Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ano to mozem potvrdit, tvrde su no zatial sa nosia v pohode. Mam v plane skusit aj gumu, najviac sa mi paci Diver Pro III v modrom.

Já jsem je zkoušel i na černém ocean raceru, ale také to vzhledově nebylo to pravé, asi máš pravdu, k modrému dialu modrá guma bude dobrá volba, černá jim moc nešla..

post-6831-0-39243800-1424028172_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem je zkoušel i na černém ocean raceru, ale také to vzhledově nebylo to pravé, asi máš pravdu, k modrému dialu modrá guma bude dobrá volba, černá jim moc nešla..

Cierna max koza k modrej, co si daval pred chvilou fotku na ciernom kroko tie sa mi celkom aj pacili no guma uz nie. V monulosti sa mi este Ocean Racery pacili ale dneska by som uz radsej volil Diver Pro 3. Otazkou este bude aku sponu na ne, trnovku alebo preklapacku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cierna max koza k modrej, co si daval pred chvilou fotku na ciernom kroko tie sa mi celkom aj pacili no guma uz nie. V monulosti sa mi este Ocean Racery pacili ale dneska by som uz radsej volil Diver Pro 3. Otazkou este bude aku sponu na ne, trnovku alebo preklapacku.

 

Tak sponu bych jednoznačně doporučil překlápěcí s mikroregulací, je výborná a skvěle vychytaná do detailů. Otázka je jen finanční, protože oproti klasické trnnové na gumu to je značný rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se ta modrá se světle hnědým řemenem dost líbí.

 

Já mám světle hnědý řemen k bílému cifu:

attachicon.gifB (kopie).jpg

Tohle je fajn kombinace, ten bílej cifr a hněda kuze se dobre doplnujou Upraveno uživatelem Ondrej71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sponu bych jednoznačně doporučil překlápěcí s mikroregulací, je výborná a skvěle vychytaná do detailů. Otázka je jen finanční, protože oproti klasické trnnové na gumu to je značný rozdíl.

Viacej sa priklanam aj sam k preklapacke, zatial pockam este, kaucuk si viem predstavit radsej na leto nie pod kabat/pulover.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pilota mám doma taky, ale když mám pilota i na B01 tak jsem osadil croco...   :lol2:

Škoda redukce stavu, chronomaty bych z ruky nedal, ani jedny...  :flex:

Já dávám pryč nové SO 44 - viz. prodejní vlákno, právě kvůli CH-Matům :) .

 

Jeste nedavno jsem nad beckama kroutil hlavou. Ve Zline u Stuchlika jsem nechapal, co na nich vsichni vidi. Ted uz mam taky jedny. A vsechno uz je mi jasny ?

Gratulace, tohle jsou velký pecky, i když baterky, ale jsou jedinečné designem. Old school :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronomat 44 na pilotovi, ale chystá se redukce stavu :D ...

Chronomat 44 na pilotovi, ale chystá se redukce stavu :D ...

Ako pozeram tu vase Chronomaty (B01) chlapy cim dalej tym viac na ne dostavam chut, su neskutocne krasne. A zase to prichadza....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...