Skipi Posted June 28, 2007 Report Posted June 28, 2007 Dnes jsem při brouzdání na netu natrefil na tuhle značku: www.volnawatches.ch Jako milovníka ponorek a především filmu "Hon na Rudý říjen" mě to pochopitelně velice zaujalo. Znáte to někdo? Internet je na informace velmi skoupý, především by mě zajímala cena. Bude určitě vysoká, ale aspoň mě to snění rychle přejde a začnu opět okukovat jiné značky Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
PigyCZ Posted June 28, 2007 Report Posted June 28, 2007 stojí to zato kouknout na jejich stránky!!! super detajly !!! http://www.volnawatches.ch/
afrikab Posted June 28, 2007 Report Posted June 28, 2007 Dnes jsem při brouzdání na netu natrefil na tuhle značku: www.volnawatches.ch Jako milovníka ponorek a především filmu "Hon na Rudý říjen" mě to pochopitelně velice zaujalo. Znáte to někdo? Internet je na informace velmi skoupý, především by mě zajímala cena. Bude určitě vysoká, ale aspoň mě to snění rychle přejde a začnu opět okukovat jiné značky Ty hodinky maji hloubkomer?
afrikab Posted June 28, 2007 Report Posted June 28, 2007 Uz jsem to pochopil, to je jen signalizace, ze je muzu vzit bez obav do 300 metrove hloubky;)
Skipi Posted June 28, 2007 Author Report Posted June 28, 2007 Uz jsem to pochopil, to je jen signalizace, ze je muzu vzit bez obav do 300 metrove hloubky;) Já ti nevím, člověče, anglicky trošku umím, ale z tohoto stejně moc chytrý nejsem. Však on už nám to někdo vysvětlí Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
sibirnaya Posted June 28, 2007 Report Posted June 28, 2007 (edited) Já ti nevím, člověče, anglicky trošku umím, ale z tohoto stejně moc chytrý nejsem. Však on už nám to někdo vysvětlí 300m znamena, ze je korunka spravne dovrena a muzes jit na ponor. pokud neni, je tam napis open... nadherny hodinky, fakt se mi libi. diky za stranky... Edited June 28, 2007 by sibirnaya
dadasys Posted June 28, 2007 Report Posted June 28, 2007 Mno já bych to viděl jako indikaci nedotažené korunky. V tom případě se totiž v okénku objeví varování, že Ti do hodinek nejspíš nateče, no a když utáhneš, můžeš klíďo do hlubin.
dadasys Posted June 28, 2007 Report Posted June 28, 2007 (edited) aha jsem pomalejsi .. BTW přidám tedy ještě jejich cenu.. Price range from 4,900 CHF to 7,250 CHF Edited June 28, 2007 by dadasys
Skipi Posted June 28, 2007 Author Report Posted June 28, 2007 BTW přidám tedy ještě jejich cenu.. Price range from 4,900 CHF to 7,250 CHF Hmmm, já tušil nějakou zradu Ale jsou fakt hezké a originální. Škoda, že děda se nejmenoval Ramius, třeba bych měl slevu
NIGHTinGALE Posted June 28, 2007 Report Posted June 28, 2007 Nádhera. Konečně něco, co se odlišuje od zbytku produkce a je to koukatelné. Vypadají jako batyskaf Jen ta cena :( Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
boo-beek Posted June 28, 2007 Report Posted June 28, 2007 Ta indikace zas tak ojedinela neni - viz JLC Master Compressor... Ale jinak... jsou... krasny!
dubraro Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 Ti rusti ponorkari teda musi mit platy Asi jako čeští vrtulníkáři...
PigyCZ Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 jestli je to pro ruský ponorkáře, tak by tam neměla chybět indykace radioaktivního záření
frista Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 (edited) jestli je to pro ruský ponorkáře, tak by tam neměla chybět indykace radioaktivního záření Rekl bych, ze indikace se pise s "mekkym I" Clovek, ktery ma na dobre hodinky, nebo je aspon pozna - by mel umet svuj jazyk Jinak tyhle hodiny jsou hodne zajimave az na tu cenu. Zlobi mne, kdyz znacka bez minulosti nasadi ceny, ktere by si mela teprve zaslouzit. Pri trose snahy by to mohl byt takovy "vychodni" pokus o kult á la Panerai (ale to by se musely delat v Rusku a ne se tak prapodivne tvarit jako "ruske svycary" ) Ale jinak diky za super tip - jsou fakt bozske!!! Edited June 29, 2007 by frista
Bobr Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 Každopádně zajímavé stránky. Ovšem, shrnuto: spousta marketingových keců, informační hodnota - nula nula prd. Odkud máte ty ceny? Že bych se špatně díval?
rmx Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 Zlobi mne, kdyz znacka bez minulosti nasadi ceny, ktere by si mela teprve zaslouzit. Pri trose snahy by to mohl byt takovy "vychodni" pokus o kult á la Panerai (ale to by se musely delat v Rusku a ne se tak prapodivne tvarit jako "ruske svycary" ) Jistá historie tady je ( v azbuce VOLNA ) Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
frista Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 Jistá historie tady je ( v azbuce VOLNA ) To rmx: Diky za pripominku. Jasne - Kirovky:-) Ale mne spis slo o ty modely, ktere prosazji. Vazne jsou moc pekne,ale jak souvisi s puvodni znackou (dle meho podminka chlubeni se tradicemi za astro ceny), kdyz ted vyhlasuji ze jsou svycarsko ruske? Nic - spis bych se vas vsech jeste jednou zeptal, jestli nemate pocit, ze je to takovy zajimavy pokus odpovedet na filosofii Panerai (nemyslim designem) a pokus o vyrobu kultovni znacky za kazdou cenu.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now