Přejít na obsah

Bronzové PRIM Sport II


Doporučené příspěvky

Odstupuji, nakonec jsem objednal nerezové pouzro. Přeji úspěšné dokončení projektu.

 

Předběžný zájem:

 

tmoris
Bert
Speedwalker
jankoxxx
Miloshu
Jakubisko
m.n.
malda
Pege1012

JR_2010 (a rovnou napíšu, že pokud bude to něco číslované, tak bych rád č.6)

Dzos

Guzmic

Qwuiddo

onney

pebe

--------------------------------

celkem 15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Je něco nového na tomto projektu? 

koncept, který je zhruba představen na renderu "nejšílenější varianta" je cenově nepřijatelný - představa, že v tomto projektu půjde o obyklou cenovou úroveň Elton limitek byla trochu mimo. Řešíme další možné úpravy, které cenu stáhnou na akceptovatelnou úroveň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A chápu tento projekt správně, že se v něm řeší jen bronzové pouzdro (předpokládám aspoň s korunkou) a nejde o limitku celých hodinek? Já bych měl totiž zájem jen o to pouzdro. O zbytku konceptu už mám naprosto jasno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teoreticky by asi Elton samotný pouzdro dodal, ale otázka je cena - předpokládám, že by byla výrazně vyšší než v případě, že si pouzdro koupíš i se "zbytekem"   (ale to je spíš otázka na Davida....)

 

to Malda: btw. my Ti samotný Liberty poudro dodáme, kdybys mermomocí nějaký bronzový chtěl  :lol2:

Upraveno uživatelem Denjl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teoreticky by asi Elton samotný pouzdro dodal, ale otázka je cena - předpokládám, že by byla výrazně vyšší než v případě, že si pouzdro koupíš i se "zbytekem"   (ale to je spíš otázka na Davida....)

 

to Malda: btw. my Ti samotný Liberty poudro dodáme, kdybys mermomocí nějaký bronzový chtěl  :lol2:

nevidím důvod proč by jen pouzdro mělo být výrazně dražší, trochu možná, ale výrazně nevim.

 

Dane, pro Liberty máme svoje vlákno, ponech tohle pro bronzové PSII, pls.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuš ví, kam mířím. Ono já klidně souhlasím s tím, že se zúčastním limitky na celé hodinky s tím, že si dodám vlastní cifr. Pokud se nepletu, tak původní zadání bylo dost benevolentní co do vzhledu limitky. Pak jsem myslel, že se to zvrhlo jen v diskusi o bronzovém pouzdru a možnosti jeho výroby.

 

Moje představa je jasná v tom, že chci bronzové pouzdro a korunku, myslivecký cifr (ten mám a už jsem se smířil s tím, že to bude "no date", byť s 68mičkou), nějaký barevně ladící armovák, a o zbytku moc vyhraněnou představu nemám. Každopádně nic jiného, než zlaté ručky s lumi se k tomu asi hodit nebudou. Dál už toho není moc co řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak děcka, něco slov k tomuto projektu.

 

Samozřejmě sem si to celý začal mašlit přes SZ jen abych vás všechny pořádně nasral, každopádně i tak nás bylo dost, abychom se dobrali nějaký shody a ujednotili si podobu konečné konfigurace a taky dost na to, abychom se dohádali do krve. Ctím samozřejmě pověst dnešního dne a v jeho duchu jsem si trochu zapřeháněl, nikdo se do krve s nikým nechytil, byli jsme všichni v SZ prudce inteligentní a věděli, co cenu má a co ne.

 

Nakonec jsme se shodli na následující kofiguraci:

CuSn8 bronz pouzdro, CuSn8 otočná luneta bez aretace, CuSn8 návlek na nerez korunku, plné nerez dýnko s gravírkou. 

černý mat číselník se žlutooranžovými indexy (klasika PSII, ne humberto), SPORT červeně, ostaní potisk bíle, zlacený, bombírovaný ručky se stejnobarevnou lumi jako indexy na číselníku. Armovák černý s bílým potiskem indexů, plast sklo, řemen kožka, spona nerez. Strojek 68 každej účastník ve vlastní režii - takže cena z Eltonu bez strojku a jeho servisu.

Cena za tuhle srandu přeskočila 26 tisíc za kus.

 

počkám až se zvednete zpět do židlí a budu pokračovat

 

kdyby se v předchozí konfiguraci změnila CuSn8 luneta za klasickou plastovou, nahradily se zlacený bombírovaný ručky klasickejma niklovanýma s běžnou lumi, nebyla na dýnku gravírka, ale rytíčko, a počet kusů minimálně třicet, a bez řemenu, tak se dostaname (a opět bez strojku) na bezmála 18k.

 

Vzhledem k tomu a k subjektivním obavám ze záručního servisu (Elton v tomto případě nehodlá zaručit žádnou WR), z kvality provedení a z dalších asi "předsudků" jsem usoudil, že moje preference a očekávání se tady nenaplňují a nebudu se tohoto projektu účastnit.

Do hlav dalších přizvaných členů SZ nevidím, ale troufám si hádát, že na to hážou stejnou bulvu jak já, bo buď napsali, že na to sejří, nebo na dotaz "kdo do toho jde" odpovídali mlčením, sarkasmem, vtipem a podobně.

 

 

resumé píšu sem, aby se zdejší členové - zájemci o PSII v bronzu rozhodli sami, co a jak a třeba si zorganizovali realizaci ve své režii. případným zájemcům poskytnu bližší info, pokud projeví zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne:( Tak nějak jsem doufal, že cena bronzového pouzdra nebude víc, jak dvojnásobek nerezu:( Do desítky za bronzové pouzdro, nástavbu korunky a zlacené ručky by se o tom dalo uvažovat. Tohle je dost... A já jsem se na to tak těšil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jsem v rozpacích, že když zas prim vede tu svou finanční písničku, že někdo, kdo má s bronzem zkušenosti, ještě nedělá ta bronzová pouzdra. Normálka bronz pouzdro na PS II, vše ostatní si každej dodělá z původních dílů, parexa a ber kde ber ..... to neexistuje nějaký kopírovací soustruh ? 

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...