Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Frantik napsal:

Ale tak mam radost no 🙂 V nedeli derbíčko, to bude taky zábava.............doufam 🙂 

Tohle byl zápas, kde jsem byl poměrně v klidu. Z neděle už lezu nervama po stropu :-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Frantik

Takže opravdu je Lille a AC Milán srovnatelné s Leverkusen a Nice?

A to tam nepletu Celtic vs Ber Ševa, ale vlastně dle slávistů je Celtic klub 6 kategorie a Ber Ševa team v top 20 klubů v Evropě.

Pokud tvrdíš že ano, tak fotbalu opravdu rozumíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, guzmic napsal:

@Frantik

Takže opravdu je Lille a AC Milán srovnatelné s Leverkusen a Nice?

A to tam nepletu Celtic vs Ber Ševa, ale vlastně dle slávistů je Celtic klub 6 kategorie a Ber Ševa team v top 20 klubů v Evropě.

Pokud tvrdíš že ano, tak fotbalu opravdu rozumíš.

Já si to troufnu tvrdit. Jménem samozřejmě ne, ovšem v posledních letech předvádí AC naprostou bídu a s Leverkusen si jej troufnu srovnat (ostatně italskou ligu klidně s německou srovnám) . Lille a Nice též. O trapnosti, co předvádí letos Celtik bych se také klidně zmínil. Sparta do téhle skupiny krásně zapadla, kdysi věhlasné jméno, kdysi. 

Hlavně ale-Slavie postup, Sparta nic. A to se počítá. 

Stále se něčím ohanite, ale první 2 zápasy byla Sparta hrozná, 2x porazila Celtik a včera trochu konečně něco zahrála (ano, neuznanej gól), ale nic z toho. 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, guzmic napsal:

@Frantik

Takže opravdu je Lille a AC Milán srovnatelné s Leverkusen a Nice?

A to tam nepletu Celtic vs Ber Ševa, ale vlastně dle slávistů je Celtic klub 6 kategorie a Ber Ševa team v top 20 klubů v Evropě.

Pokud tvrdíš že ano, tak fotbalu opravdu rozumíš.

Ja nikde netvrdil, ze fotbalu rozumím a píšu jasně, ze jste měli všechno strasne těžký, vždycky to mate těžký a vždycky jste nejlepší. My to máme vždycky strasne easy a nezaslouzime si to, atd.....

A taky mate vic titulů a vůbec!!!

Ale nahodou jsme vyhráli a vy nahodou ne, tak nám to přej vole, neudelas nic.

V neděli to muže bejt všelijak 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7

Sparta do téhle skupiny krásně zapadla, kdysi věhlasné jméno, kdysi...

ale  nervama už lezeš po stropě... proč proboha, když Slavie je nejlepší v ČR a žije jen z minulosti?

@frantik

hele Slavii za poslední výkony v Evropě chválím a když bude hrát dobře tak chválit budu, ale fakt nemám rád tyhle kecy, že Sparta má tituly jen od komunistů... všechno si koupili, a chudinka Slavie vždy hrála jen fair play.

A jinak seru na vás... teď sleduju Zlín. 😘

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nervuju se před každým zápasem se Spartou, je to derby a zápas o nejvíc. A z minulosti moc nežijeme, tu zarnou už moc lidí nepamatuje :-), to spíš vy se furt jen kasate, ale ta doba je teď taky dávno pryč, ač to většina z nás pamatuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Frantik

já jsem fanoušek Zlína ten mám vždy n.1

ale za 25 let co cca sluduju evropský fotbal (kde bohužel Zlín nemá šanci) je pro mě Sparta jasná jednička a to že se Slavii posledních pár let daří na tom nic nezmění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, guzmic napsal:

Tak Zlín mě včera zase nasral....no Karviná mi dnes zvedla náladu o 50% ještě zítra Sparta a ten víkend nebude tak na kočku.

Jo Sparta zatím potěšila :-)). 

2-0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...