Přejít na obsah

iPhone manie


  

177 hlasů

  1. 1. Tesite se na iPhone?

    • Ne, iPhone mne ubec nezajima.
      124
    • Zajimave zarizeni, pockam si na poradne recenze.
      37
    • Bezim si iPhone koupit hned jak bude u nas k dostani.
      14
    • Jsem tak nadrzeny, ze si ho koupim uz ted na ebay a klidne pockam, az ho hackeri unlocknou.
      2

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tak je to tu, v lete odlétam do státu na roční studium, což mimochodem znamená že ve státech budu taky trošku nakupovat, a už vím co (macbook pro to jisti). Jen mám velké dilema, jestli si koupit iPod classic se 160 GB a výdrří slona, nebo iPod touch, s giga obrazovkou a wifi ale malou výdrží. Vím že sebou ten laptop budu tahat dost tak fakt nevim, asi tu výdž no, co si myslíte vy?

 

Mám iPod touch a obrovská výhoda na něm je ta wifi. Když si potřebuju doma něco rychle najít (nebo když sedím na hajzlu) tak je daleko pohodlnější než tahat a zapínat notebook sáhnout po iPodu. Te naběhne okamžitě. A s jeho systémem automatického otáčení obrazovky a zvětšování dvěma prsty není ani velikost obrazovky problém. Ačkoli jsem původně wifi bral jako příjemný doplněk dnes je to pro mě zcela zásadní funkce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 249
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Možná už jsem to tu i psal, po prvotních dotazech vlastním iPhone asi dva měsíce.

Bál jsem se, že nebude kalendář na kterém bazítuju takový jako si představuju a dalších věcí.

Musím říct, že jsou obavy rozptýleny a plní vše co chci s velkou rezervou.

Z části díky stovkám aplikací, které se dají doinstalovat přes wifi.

Nikdy jsem neměl zařízení, které spustí a zavře jakoukoli aplikaci ihned po zmáčknutí čudlu

a to jsem už telefonů vystřídal... O hryznutí systému nemluvě.

 

iPhone ale nejde hodnotit podle toho co se o něm píše v diskuzích, jako tady už několik verdiktů padlo.

Musí se vidět a zkusit, nejde ho kloudně posoudit podle obrázku černé placičky a pár psaných vět na webu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná už jsem to tu i psal, po prvotních dotazech vlastním iPhone asi dva měsíce.

Bál jsem se, že nebude kalendář na kterém bazítuju takový jako si představuju a dalších věcí.

Musím říct, že jsou obavy rozptýleny a plní vše co chci s velkou rezervou.

Z části díky stovkám aplikací, které se dají doinstalovat přes wifi.

Nikdy jsem neměl zařízení, které spustí a zavře jakoukoli aplikaci ihned po zmáčknutí čudlu

a to jsem už telefonů vystřídal... O hryznutí systému nemluvě.

 

iPhone ale nejde hodnotit podle toho co se o něm píše v diskuzích, jako tady už několik verdiktů padlo.

Musí se vidět a zkusit, nejde ho kloudně posoudit podle obrázku černé placičky a pár psaných vět na webu.

 

Kde si ho kupoval? Bol, alebo je nejaký problém so SIM kartou českého operátora?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde si ho kupoval? Bol, alebo je nejaký problém so SIM kartou českého operátora?

 

Já ho v podstatě dostal od dodavatele, ale problém nebyl.

Odblok jsem dělal už v době, kdy byla verze 1.1.4. v pohodě odblokovatelná i bez turbosim.

Problém nemám jediný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánová zvažte rozhodování mám nyní 10 dní k HTC TYNT kaisrovi HTC cruise- pouze dotykový display :crying_anim02: a kdybych si měl nechat jen jeden byl by to Cruise mrkněte se na to zatím jsem nenašel chybičku

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základní chybička je systém :suicide_anim: .

 

S mojí přítelkyní je podstatně horší pořízení,ale pro přizpůsobivost jejich systémů a množství použitelných aplikaci bych je neměnil :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základní chybička je systém :suicide_anim: .

Ale vubec ne, naopak.. i kdyz oet zalezi komu co vyhovuje. u techto zarizeni plati jedna jednoducha vec, pro toho kdo chce mit telefon a hned jej pouzivat, nema cas pripadne chut na ruzne experimenty ci rozsirovani programove vybavy, tak pro toho je idealni iPhone a vetsina techto lidi jej skutecne ma podle vlastnich zkusenosti. Druha skupina jsou lide kteri chteji mit moznost rozsireni, pocit snadne synchronizace atd, moznost experimentovat, tak tito lide voli vetsinou zarizeni s WM. Kazdy zarizeni ma svoje vyhody i svoje mouchy, idealni je mit moznost si obe poradne vyzkouset a clovek zjisti co mu vyhovuje vic. To ze by WM byly nespolehlivy - neni tomu tak, obcas byvaji problemy v pripade, ze tam nekdo nainstaluje 50 warezovejch aplikaci a zarizeni zacne bejt pomaly, zamrzat a podobne ;ú Kdyz uz tak se u HTC reklamuje hardware, ale SW nikoliv, alespon jsem se zatim s nikym takovym nesetkal.

