Přejít na obsah

ARCHIMEDE


kandrdas

Doporučené příspěvky

Marcus: souhlas, ty Stowa jsou paradni, za mne rovnez urcite bile, jen ty rimske cislice nejak nemusim. Na druhou stranu, ty Archimede za mene penez nabizeji v podstate to same. Na Stowa je asi lepe zdobeny stroje a pokud se nemylim tak spodni sklicko je safir, to je asi ale nepodstatne. Archimede ma ten napis handaufzug a to mne nejak rajcuje, ani tam nepotrebujes made in germany. Kdyz to vezmu kolem a kolem, asi bych dal prednost Ackum.

 

Edit: ty Tve pilotky jsou skvele, ta mala sekundovka je dobra. Jen ten rozmer:(, nejak jsem zlenivel, to kvuli Damasko, jsou tak pohodlne, ze stale koukam na male rozmery. Skoda, ze to nejsou 40, 41 max. 42 mm.

Jeste se optam, zkusenejsiho, jaky nazor mas na ty pilotky chronometry? Cena je vyssi, stejne ale, ze jsem je tady moc nevidel.

Pokud nemáš stejný požadavek jako já, tj. římské číslice, nevidím důvod proč bílé maríny od Archimede nevyzkoušet. Nápis "handaufzug" mě taky moc bere :rolleyes: . Doufám, že půjdeš do nich a brzo se tu s nimi pochlubíš. 

A co se týká pilotek, díky velice dobře tvarovanému pouzdru se i těch 45 mm nosí moc dobře. Ale je to opravdu už kus hodin. A pro mimostředky mám pořád trochu slabost.

A s tím posledním dotazem jsi mě opravdu pobavil. Já a zkušenější :lol2: . Ale můj laický názor na chronometry je takový, že u nějakých dražších hodinek je to určitě plus a dává jim to jistý punc vyššího levelu. Ale u pilotek Archimede bych to asi neřešil. Stejně chodí velice přesně i bez označení chronometr. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Marcus:

 

Bral bych ty Deckwatch, moc bral. Jeste uvidime jak dopadnou finance, pokud ale nejake dalsi do me velice skromne sbirky, tak na 99,9% prave tyto. Snad se majitele pilotek neurazi, ale dam jim prednost, je mi ta paluba blize srdci, nez kokpit letadla:). A pak je uzasne, ze je tu ma malo lidi.

Jen je musim jeste videt nazivo a omakat, z obrazku nejak ze zasady nekupuji.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcus:

 

Bral bych ty Deckwatch, moc bral. Jeste uvidime jak dopadnou finance, pokud ale nejake dalsi do me velice skromne sbirky, tak na 99,9% prave tyto. Snad se majitele pilotek neurazi, ale dam jim prednost, je mi ta paluba blize srdci, nez kokpit letadla:). A pak je uzasne, ze je tu ma malo lidi.

Jen je musim jeste videt nazivo a omakat, z obrazku nejak ze zasady nekupuji.

Já jsem jako malý nechtěl být popelář ale námořník. Proto vím, že mariny jednou prostě budou. 

Doufám, že ti finance dopadnou dobře a brzo se tu s nimi pochlubíš. 

Jsem zvědavý, jestli námořnice budou umět kouzlit stejně jako pilotky.

post-32939-0-44408500-1444300269_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jako malý nechtěl být popelář ale námořník. Proto vím, že mariny jednou prostě budou.

Doufám, že ti finance dopadnou dobře a brzo se tu s nimi pochlubíš.

Jsem zvědavý, jestli námořnice budou umět kouzlit stejně jako pilotky.

ARCHI_DSCN9455.jpg

Ty finance nevim, mam nejake vydaje, ktere jsou malinko vetsi priorita-bohuzel. Kazdopadne jsou na seznamu, moc bych je chtel a pral bych se je. Laka mne to mit jedny hodinky na kozenem remenu, pak svetly cifr urcite uvitam. Take jako vyhodu vidim, ze na foru nejsou az tak caste.

