Přejít na obsah

iPhone manie


  

177 hlasů

  1. 1. Tesite se na iPhone?

    • Ne, iPhone mne ubec nezajima.
      124
    • Zajimave zarizeni, pockam si na poradne recenze.
      37
    • Bezim si iPhone koupit hned jak bude u nas k dostani.
      14
    • Jsem tak nadrzeny, ze si ho koupim uz ted na ebay a klidne pockam, az ho hackeri unlocknou.
      2

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Jasne ze jsem uz tyhle fce proveril, ale scroll je v adresari kupodivu slozitejsi naz finder, ktery by se na to hodil nejlepe. V textovce to vyresene je.

 

Jakakoli redukce je redukce nejen jmenem, ale i kvalitou. Kupodivu se neda vyresit ztrata, pripadna "netesnost" v kontaktech - tedy "sumum a praskotum" kdykoli se redukce se sluchatky pohne oproti zdirce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 249
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zpočátku jsem se do četby tohohle vlákna zdráhal pustit, ale nakonec se mi četlo docela dobře. V počátcích hysterie okolo iPhone, jsem nevěda oč kráčí, vůči tomuto přístroji zastával jednoznačně odmítavé stanovisko. Po přečtení různých recenzí a diskusí, jsem si uvědomil, že tak jako jinde v životě, není nic černé nebo bílé, ale realita je ?šedivá? ? prostě záleží co komu vyhovuje; jednomu to, dalšímu ono. Jak už tu bylo psáno, v něčem je iPhone horší a v něčem lepší. Když jsem jej viděl a zkoušel naživo, posedla mě dosti neodolatelná touha po vlastnění tohoto hmotného statku. Pak zvítězil hlas rozumu, který říkal, že struktura mých preferencí je napřena jiným směrem, takže jsem se rozhodl vydržet. Vydržet do doby než přijde na náš trh, což by mohlo být o Vánocích a tak nějak, spíše z iracionálních důvodů, se mi nechce kupovat ?šedivku?. Ovšem pokud po uvedení na náš trh bude jeho oficiální cena oproti ?šedivce? vyšší, půjdu asi do ní a nebude rozhodovat jestli je to novější nebo starší verze a ani kapacita paměti. Mám představu, že ho budu využívat jako jeden z ?vedlejších? telefonů (obvykle sebou dva až tři mobily nosívám + ještě PDA :eek: ), neb mi nejvíc vyhovuje Nokia se svým symbianem. Jako PDA používám již přes dva roky starý FS C550 k němuž nemám žádných výhrad, narozdíl od dříve vlastněného HP (osobní zkušenosti se servisem HP na 1*), nebo HTC. Zatímco jsem si skoro jist, že symbian neopustím, hlodá ve mě myšlenka odejít od majkrosoftího OS a zkusit Linux a po přečtení tohoto vlákna jsem dosti nahlodán i ke koupi notebooku od Apple.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Catwanderer:

 

Hlodas celkem spravne.

 

Za posledni 2 roky jsem kompletne presel na jablecnou dietu a je poznat, ze monotematicka strava neni uplne to nej...Takze - co se tyka pocitace/notebooku - davam velke plus uzivatelske privetivosti, operacni stabilite apple tiger/leopard Potrebujes-li demostrovat pred klientem - i potrebny "designovy" nadhled, tak tam take apple porad jeste znamena pozici c. 1. Minusy - programy stale nemluvi srozumitelne s ostatnimi - jde-li o office balik, tak windows office jsou ukrutne drahe (cracky nejsou v ceske lokalizaci k mani na kazdem rohu a nejsou taky uplne bez much), neooffice, openorgy a jine - to je takove zebracke reseni, ktere se k tomuto pristroji ani nehodi.Musis si poridit balik iWork, ktery ma asi nejlepsi prezentacni program - Keynotes, o editorech uz nema smysl mluvit, ale celkem to je slusne. Jestli je textovy editor dobry se nepozna po 1 strance textu denne. Kdo psal nekdy knizku a v pulce rukopisu se mu sesrotilo formatovani vcetne indexace na winofficech, tak vi o cem mluvim.

