Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Jestli je to do hodinek, tak imho tu nejlevnejsi. Pochybuji, ze by kvalitnejsi (drazsi) vydrzely dele v pomeru cen <_<

Edited by Jakubisko
Posted

Myslím že by som dal prednosť Renate. Vo Swiss Made hodinkách som mal od výrobcu použitú len Renatu a keď mi ju menili, hodinár konštatoval - super kvalitná baterka. Na druhej strane, baterkové hodinky som už niekoľko rokov nekupoval.

Posted

Z výše uvedeného bych pocitově vybral Renatu, ale já tohle moc neřeším jednak většina mých hodinek na baterky není a

ty který jsou krmím baterkama od číňana - stojí 5,- a nikdy nevydržela míń než rok což mi za tu cenu naprosto vyhovuje.

Posted

Díky za každý názor" Bohužel 395 Renátku v tom našem zapadákovku nikde nemají, koupil jsem na konec Vartu Chron. Neskutečných 30,- Kč :wacko: hi hi"

Po té v Hradci vodotěsnost za 100,-Kč. Myslím, že v porovnání s autorizovaným servisem Tag Heuer, kde mi řekli za výměnu "prý okolo těch 2000 až 3000,-Kč" trošičku rozdíl.

Posted
Díky za každý názor" Bohužel 395 Renátku v tom našem zapadákovku nikde nemají, koupil jsem na konec Vartu Chron. Neskutečných 30,- Kč :wacko: hi hi"

Po té v Hradci vodotěsnost za 100,-Kč. Myslím, že v porovnání s autorizovaným servisem Tag Heuer, kde mi řekli za výměnu "prý okolo těch 2000 až 3000,-Kč" trošičku rozdíl.

hod sem foto hodiniek v ktorych si to menil

Posted
hod sem foto hodiniek v ktorych si to menil

 

Tyto krásky" Ale ještě neměnil, obřad přijde až večer.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted
Tyto krásky" Ale ještě neměnil, obřad přijde až večer.

 

Není baterie jako baterie. Některé hlavně levně se tvářící značky mají tu nevýhodu, že při vybíjení ze sebe

generují bílý prášek který je schopen zaprasit strojek. Do hodinek dávám výhradně značkové - dobré

zkušenosti VARTA, SEIKO.

Posted
Tyto krásky" Ale ještě neměnil, obřad přijde až večer.

 

 

preco mas zakazany prijem sukromnych sprav?

Posted
preco mas zakazany prijem sukromnych sprav?

 

Zkusím to naposledy! Už jsem to 3x povolil a vždy po určité době mě tam automaticky skočí zákaz"

už by to mělo jít, snad"

  • 2 weeks later...
Posted

Renata patří do skupiny Swatch group, takže to je obvykle první baterka, kterou jsou ETA strojky vybaveny - výrobce si tak jejich kvalitu celkem hlídá.

Celkem mě zarazilo, že v přehledu není Energizer - tyhle dvě značky se "přetahují" o značková hodinářství. Na jinou značku tam prakticky nenarazíte.

O životnosti to vůbec není. Největší riziko je poškození strojku. Už jsem viděl vyteklé Varty, GP, Maxel. Hodinář mi říkal, že i Renatu. Energizer zatím ani jeden.

Takže do "hodinek z Lidlu" cokoliv, do drahých hodinek Renata nebo Energizer, upřednostnil bych Energizer.

 

Někdy není na výběr, ne všechny firmy dělají všechny rozměry (baterií).

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...