 

Me treba iPhone vyhovuje ovladanim ze si vsude clovek vystaci pouze s prsty (i kdyz SW klavesnice uplne idealni neni), ma dobre propojeni s Youtube, vyborny prehravac medii, dobry internetovy browser a je svizny. U HTC mi vadi ze se bez stylusu nektere veci daji delat pouze celkem krkolome, protoze prostredi Touchflo jeste porad neni 100% dotazeny, konkretne u Tytn II mi vadi to jak je zarizeni pomale pri preklapeni obrazovky, ale vyhovuje mi mnozstvi SW na ktery jsem byl zvykly z mnoha predchazejicich telefonu, to ze v tom funguje bez problemu TomTom a dalsi veci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vubec ne, naopak.. i kdyz oet zalezi komu co vyhovuje. u techto zarizeni plati jedna jednoducha vec, pro toho kdo chce mit telefon a hned jej pouzivat, nema cas pripadne chut na ruzne experimenty ci rozsirovani programove vybavy, tak pro toho je idealni iPhone a vetsina techto lidi jej skutecne ma podle vlastnich zkusenosti. Druha skupina jsou lide kteri chteji mit moznost rozsireni, pocit snadne synchronizace atd, moznost experimentovat, tak tito lide voli vetsinou zarizeni s WM. Kazdy zarizeni ma svoje vyhody i svoje mouchy, idealni je mit moznost si obe poradne vyzkouset a clovek zjisti co mu vyhovuje vic. To ze by WM byly nespolehlivy - neni tomu tak, obcas byvaji problemy v pripade, ze tam nekdo nainstaluje 50 warezovejch aplikaci a zarizeni zacne bejt pomaly, zamrzat a podobne ;ú Kdyz uz tak se u HTC reklamuje hardware, ale SW nikoliv, alespon jsem se zatim s nikym takovym nesetkal.

 

Me treba iPhone vyhovuje ovladanim ze si vsude clovek vystaci pouze s prsty (i kdyz SW klavesnice uplne idealni neni), ma dobre propojeni s Youtube, vyborny prehravac medii, dobry internetovy browser a je svizny. U HTC mi vadi ze se bez stylusu nektere veci daji delat pouze celkem krkolome, protoze prostredi Touchflo jeste porad neni 100% dotazeny, konkretne u Tytn II mi vadi to jak je zarizeni pomale pri preklapeni obrazovky, ale vyhovuje mi mnozstvi SW na ktery jsem byl zvykly z mnoha predchazejicich telefonu, to ze v tom funguje bez problemu TomTom a dalsi veci..

 

Neodolám abych nedoplnil- přítelkyně má HW jako každá ženská, Cruise jako všechny WM6 pánové ale ty softíky........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vubec ne, naopak.. i kdyz oet zalezi komu co vyhovuje. u techto zarizeni plati jedna jednoducha vec, pro toho kdo chce mit telefon a hned jej pouzivat, nema cas pripadne chut na ruzne experimenty ci rozsirovani programove vybavy, tak pro toho je idealni iPhone a vetsina techto lidi jej skutecne ma podle vlastnich zkusenosti. Druha skupina jsou lide kteri chteji mit moznost rozsireni, pocit snadne synchronizace atd, moznost experimentovat, tak tito lide voli vetsinou zarizeni s WM. Kazdy zarizeni ma svoje vyhody i svoje mouchy, idealni je mit moznost si obe poradne vyzkouset a clovek zjisti co mu vyhovuje vic. To ze by WM byly nespolehlivy - neni tomu tak, obcas byvaji problemy v pripade, ze tam nekdo nainstaluje 50 warezovejch aplikaci a zarizeni zacne bejt pomaly, zamrzat a podobne ;ú Kdyz uz tak se u HTC reklamuje hardware, ale SW nikoliv, alespon jsem se zatim s nikym takovym nesetkal.

 

Me treba iPhone vyhovuje ovladanim ze si vsude clovek vystaci pouze s prsty (i kdyz SW klavesnice uplne idealni neni), ma dobre propojeni s Youtube, vyborny prehravac medii, dobry internetovy browser a je svizny. U HTC mi vadi ze se bez stylusu nektere veci daji delat pouze celkem krkolome, protoze prostredi Touchflo jeste porad neni 100% dotazeny, konkretne u Tytn II mi vadi to jak je zarizeni pomale pri preklapeni obrazovky, ale vyhovuje mi mnozstvi SW na ktery jsem byl zvykly z mnoha predchazejicich telefonu, to ze v tom funguje bez problemu TomTom a dalsi veci..

