Jump to content

Recommended Posts

Posted

Na otevřenej fotbal se Španělskem to není, ale až další zápas ukáže, jak na tom opravdu jsou. Já doufám, že dobře a že postoupěj dál.

Posted

Panove a co jste cekali, ze budeme hrat, proti Spanelum byla jedina sance totalni beton a skoro to vyslo. Myslim si, ze jsme podali na svoje pomery velice slusnej vykon. Zasadni problem byl, ze jsme proste ztraceli a odevzdavali balony a tim jsme se dostavali pod brutalni tlak. Ta kvalita u nas ted proste neni na urovni alespon se blizici tymum jako Spanelsko

Posted

To je škody, to je škody... Španělé sice vyhráli zcela po právu, ale tak moc už těm našim nechybělo  :frusty:

Posted

Souhlas s Kristianem, padá hodně málo gólů, ale spousta z těch fotbalů zase tak špatná nebyla, šance jsou, jen nějak váznou střelci...jinak dnešní večerní zápasy byly fajn, dalo se na to koukat

Posted

Za ten gól může hlavně Lafy. Co tam předváděl před tím centrem? nejdřív hledá Piqeho ve vápně, když se k němu stáhne, tak přestane koukat na Iniestu(sleduje hráče přibíhajícího k vápnu). Toho si ale Iniesta všímá, posílá centr, Lafy si toho jako jediný nevšiml a vidí balón až ve vduchu, tak hledá rukama Piqeho, že si ho přitáhne, ale už našmátrá jen Piqueho dlaň.  

 

Neskutečně fatální chyba od útočníka hrajícího si na stopera. Dokonce to vypadalo, že by si ho přebral Hubník, ale viděl že se Lafy stahoval a Piquemu tak to nemělo smysl.

Posted

Padá strašně málo gólů...

Takticky jsou proste evropani na urovni. Pocitam, ze se to v dalsich kolech trochu zlepsi- co se tyce branek, fotbal zatim hodne slusnej.

Posted

Dnes skvelej Island a Maďaři, dost závidím jejich fanouškům. Proste dá se hrát a bojovat - doufám, ze to naši pochopí a maknou :-)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...