Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

V 19. 1. 2024 v 18:29, spiderer napsal:

Takze narozeniny uz probehly jo? Tak jeste jednou vsechno nej a ja se taky neflakal a resil jsem nahradu - tentokrat neprilis originalne, ale nemohl jsem odolat :D 

B296D670-F5BA-4307-A3F7-515FD0A64E77.jpeg

Tiež ich aktuálne zháňam :D Nejaká šanca že ťa po mesiaci prestali baviť? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 2. 2024 v 12:22, Turco napsal:

Tiež ich aktuálne zháňam :D Nejaká šanca že ťa po mesiaci prestali baviť? :D 

Skoro to vypadá na telepatii 🤣 V rámci redukce stavu jedny z béček pustím do světa a to buď tyto SO chrono, nebo klasický SO :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 2. 2024 v 7:43, OWG napsal:

Zpátky na tahu 😌

IMG_6527.jpeg

Na rybky rad vzpominam, prvni jsem si koupil 2007 na Vaclavaku v dnes uz neexistujicim Watch DeLuxe nebo jak se to jmenovalo v ramci dnu Marianne se slevou 25% coz tehdy vychazelo asi na 43 tisic a od te doby uz skoro neni mozne je za stejnou cenu mit ani 15 let stare 😂 no a pak jsem jim v ruznych kombinacich podlehnul v prubehu let jeste 6x. Jsou super! Za me klasicky plnotucny becka divery jak ma byt 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, spiderer napsal:

Na rybky rad vzpominam, prvni jsem si koupil 2007 na Vaclavaku v dnes uz neexistujicim Watch DeLuxe nebo jak se to jmenovalo v ramci dnu Marianne se slevou 25% coz tehdy vychazelo asi na 43 tisic a od te doby uz skoro neni mozne je za stejnou cenu mit ani 15 let stare 😂 no a pak jsem jim v ruznych kombinacich podlehnul v prubehu let jeste 6x. Jsou super! Za me klasicky plnotucny becka divery jak ma byt 😉

Tak to si dobře vychytal slevu 😁 Ja je mám od krutora, jen teda sháním jeden článek ale nikde není. Na chrono24 je tuším za 3000,- ale v Anglii :( sice mi sedí na ruce akorát, jen se bojím léta protože mi vždycky natece ruka v průběhu dne a to vím ze bych měl už těsné. Jinak souhlas, Béčka jeste s křidélky a opět cifr propracovaný 😌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, spiderer napsal:

Já dneska koukal na svoje okřídlený a člověka to prostě baví no :D ale mám roupy zase 🤣

IMG_3037.jpeg

Pokud bych měl vybrat jen jedny z téhle trojice tak ty uprostřed mě zaujaly nejvíce 👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, zhrado napsal:

Tvrdá je riadne, že? 

Ani tak ne, je pevnější, ale na to si rychle zvyknu :) je docela i pohodlná a na ruce mi teď hodinky sedí úplně jinak :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Maxel napsal:

Na 44 už musí mít ček pracku. Já nemam ani na 41, ale fuck it — už spolu klepem třetí rok. 

IMG_0334.jpeg

S těmito bych dokázal žít :))) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...