V mobilnich telefonech je to tak, ze tam windows opravdu ukazali svoji neschopnost(jeste pred neslavnymi Vistami), Apple se to teprve uci (a neni to ideal) - takze z meho pohledu jednoznacne Symbiany (vim co mluvim - pro telefonniho opratora casto delam nejake joby a myslim, ze mam informace opravdu z 1. ruky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete, ako je to s rýchlosťami internetu v mobiloch u jednotlivých operátorov? Na Slovensku T-Mobile ide cez Edge a Orange cez 3G + HSDPA, O2 používa sieť T-Mobile a vlastnú spustí len v 2. polroku. Mám však dojem, že reklama tvrdí niečo iné, než sú reálne rýchlosti v praxi. Ako pracák by mi vyhovoval SE P1, len škoda absencie HSDPA. Keby sa v súčasnosti na Slovensku v praxi nedali dosiahnuť rýchlosti HSDPA, tak určite zvolím spomínaný P1. V opačnom prípade počkám na P3 alebo na Xperiu, resp. zvolím E 90. A ešte ku iPhone. Hoci je v prvom rade určený na zábavu, je po stránke prenosu dát vybavený slušne, ale či by bol vhodný ako pracovný nástroj? Osobne nemám rád plno mobilov po vreckách, radšej jednu univerzálnu tehlu, ako niekoľko rôzne zameraných kusov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlost netu je s mobily spojena jen castecne - to nejdulezitejsi je v praxi to, co ti dovoli sit.Muzes mit ultra rychly GPRS/EDGE, HSPDA a stejne je ti to na nic, kdyz ses za vetrem, kde je jenom obycejna zakladnova stanice (BTS) bez rychlych dat. iPhone je pro prenos dat vybaven temer dokonale a je idealni pro organizovani. I kdyz nema 3G (teprve novy model na podzim), tak v idealnich podminkach je dostatecny na zakladni praci s posilanim emailu i surfovani a kupodivu jsem ho zatim nezpomalil ani ve spickovych casech a mistech, kde se pohybuji.

Co se tyka cisel rychlosti site, temer vzdy je cislo lez (bohuzel), uz si je ai nechci pamatovat (20 - 40 kbit/s u gprs, 100 150 kbit/s u EDGE, a 386 kb/s UMTS, 1,8MB/s, 3,6 MB/s u HSDPA). V praxi to hazi uplne jina numera a to selisi od pocitu, ktery prave mas, kdyz ti to spadne:-))) JInak 3G sit je omezena na par mist v Cechach (na Slovaci o moc lip taky neni).

Pro mne je blby, ze si do nej nic neulozis a nepreneses. Treba ani blby telefonni cislo z SMSky si neulozis do adresare.Na to soudruzi z mostarny zapomeli:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak mi dnes pristal v ruce iPhone prvni generace. Po nekolika mesicich (letech) skeptickeho pohledu na nej a cteni recenzi jsem si udelal svuj nazor. JE TO NAPROSTA BOMBA!!!!

V pondeli uz se mozna stanu jeho majitelem, tak jsem se chtel mistnich jablickaru zeptat - mate nejaky osvedceny program na upominky na stavovem displayi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dnes pristal v ruce iPhone prvni generace. Po nekolika mesicich (letech) skeptickeho pohledu na nej a cteni recenzi jsem si udelal svuj nazor. JE TO NAPROSTA BOMBA!!!!

V pondeli uz se mozna stanu jeho majitelem, tak jsem se chtel mistnich jablickaru zeptat - mate nejaky osvedceny program na upominky na stavovem displayi?

 

Včera mi přistál v ruce nový 3G... A musím říct, že z mého pohledu - KATASTROFA. Takovou cihlu jsem teda nečekal. Asi nejsem ten pravý uživatel pro iphone,ale krom pár nedodělávek v softwaru, který bych asi přežil, se zkrátka s tou velikostí nemůžu smířit!!! Včera jsem ztrávil asi 2 hodiny různýma synchronizacema, nastavením apod, pak jsem šel ven, nosil a používal ho asi 5 hodin, a to mi stačilo. A právě teď jsem v nastavení zvolil " reset all content and settings " a po 2 hodinách ( ano, tato operace trvá 2 hodiny :suicide_anim: )jsem ho zabalil do krabičky a nabídnu ho kamarádům.

 

P.S. Nepište mi, proč jsem si ho kupoval, protože jsem si ho nekupoval, dostal jsem jej v rámci prodloužení smlouvy. Blbec, moh sem si vzít mraky jiných... Opravdu sem zjistil, že v něm obsažené funkce mi lépe zvládne víc specializovaných přístrojů, které už stejně mám, a které nosím jen tehdy, když je potřebuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem moznost si dostatecne vyzkouset ne3G i 3G variantu a obe dve jsou pro me zklamanim, jako multimedialni prehravac, ktery obcas umi telefonovat je to povedena zalezitost, jako telefon me to vylozene se*e ;) Uz jen chybejici moznost vypnout anglickou T9 je vec, za kterou bych to zarizeni byl schopnej odepsat okamzite a takovych veci je vic.. myslim, ze pro urcitou skupinu lidi je to prima zarizeni, ale ja do ni nepatrim, ac jsem si rikal nez jsem ho mel moznost pouzivat, ze bych mozna mohl ;)

