cali Odesláno 13. července 2007 Nahlásit Odesláno 13. července 2007 http://www.watchtime24.sisco.pl/catalog/pr...products_id=506 nazory, postrehy, skusenosti?
afrikab Odesláno 14. července 2007 Nahlásit Odesláno 14. července 2007 Vodolaz, jako potapecske hodinky, by asi nemely mit vodotesnost pouze 10ATM.
l3stat Odesláno 6. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 6. srpna 2007 no pěkný třeba myslí jenom šnorchlování
yen Odesláno 28. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 28. srpna 2007 Mně se 10ATM nezdá málo, ani na potápěčské hodinky, rozhodně je to dostatečné pro běžné použití i vodní sporty. Jinak se mi hodinky moc líbí!
chose Odesláno 28. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 28. srpna 2007 Mrchy masivní, a ještě inspirovaný.. Vodolaz ? Vodolám !
cali Odesláno 28. srpna 2007 Autor Nahlásit Odesláno 28. srpna 2007 Ak si ich raz kupim tak urcite nie pre jejich vodotesnost,... ja sa potapam najhlbisie na dno podolskeho bazena Myslel som skor ci ich uz niekto nema ... jak je to s kvalitou zpracovania strojkom a tak. PS :jejich design sa mi zda skor letecky nez potapacsky.
yen Odesláno 28. srpna 2007 Nahlásit Odesláno 28. srpna 2007 Jo, spíš z takových neurčitě snobských důvodů by mne asi malinko mrzela ta latinka na ciferníku...
Pepino65 Odesláno 11. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 11. srpna 2008 Mrchy masivní, a ještě inspirovaný.. Vodolaz ? Vodolám ! Jo inspirovaný, malinko se poohlédli k Panerai, ale ne tak dobře.
Ivan Lelák Odesláno 12. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 12. srpna 2008 Celkem pěkný, trochu myslím inspirovaný leteckými (ciferníkem). Neznám je, ale se strojkem 31681 mám dvoje ruské hodinky, je to vylepšený švýcarský strojek, jehož licenci koupili rusáci v 70.letech a po vylepšení ho tuším od 1978 dali na trh, nejprve pro armádu atd. Se strojkem jsem spokojen, natahuju obden, v pohodě 48 hodin vydrží, i déle, i když píšou rezervu tuším 42 hod.
Vit Odesláno 12. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 12. srpna 2008 Tyto vypadají vcelku hezky: http://www.watchtime24.sisco.pl/catalog/pr...;products_id=66
SAS Odesláno 12. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 12. srpna 2008 Celkem hezký, jen mi na nich vadí dost nešikovně umístěná datumovka.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se