kuncák7 Posted June 13, 2016 Report Posted June 13, 2016 Na otevřenej fotbal se Španělskem to není, ale až další zápas ukáže, jak na tom opravdu jsou. Já doufám, že dobře a že postoupěj dál.
sashator Posted June 13, 2016 Report Posted June 13, 2016 Panove a co jste cekali, ze budeme hrat, proti Spanelum byla jedina sance totalni beton a skoro to vyslo. Myslim si, ze jsme podali na svoje pomery velice slusnej vykon. Zasadni problem byl, ze jsme proste ztraceli a odevzdavali balony a tim jsme se dostavali pod brutalni tlak. Ta kvalita u nas ted proste neni na urovni alespon se blizici tymum jako Spanelsko
huhulak Posted June 13, 2016 Report Posted June 13, 2016 To je škody, to je škody... Španělé sice vyhráli zcela po právu, ale tak moc už těm našim nechybělo
Miloshu Posted June 13, 2016 Report Posted June 13, 2016 Taky jsem jim držel palce. Dáme si repete ve finále
Jeremy Posted June 13, 2016 Report Posted June 13, 2016 Kucí, dám vám penaltu :-) : Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
African Posted June 13, 2016 Report Posted June 13, 2016 Hezky pěkně špagetky :-) Čr snad ani netřeba komentovat....
Marfael Posted June 13, 2016 Report Posted June 13, 2016 Ale Belgie - Itálie asi zatím nejhezčí zápas.
sashator Posted June 13, 2016 Report Posted June 13, 2016 Souhlas s Kristianem, padá hodně málo gólů, ale spousta z těch fotbalů zase tak špatná nebyla, šance jsou, jen nějak váznou střelci...jinak dnešní večerní zápasy byly fajn, dalo se na to koukat
odjinud Posted June 14, 2016 Report Posted June 14, 2016 To zas byla betonárka... ale málem to vyšlo.
j3ykobim Posted June 14, 2016 Report Posted June 14, 2016 Za ten gól může hlavně Lafy. Co tam předváděl před tím centrem? nejdřív hledá Piqeho ve vápně, když se k němu stáhne, tak přestane koukat na Iniestu(sleduje hráče přibíhajícího k vápnu). Toho si ale Iniesta všímá, posílá centr, Lafy si toho jako jediný nevšiml a vidí balón až ve vduchu, tak hledá rukama Piqeho, že si ho přitáhne, ale už našmátrá jen Piqueho dlaň. Neskutečně fatální chyba od útočníka hrajícího si na stopera. Dokonce to vypadalo, že by si ho přebral Hubník, ale viděl že se Lafy stahoval a Piquemu tak to nemělo smysl.
kuncák7 Posted June 14, 2016 Report Posted June 14, 2016 Padá strašně málo gólů...Takticky jsou proste evropani na urovni. Pocitam, ze se to v dalsich kolech trochu zlepsi- co se tyce branek, fotbal zatim hodne slusnej.
Frantik Posted June 14, 2016 Report Posted June 14, 2016 Dnes skvelej Island a Maďaři, dost závidím jejich fanouškům. Proste dá se hrát a bojovat - doufám, ze to naši pochopí a maknou :-)
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now