne.vyhra a Sparta nevystrelila za celej zapas na branku! ?thumbsup

  • 4 months later...
  • 7 months later...
  • 6 months later...
Posted

Tohle bude super vlakno. Uz se nemuzu dockat a pak budu hned po ME pokracovat v predkolech se Slavii!!

Posted

Ok tak moje tipy na základní skupiny:-)  

 

Teď sem to narychlo vyplňoval na takovou privátní tipovačku, tak to pro legraci dám i sem.

Moc sem nad tím nedumal, beztak je to loterie...:-)

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

Jo, mohl sis nechat poradit od kohouta ci podobne haveti, co ted vesti vysledky :-)

Posted

nějak sem to teď nesledoval, ale doufam že ty naši sportsmeni neříkali že si to tam jedou užít. To by znamenalo (a sem o tom celkem přesvědčen) že počítaj jen s mačema ve skupině

Posted

nějak sem to teď nesledoval, ale doufam že ty naši sportsmeni neříkali že si to tam jedou užít. To by znamenalo (a sem o tom celkem přesvědčen) že počítaj jen s mačema ve skupině

 

Ono to trochu připomíná ME 1996 a víme, jak dopadlo :).

Posted

Taky uz se nemohu dockat na vykop. Je to jine nez MS v hokeji, ktere je tak casto, ze to Amiky a Kanadu moc nezajima.

Posted

u nás vsázíme jen na hokej :(, ale kámošovi sem odtipoval takto:   1. DE 2. ESP . Střelec Muller 

 

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...