Přejít na obsah

Bronzové PRIM Sport II


Doporučené příspěvky

Skvělá zpráva !! Jen se optám na tu slitinu bronzu.

 

Navrhuju dýnko z původních PS II - je jich tolik a jsou z nerezu, že není proč utrácet další peníze. Objednání nového z eltonu je taky celkem zaplatitelný. Kdyby bylo z bronzu, je to něco jiného, stejná roztažnost jako pouzdro atd...., ale zas si nejsem jist, zda je ona "patina" a vůbec měď a tak pro každého na kůži snesitelná.

 

Pokud jsem četl správně, Sedin mě jistě opraví, tak jeden z důvodů. proč se bronz používá v námořní oblasti je, že jednak nekoroduje a taky se na něj nelepí žádná mořská havěť, právě protože jí nechutná ta měď a její sloučeniny.....

 

Leda by se urobilo bronzový PROSKLENÝ dýnko - universál pro automat i manuál ( tedy asi rozměry na automat ) -  mammma mia !!!! :) Jestli to nevyhodí budžet mimo mísu.....

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten kontakt s kůží na ruce se dá vyřešit, buď podlepením bezbarvou folií (tuším to tu už u jedněch vintage propagoval martar) nebo vhodným řemenem (nato, zlu, podložka, ...). Ale asi nic nebrání použití standardního dýnka, snad jedině závit aby se trefil a to nevím, jestli může nebo nemůže být problém...

Co korunka, vložka

 

Armováky, sklíčka, vložky strojku atd asi renovační díly eltonu, ne?

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

To propagoval Alda na DA38 :lol2:

Na DA36.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím proč uživatelé pachájí takto sebevraždu včetně svých příspěvků, chápu, že se tady občas někdo naštve a odejde (někdo i vícekrát). 

 

Nechte si ty hodinky nejdřív vytisknout na 3D tiskárně, než pustíte CNCčko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dospělo to až do poptávky v Eltonu, ale cenová nabídka byla celkem raketa, takže se to odpískalo. Pokud bronz, stále je tu projekt Liberty, ale s Eltonem to nevypadá. Perlička byla, že se divili na co chceme hodinky z bronzu a že to bude patinovat a nedají nám na to záruku a co to je vůbec za blbý nápady, že to v životě neviděli, tak tam kluci tehdy vezli ukázat jiný bronzovky.

 

Jestli se gunmen k něčemu dopracoval (viz citovaný příšpěvek níže) netuším, možná to teď žije v SZ.

 

Tak mám model pouzdra. Poslal jsem to do výroby, aby připravili postup a zkontrolovali tolerance, zda je to vyrobitelné. Z čeho výčko? Budeme se tím zabývat nebo se použije víčko z původních hodinek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Čtu neuvěřitelně příspěvek Lamiczky - že se divili,  že někdo chce hodinky z bronzu ????  Asi nemají ponětí o posledních trendech. Mám 2 x bronz Steinhart - teď jsem dokonce viděl za 20.000 ruské. Osobně bych chtěl ještě jedny bronzy ale s gmt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...