Přejít na obsah

Sundáváte si hodinky před spaním?


JII.

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

já dneska po dlouhý době spal bez hodinek (ten NATO řemen už trochu sm.děl a jiný hoďky neměl hned po ruce).

nevím, jestli to bylo tím, ale spalo si mi nezvykle blbě, furt jsem se budil, ráno mě bolela hlava a celej den stojí zaprd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SICE NEVÍM PROČ SEM TAHÁTE VAŠE INTIMITY a vašich 20 vteřin:smile_anim: slávy, ale vždy se ráno probouzím s hodinkamai a to kdekoliv a kdykoliv.

 

Je pravda, že na spaní mám Traser nebo Casio 5600 aby jsem ,když se náhodou probudím ihned viděl , která bije. :-)))

 

Prostě jako si na noc beru pyžamo tak si na noc beru i jiné hodinky než nosím přes den.

 

Proto si i na dovolenou beru jedny hodinky takzvaně na spaní. :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

SICE NEVÍM PROČ SEM TAHÁTE VAŠE INTIMITY

Prostě jako si na noc beru pyžamo tak si na noc beru i jiné hodinky než nosím přes den.

 

:lol2: úplně živě si tě představuju ve flanelovým pyžamu s G Šokama na ruce - to musí bejt intimita jako prase :lol2:

 

*to zase bude neděle :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě pos..r, na spaní měnit hodinky, tomu říkám ztráta času :-)já hodinky sundávám jen při občasném čištění, když už mám pocit, že jsem čuně co nemá naleštěný hodinky a pak ještě na letišti...jinak jen při výměně kus za kus.Bez hodinek bych nemohl být, musím je na ruce cítit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem prečo, ale nejde mi hlasovanie :(

Nezobrazia sa mi žiadne možnosti "áno" alebo "nie"; sú tam len tlačidlá Vote a Show Results, ale keď stlačím Vote, vyhodí mi to hlášku [#10355] You must cast your vote in each question of the poll. Ale ja tam žiadne otázky ani odpovede nevidím :(

 

Skúšal som s Firefoxom 3.6.20, Google Chromom 12.0.742.122 a Internet Explorerom 7.0, ale výsledok ten istý.

 

Ináč, spím vždy s hodinkami na ruke, naposledy som si ich dal dolu pred 3 mesiacmi pri predletovej kontrole, a to len preto, lebo ma prinútili :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

@kdojinej :D

Jinač k tématu:

Hodinky na noc jdou zásadně z ruky. Odkládam je ovšem na dosah, většinou na zem k posteli aby bylo jasno uprostřed noci kolik je hodin. Na ruce přes noc zustávájí pouze v případě těžké opilosti, což se stavá velmi zřídka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedaval som si dolu, pokial som byval sam. Potom som si daval, lebo par krat dostala priatelka po hlave a trosku ju to bolelo. Ale o5 si ich budem nechavat, lebo budem nosit Golny s kozenym remenom. Dolu som si daval taktiez Primky od stareho otca - skoda by ich bolo rozbit.

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hodinky dávam dole okamžite, keď prídem domov, opäť na ruku až ráno a cez víkend ležia v hodinkovnici, alebo na vrtiči a čo sa týka sexu, tak tiež ich nemám na ruke a aj keby som bol sám, tak som pravák a hodinky nosím na ľavej ruke, takže by mi to nepomohlo a nenatiahol by som ich :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapisuju si do deníčku, v kolik chodím v noci čůrat. Urolog má pak radost.

 

Jak o tom přemýšlím, začal jsem je nosit na noc v dětství když se mi zhoršil zrak na minus osm dioptrií (jednou jsem za totáče na zábavce bez brýlí oslovil příslušníka slovy "pane hajný" a nemyslel to jako vtip) na od té doby o tom nepřemýšlím, sundávám jen do sprchy. Bez brýlí a hodinek jsem nejvíc nahý...

 

Toho urologa si budu pamatovat, prostata je prevít a Holmesová mi odmítá dělat čárky s časem.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesundávám,kochám se pohledem na svítící ciferník a vracím se do dětství,kdy jsem si přivezl z NDR kapesní Ruhly a byl jsem jak u vytržení,že svítí.Když mě vzpomínky hodně rozruší,tak poslouchám tikot strojku,je to lepší než počítání oveček :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Flashman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...