Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Pánové, rád bych na Monstra vyzkoušel Shark Mesh - viz foto. Na fotkách se mi to líbí, máte někdo zkušenost, jak se to nosí a hlavně, jak to vypadá? Fotka vždycky poměrně zkresluje, proto není nad osobní zkušenost.

 

Foto - internet.

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mesh mam na SKX399, podla mna to vyzera super (ako na fotkach, tak aj na ruke). S pohodlim je to uz trochu horsie, hodinky som zvyknuty nosit co najblizsie k dlani, cize za zapastnym klbom a tam ma zvykne tlacit na mieste kde je minimum tuku medzi kostou a kozou. Pri beznom noseni je to ok, ale ked sa opiera ruka o stol/notebook, tak je to uz horsie. Kto nosi hodinky vyssie alebo ma nejaku tu tukovu vypln, problem asi mat nebude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, díky.

 

Ten originální tah - viz foto, je poměrně silnější, takže v tom bych problém neviděl. Šlo mi spíš o to, jestli netahá za chloupky není vyloženě nepříjemnej. Díky.

 

Každopádně to zvážím, kdybyste někdo měli tenhle Shark Mesh v plné délce asi bych se ho ujal, za vyzkoušení nic nedám (stačí poslat SZ) :) .

 


EDIT: Jörg: děkuji, asi bych volil silnější, jestli se dělá. Ten Tvůj mi přijde docela tenký, ale možná klame fotka.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mesh mam na SKX399, podla mna to vyzera super (ako na fotkach, tak aj na ruke). S pohodlim je to uz trochu horsie, hodinky som zvyknuty nosit co najblizsie k dlani, cize za zapastnym klbom a tam ma zvykne tlacit na mieste kde je minimum tuku medzi kostou a kozou. Pri beznom noseni je to ok, ale ked sa opiera ruka o stol/notebook, tak je to uz horsie. Kto nosi hodinky vyssie alebo ma nejaku tu tukovu vypln, problem asi mat nebude :)

Já jsem mesh nosil takhle a žádný problém s nošením jsem neměl. Na ruce příjemný. Jediný, co mě štvalo, když jsem krajem tahu občas zachytil očko svetru nebo ručníku...

post-25931-0-24439600-1442703941_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...