No já HTC krátce před iPhonem měl a WM mě přiváděly k šílenství. Ostatně stejně, jako normální Windows, pokud jsem nucen s nima občas pracovat. Ale třeba to někomu vyhovuje. Podle mně je to určitá forma masochismu. Co se týka synchronizace - iPhone nemá problém. Co se týká programového vybavení, také nevidím zasadní výhodu u WM.

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u techto zarizeni plati jedna jednoducha vec, pro toho kdo chce mit telefon a hned jej pouzivat, nema cas pripadne chut na ruzne experimenty ci rozsirovani programove vybavy, tak pro toho je idealni iPhone a vetsina techto lidi jej skutecne ma podle vlastnich zkusenosti. Druha skupina jsou lide kteri chteji mit moznost rozsireni, pocit snadne synchronizace atd, moznost experimentovat, tak tito lide voli vetsinou zarizeni s WM.

 

S tím se dá souhlasit. iPhone nabízí v základu funkce dotažený a spousta lidí s nimi vystačí.

 

Na druhou stranu se ale nestraní experimentů a rozšiřování programové výbavy, což jsi napsal jako výhodu WM. Softwaru je neuvěřitelně moc.

Myslel jsem, že po přechodu ze symbianu budu muset oželet slovník, Convertor a třeba aktuální měnový kurz, ale je k mání vše co jsem chtěl.

 

Osobně si myslím, že je to po dotykovém displ a stylusu další vývojový krok. Myslím hlavně to rozlišení co se dotykové vrstvy týče a pak taky software

který to obsluhuje. Jeho logika je vyvedena takřka k dokonalosti, když člověk (proti stylusu) tlustým prstem klikne a trefí co chce i když si stránku třeba zrovna ani nezvětší. O snadnosti a rychlosti zvětšení je zbytečné mluvit.

 

Dovedl bych si vymyslet pár věcí, které bych uvítal, ale co je dokonalé.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WM jsou strašné, bez každodenního resetu mi za dva dny vypotřebují veškerou dostupnou paměť. Můj další chytrý telefon / PDA nejspíš nebude WM, protože to je fakt tragédie. A to mám jen pár sw, žádný warez, samé známé a prověřené tituly. Sorry, ale WM nejsou opravdu vhodné pro někoho, kdo je chce prostě používat - WM jsou tamagoči a když se o ně patřičně nestaráte, chcípnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WM jsou strašné, bez každodenního resetu mi za dva dny vypotřebují veškerou dostupnou paměť. Můj další chytrý telefon / PDA nejspíš nebude WM, protože to je fakt tragédie. A to mám jen pár sw, žádný warez, samé známé a prověřené tituly. Sorry, ale WM nejsou opravdu vhodné pro někoho, kdo je chce prostě používat - WM jsou tamagoči a když se o ně patřičně nestaráte, chcípnou.

Vidim, ze je tu silna zakladna anti-WM uzivatelu ;). Ja WM pouzivam kazdy den uz 3,5 roku a zadny problem jsem s nimi nikdy nemel. Muj HTC Kaiser jede uz 3 mesice bez restartu, stejne jako jsem driv mel Smartphony bez restartu. Tak nevim, jestli neni chyba spis v uzivateli ;).

 

btw: S tou pameti je to jen o instalaci nejakeho task manageru. Kaiser ma v zakladu HTC plugin pro zavirani (nikoli schovavani, coz je default chovani WM - debilni, uznavam) aplikaci, takze s pameti zadny problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DaDriva - tak nejak ;) Osobne jsem pouzival nekolik WM zarizeni (HTC), nekolik Symbianu S60 (Nokie Nx a Ex), Symbian S80 (Nokia 9300/i), Symbian UIQ(SE Px) a nikdy jsem s zadnym systemem nemel problemy ze by byl nestabilni nebo neco podobnyho, fakt je ten ze Nokie Nx a Ex obcas prestaly vyzvanet, nekdy se kousaly a tak, ale to nebylo Symbianem nybrz dementnim softwarem, jehoz prehrani, na ktere clovek musel obcas notnou dobu cekat, vse vyresilo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidim, ze je tu silna zakladna anti-WM uzivatelu ;). Ja WM pouzivam kazdy den uz 3,5 roku a zadny problem jsem s nimi nikdy nemel. Muj HTC Kaiser jede uz 3 mesice bez restartu, stejne jako jsem driv mel Smartphony bez restartu. Tak nevim, jestli neni chyba spis v uzivateli ;).

 

btw: S tou pameti je to jen o instalaci nejakeho task manageru. Kaiser ma v zakladu HTC plugin pro zavirani (nikoli schovavani, coz je default chovani WM - debilni, uznavam) aplikaci, takze s pameti zadny problem.

Já jsem nejen anti-WM, já jsem i anti-W :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...