Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Před hodinou, vlada35 napsal:

Kupované spíš na zkoušku před půl rokem, ležely v krabici, poprvé na ruce. Uvidíme, jestli zůstanou.

IMG_0401.jpg

Ahoj, chtěl bych nebo spíše nejradši to taky tak udělal, na zkoušku. 

Ty alpinisty mi leží v hlavě už pár let, vždy jsem si říkal, ježíšmarjá to jsou tak divné hodinky, co na nich všichni mají. Prvně ten jejích název, Alpinist, jak Alpinist v Japonsku? Spíš mi připomínaly tyroláky v kožených kraťasích v rakouských Alpách. Posléze jsem zjistil že Japonci mají taky Alpy a ne zrovna malé. S přibývajícími léty se mi dokonce začínají líbit( kyklop), ručky, bóže...  

Oceňuji jejich originalitu i v rámci široké nabídky Seiko. No uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, vlada35 napsal:

Kupované spíš na zkoušku před půl rokem, ležely v krabici, poprvé na ruce. Uvidíme, jestli zůstanou.

IMG_0401.jpg

Jak můžeš koupit, tak krásný hodinky a vydržet je nechat půl roku nenosit :D?? já cokoliv nového nedokážu sundat z ruky :D 

Jsou moc pěkný 👍👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 1. 2022 v 13:03, tatraplan napsal:

IMG_20220103_130236.jpg

Taky musím pochválit, prohlížel jsem ten striptýz z krabičky, to je fajn pocit 😀 v první chvíli jsem doufal že ta vnitřní luneta bude otočná, to by se mi líbilo, ale aspoň se to nepokazí 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, DavidLC napsal:

Taky musím pochválit, prohlížel jsem ten striptýz z krabičky, to je fajn pocit 😀 v první chvíli jsem doufal že ta vnitřní luneta bude otočná, to by se mi líbilo, ale aspoň se to nepokazí 🙂

Díky, jediné co se mi otáčelo byly oči při otevírání, hodinky jsem znal jen z obrázků a asi z tisíckrát puštěného jediného videa co snad existovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...