Jump to content

Recommended Posts

Posted

někteří mají opravdu zajímavě sestavené kolekce oblíbených hodinek:

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

Ty bílé Bell Rossy by se mi asi móc hodili.

Posted
Ty bílé Bell Rossy by se mi asi móc hodili.

 

 

To já začínám přícházet na chuť těm novým hnědým SUPEROCEANŮM, mlask :thumbsup_anim:

Posted

Ty hnědé mě zatím neuchvátily. Mám rád hnědou, ale takhle asi ne. Každopádně kdybych je třeba viděl ve skutečnosti, změnil bych názor.

Posted (edited)

Tie nové Superoceany (ak som pochopil správne: tretí obrázok odspodu, v popredí) sú (pre mňa) jediné Breitlingy, ktoré by som chcel - vážne úžasné. Jednoduchý dizajn.

Edited by Lovap
Posted
Tie nové Superoceany (ak som pochopil správne: tretí obrázok odspodu, v popredí) sú (pre mňa) jediné Breitlingy, ktoré by som chcel - vážne úžasné. Jednoduchý dizajn.

 

Přesně tak, ty nový a ten Rolex, ke zbytku jsem totálně netečný.

Posted
Přesně tak, ty nový a ten Rolex, ke zbytku jsem totálně netečný.

 

 

Já jsem ,,tečný,, ke všem, jak Breitling for Bentley tak i ty Chronomatic, samozřejmě Rolex bych si nechal taky líbit...

Posted

Uz stary superocean byly jedny z mala B, ktery se mi libej (hlavne steelfish... Treba jednou...), ale ty hnedy jsou vazne uchvatny, v mem soukr. zebricku utoci ne dosud neotresitelne prvni misto mezi diverskami - oranzove Planet Ocean na kuzi :)

Posted

Ty hnede Superocean jsou bezkokurencne nejlepsi Breitling, co jsem kdy videl!!!!! Mozna jim konkuruji staricke Breitling Premier, ktere se mi designove take velmi libi. No a k nim samozrejme moje milovane Bell&Ross.

Posted

Midloch:pls,ako sa volaju tie,na jednej fotke napravo od B for B ?

 

K teme-Instrument BR-01 sa tam hodi najlepšie,je to proste tiež "professional watch".

Najhoršia je ta kombinacia s Reversom-hned mi to evokovalo,ako keby sa dvaja piloti vrhli na nevinneho dedka :(

Posted
Midloch:pls,ako sa volaju tie,na jednej fotke napravo od B for B ?

..

 

To jsou normální klasické Navitimery, jen bílá verze.. a možná nějaké drobet starší..

Posted
Tie nové Superoceany (ak som pochopil správne: tretí obrázok odspodu, v popredí) sú (pre mňa) jediné Breitlingy, ktoré by som chcel - vážne úžasné. Jednoduchý dizajn.

 

Taky se mi libi a samozrejme i B and R.

Posted (edited)

Samej humus ;)

 

 

 

Hnědá je však více než dobrá, tahle fotka je určena speciálně pro midlocha, milovníka a znalce Breitlingů a velkých detailů :)

 

osc.jpg

 

 

ocs1.jpg

 

 

a nakonec celá rodinka ;)

 

ocs2.jpg

Edited by Snow
Posted (edited)

Jujka ty černé B mě začínají lákat :) A to jsem chtěl další hodinky světlé :D

Myslím, že Breitling v tomto případě vykročil správným směrem. Datum na 6 se mi líbí.

Možná moc ukecaný ciferník :(

 

Víte někdo, kolik to má stát ?

 

 

Jo a to cukroví bych si klidně dal :)

Edited by Ondraj
Posted
Samej humus ;)

Hnědá je však více než dobrá, tahle fotka je určena speciálně pro midlocha, milovníka a znalce Breitlingů a velkých detailů :)

 

Tak přestože brejle fakt nemám rád, tak tohle sou nádherný hodinky. Ty bych si vzal na ruku s chutí :thumbsup_anim:

Posted
Jujka ty černé B mě začínají lákat :) A to jsem chtěl další hodinky světlé :D

Zdar, posílám Ti černé pro snadnější rozhodování B)

 

ocs4.jpg

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...