 

EDIT: Kdybych si mel vybrat kombinaci kvalitniho telefonu + multimedialniho prehravace, ktery je schopen udelat vse dle mych predstav a navic dobre vypada, tak bych sahnul asi po HTC Diamond, coz je velmi prijemne zarizeni az na ten ku*evsky lesklej zadni kryt! :( Ale vzhledem k tomu, ze telefon potrebuju primarne na telefonovani, nejakou tu SMS, tak je pro me stale nejprijatelnejsi reseni s klavesnici 1-# a symbianem, pripadne jednou za cas doplnene necim ve stylu Diamond/iPhone/atd..

Upraveno uživatelem spiderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vzhledem k tomu, ze telefon potrebuju primarne na telefonovani, nejakou tu SMS, tak je pro me stale nejprijatelnejsi reseni s klavesnici 1-# a symbianem, pripadne jednou za cas doplnene necim ve stylu Diamond/iPhone/atd..

Neměl jsi v rukou Nokii E71? Podle mě je to první přijatelně kompaktní full qwerty telefon a s 8 GB kartou zastane i funkci mp3 přehrávače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S E71 zkusenosti nemam, mel jsi ji v ruce asi 20 sekund a zjistil jsem, ze tu full-qwerty klavesnici bych pouzivat nemohl, je prilis mala a prisla mi , ze uz je skutecne na hranici, mozna i za hranici pouzitelnosti, jinak telefon jako takovej pokud ti bude klavesnice vyhovovat je super! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak si tu reklamu zaridit musej, ale verim, ze pro zakazniky, muselo byt pekne otravny cekat ve fornte, ve ktere je zdrzoval komparz ;)

 

Tak pokud by to byl komparz ze stejnojmenného britského sitkomu ( v originálu Extras ), tak to bych se tam postavil taky. Ricky Gervais je dokonalej, a jeho příležitostní hosti, jako Ben Stiller nebo Clive Oven... A nejlepší host byla Kate Winslet. Kdo viděl, ví. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že to lze vypnout. Stejně jako spousta jiných tzv. nedostatků které omílají na netu lidi, co iPhone viděli z rychlíku nebo na fotce.

Pokud se to da vypnout v cerstve zakoupenem iPhonu uvitam radu jakym zpusobem ;) ..z rychliku, dokonce ani z pomale jednokolejky jsem to nevidel, nekolik dni jsem ten kram mel doma ;) Pokud to jde pouze cestou ala dohrani mms a tim zruseni zaruky, tak to neberu jako "normalni" reseni..

 

Pokud mas i oficialni tipy a triky jak na:

 

Moznost posilani souboru pres BT

Psani SMS kompletne bez T9

Moznost po pripojeni k PC vyuzit iPhone jako Mass storage zarizeni

Ziskavat dorucenky u SMS bez psani nejakych kodu!!!

 

Diky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se to da vypnout v cerstve zakoupenem iPhonu uvitam radu jakym zpusobem ;) ..z rychliku, dokonce ani z pomale jednokolejky jsem to nevidel, nekolik dni jsem ten kram mel doma ;) Pokud to jde pouze cestou ala dohrani mms a tim zruseni zaruky, tak to neberu jako "normalni" reseni..

 

Pokud mas i oficialni tipy a triky jak na:

 

Moznost posilani souboru pres BT

Psani SMS kompletne bez T9

Moznost po pripojeni k PC vyuzit iPhone jako Mass storage zarizeni

Ziskavat dorucenky u SMS bez psani nejakych kodu!!!

 

Diky ;)

To s těmi fotkami a rychlíky nebylo myšleno konkrétně o Tobě, pardon, pokud to tak vyznělo. Co se týká neoficiálního používání a softu třetích stran, donedávna to byla jediná možnost a žádná záruka nebyla, každý se mohl rozhodnout, jestli do toho půjde. Jestli půjdu do 3G uvidím, zatím jsem spokojen se starým, má pro mně jednu neocenitelnou výhodu - hliníkový futrál. A jestli si ho potom hacknu. resp. nechám hacknout, uvidím, záleží na nabídce oficiálního shopu. Ale předpokládám, že bude dostatečná k tomu, co potřebuju.

S tou t9 na 3G nemám zkušenost, zeptám se chytřejších, ostatní věci jsem nikdy nechtěl používat, takže jsem ani nepátral jestli v installeru na to něco je. chápu, že někdo potřebuje jiné funkce, mně vyhovuje a v kombinaci s me.com se to celé zase posunulo o řád výš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...