Přejít na obsah

ARCHIMEDE


kandrdas

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Skvela sestava, ty Decka jim ale malinko kraluji, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvela sestava, ty Decka jim ale malinko kraluji, ne?

Tak Déčka jsou trochu jiná kategorie, ale nosím tak nějak všechny a teď co jsem nahodil tah na ty pilotky, tak můžu říct, že se mě nosej nejlíp - nejpohodlněj  ty A42... :mellow: B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Déčka jsou trochu jiná kategorie, ale nosím tak nějak všechny a teď co jsem nahodil tah na ty pilotky, tak můžu říct, že se mě nosej nejlíp - nejpohodlněj ty A42... :mellow: B)

To verim a to kdyby jsi zkusil tah k Deckum ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám o tom výhledově uvažovat, budu muset něco pošetřit a uvidím... :unsure: B)

Je drahy, o tom zadna, ale je fakt dobrej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Teď mi přišly od pánů z Chronoshopu (děkuji jim tady za skvělý přístup) tyhle pohodové pilotky. Krásně tikají, modré ručičky jsou úžasné, pouze originálně dodávaný řemen mi připadá takový nepatřičný (k tak skvělým budíkům vypadá trochu lacině..).  

post-41687-0-13658500-1455281582_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace..jsou to pohodový hodinky, řemen vybereš na Strapshopu nebo necháš ušít...jakou barvu máš lumi, taky ti svítí ručky a indexy rozdílně..modrá a zelená ? Po týdnu dej vědět odchylku, já měl přes půl minuty denně a po zaběhnuti jsem to nechal v Chronoshopu na počkání poladit..teď 3s do plusu za 24 hodin. .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Mám z nich radost. Lumi je modrá na ručičkách i indexech.

Řemen zatím vybírám. Zkusil jsem tam dát černý s bílým prošitím co mám na Zeppelinech a vypadá to taky dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace k paradnim Ackum. Hele bilou mam rad, ale tady imho asi ne. Jeste tak bilou gumu na nejake potapky, budiz ale na nemecke pilotky za mne nee. Nezlob se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se bál, že tohle vlákno usnulo navždy (sotva vzniklo). 
1) Supr špica volba hodinek. Spousta jich šla z domu, ale tyhle Archimede Pilot XLH nepůjdu nikdy. 

2) Podle mě jim naopak ten origo řemen sluší hodně. Vyzkoušel jsem na nich myslím 4 další a pokud se chceš toho origo zbavit, tak ho vezmu.

3) Ten bílý fakt ne, byť je v reálu sebe více kvalitní ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu si pomoct, ale tento originální řemen mě neoslovil. Pokud ho AVe chceš (nebo někdo), tak mu ho v Brně dám (přezku a šroubky - nýtky si nechám)

post-41687-0-92815100-1455364519_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...