Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

A) hrozně se mi líbí anglický auta, Astony, Land Rovery, Jaguary ale taková 911 by mi taky stačila

 

B ) současná produkce Mazdy, až mi doslouží Lancer tak se budu porozhlížet v první řadě právě tam, Mazdu 3 nebo CX-3 si doma představit umím

 

C) ten novej Mercedes co mábýt konkurentem X6 mi příjde jěště vošklivější než X6 samotná, na druhé místo bych dal tu X6 a na třetí Nissan Leaf 

 

P.S. docela mě mrzí směřování Mitsubishi jako značky, EVO končí bez náhrady, tradice motorsportu v háji, současná modelová řada nic moc, do budoucna to vypadá na podivně tvarovaný hybridy... 

Upraveno uživatelem honzyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A) hrozně se mi líbí anglický auta, Astony, Land Rovery, Jaguary ale taková 911 by mi taky stačila

 

B ) současná produkce Mazdy, až mi doslouží Lancer tak se budu porozhlížet v první řadě právě tam, Mazdu 3 nebo CX-3 si doma představit umím

 

C) ten novej Mercedes co má být konkurentem X6 mi příjde jěště vošklivější než X6 samotná, na druhé místo bych dal tu X6 a na třetí Nissan Leaf 

 

P.S. docela mě mrzí směřování Mitsubishi jako značky, EVO končí bez náhrady, tradice motorsportu v háji, současná modelová řada nic moc, do budoucna to vypadá na podivně tvarovaný hybridy... 

Subaru okopcilo Evo x uplne bezostysne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, měl jsem Kaipana, ale byl to shit. Pak jsem plánoval koupit to, co je foto, projel jsem se (v tom bílým je dcera), ale pak to nějak nedopadlo, plány se rychle měnily a nakonec jsem skončil i Mini Cooper S, co právě prodávám.

Kaipana snad ani nelze nazvat napodobeninou Sevena, pokud jsi měl na mysli toto.

 

Cooper S je ale krása, přítelkyně po něm touží, proč ho prodáváš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaipana snad ani nelze nazvat napodobeninou Sevena, pokud jsi měl na mysli toto.

 

Cooper S je ale krása, přítelkyně po něm touží, proč ho prodáváš?

A) No ono vzhledově to IMHO až tak strašný není - viz ta fotka s ledadlem. Horší (výrazně) je samozřejmě technika, navíc toto byla domácí stavba nějakého kutila a dle toho to vypadalo - něco ve stylu hodina jídzdy = hodina servisu.

B ) Po pravdě ani nevím. Asi je to chyba. Částečně tzv. rodinné důvody (prostor), částečně věk (auta, ne můj ;) ), byť najeto má velmi málo. Ale beru to tak, že s přibývající léta se zvyšuje četnost různých oprav a tak ..bla, bla, bla ..prostě jsem línej se o to starat.

post-29493-0-16032400-1426441443_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Co ty, ty si das povedat na vsetko :) ale ja... ;) v aprili som v statoch tak to probnem, postnem fotky. 700k na zadnej naprave - to treba vyskusat.. a hlavne - vzdy pouzit cerveny kluc :)

tak nam potom zreferujes!

700 koni ... tak to ti musim popriat aj vela stastia a hlavne rozumu - tesim sa na reportaz!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S. docela mě mrzí směřování Mitsubishi jako značky, EVO končí bez náhrady, tradice motorsportu v háji, současná modelová řada nic moc, do budoucna to vypadá na podivně tvarovaný hybridy... 

 

No a je to tady http://www.auto.cz/mitsubishi-lancer-skonci-jeho-misto-zaujmou-hybridy-elektromobily-a-suv-86293

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...