Murphy97 Posted November 1, 2014 Report Posted November 1, 2014 Jako vzdycky posledni dobou... Tydyti na hristi, jeste vetsi v hledisti
Frantik Posted November 1, 2014 Report Posted November 1, 2014 Prohra Sparty - radost na cely týden :-) Bravo Plznicka!!!!
Kat251 Posted November 1, 2014 Report Posted November 1, 2014 Prohra Sparty - radost na cely týden :-) Bravo Plznicka!!!!+1
uff Posted November 1, 2014 Report Posted November 1, 2014 Srdce slavisty plesa, konecne.vyhra a Sparta nevystrelila za celej zapas na branku! ?thumbsup
Honza.manta Posted November 1, 2014 Report Posted November 1, 2014 Hra - no koment a za chování fanoušků se teda dost stydím - tedy jako sparťanský fanoušek.
Atjof Posted November 1, 2014 Report Posted November 1, 2014 Škoda,že ve studiu nebyl Franz. Ten by nám tu nulovou střeleckou Sparťanskou potenci,logicky vysvětlil....
Atjof Posted November 13, 2015 Report Posted November 13, 2015 Tak konečně víteztví i v přáteláku. Doufám,że teđ bude repre k vidění v Ostravě častěji.
kuncák7 Posted June 9, 2016 Report Posted June 9, 2016 Tohle bude super vlakno. Uz se nemuzu dockat a pak budu hned po ME pokracovat v predkolech se Slavii!!
Kristian.nov Posted June 9, 2016 Report Posted June 9, 2016 Ok tak moje tipy na základní skupiny:-) Teď sem to narychlo vyplňoval na takovou privátní tipovačku, tak to pro legraci dám i sem.Moc sem nad tím nedumal, beztak je to loterie...:-) Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Funthom95 Posted June 9, 2016 Report Posted June 9, 2016 Hehe, výhru nad španěly a turky bych si dal líbit !
kuncák7 Posted June 9, 2016 Report Posted June 9, 2016 Jo, mohl sis nechat poradit od kohouta ci podobne haveti, co ted vesti vysledky :-)
Kristian.nov Posted June 9, 2016 Report Posted June 9, 2016 Tak při zápasech našich samozřejmě předstupuje před rozum srdíčko :-D
MJ. Posted June 10, 2016 Report Posted June 10, 2016 nějak sem to teď nesledoval, ale doufam že ty naši sportsmeni neříkali že si to tam jedou užít. To by znamenalo (a sem o tom celkem přesvědčen) že počítaj jen s mačema ve skupině
fide Posted June 10, 2016 Report Posted June 10, 2016 nějak sem to teď nesledoval, ale doufam že ty naši sportsmeni neříkali že si to tam jedou užít. To by znamenalo (a sem o tom celkem přesvědčen) že počítaj jen s mačema ve skupině Ono to trochu připomíná ME 1996 a víme, jak dopadlo .
Arthur N. Posted June 10, 2016 Report Posted June 10, 2016 Taky uz se nemohu dockat na vykop. Je to jine nez MS v hokeji, ktere je tak casto, ze to Amiky a Kanadu moc nezajima.
j3ykobim Posted June 10, 2016 Report Posted June 10, 2016 u nás vsázíme jen na hokej , ale kámošovi sem odtipoval takto: 1. DE 2. ESP . Střelec Muller Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now