Kouzlit asi az tak nebudou, jak pilotky, malinko ale urcite. Az bude cas, tak se vypravim na kukacku do Chronoshopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jako malý nechtěl být popelář ale námořník. Proto vím, že mariny jednou prostě budou. 

Doufám, že ti finance dopadnou dobře a brzo se tu s nimi pochlubíš. 

Jsem zvědavý, jestli námořnice budou umět kouzlit stejně jako pilotky.

attachicon.gifARCHI_DSCN9455.jpg

Krásný hodinky ...už se těším, až mě dorazí...vůbec to neutíká.... :) :mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný hodinky ...už se těším, až mě dorazí...vůbec to neutíká.... :) :mellow:

Opravdu jdeš i do těch XLH? Trochu mě překvapuje docela neobvyklá volba: dvoje pilotky a stejná značka, ale proč ne. 

Co mě ovšem překvapilo ještě víc, je absence antireflexu na těch tvých pilotkách. Jsem žil v omylu, že Archimede dává vnitřní i vnější AR všude, kam to jen jde. Tím mám na mysli hlavně pilotky a sporttauchery. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nedává, je to škoda, u těch XLHáček zase je z obou a stačil by mě bohatě zevnitř...

Jdu do nich, mám je už druhej tejden objednaný.....vždyť jsou každý krásně jiný a přitom půjdou jako "kombíčko" dokonale k sobě..... :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě dorazil na pilotky nový řemen - HIRSCH Liberty ve zlatohnědé barvě, zpracování pěkný, ale pocitově mě zatím moc nesedí, budu si chvíli "zvykat", ale asi se vrátím k původnímu... -_-

post-26074-0-62422800-1444309269_thumb.jpg

post-26074-0-06446400-1444309278_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě dorazil na pilotky nový řemen - HIRSCH Liberty ve zlatohnědé barvě, zpracování pěkný, ale pocitově mě zatím moc nesedí, budu si chvíli "zvykat", ale asi se vrátím k původnímu... -_-

Já mám tuto kombinaci moc rád - černý číselník a světle hnědý řemen. Dal bych tomu ještě šanci  :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tuto kombinaci moc rád - černý číselník a světle hnědý řemen. Dal bych tomu ještě šanci  :thumbsup_anim:

Řemen je pohodlnej, krásně měkkej od prvního nasazení, spíš mě esteticky nesedí jeho šíře, pocitově je daleko užší než můj původní - i když v reálu je cca nastejno, co mě vysloveně nesedí jsou uzounký "průvleky."..ale jo, chvíli ho nechám.. :tongue_ss:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velka gratulace chlape, jsou krasne, dobra volba.

Ty jsi mne nacal, tak jsem dnes take neco objednal, jak jinak, nez v Chronoshopu:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju! :) Jsem rád, že jsem do nich nakonec šel. Ze Štajnů bych stejnou radost asi neměl, pořád by mi to kazily ty mercedes ručky.

Nejlepší je výška pouzdra, 12mm a je to fakt znát (v porovnání třeba s SKX), kor na menším zápěstí jako mám já (17cm).

 

Chronoshop je pecka! Řešil jsem s Kubsonem servis (mají něco za sebou) a opravdu perfektní, jak jednání tak cena.

Potom se určitě pochlub, jsem zvědavý do čeho jsi šel :)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velká gratulace! Jsou to velice pohodlné a krásné hodinky. Čistě jen ze zvědavosti: Jsou od někoho zdejšího? Moc jich tu není.

 

Děkuju! Ano, jsou od zdejšího člena a ano, jsou super-pohodlné.

Já vím jen o jednom dalším, kdo je vlastní. Ikdyby ještě pár kousků někde bylo, opravdu jich tu moc nebude.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dával jsem to sekce koupím, ale říkám si, že tady by to mohlo mít větší úspěch.

 

Hledám tyhle hodinky, byl jsem jejich prvním majitelem, prodal je a pak několikrát změnily majitele tady na foru. Poznávací znamení je ťukanec na spodní straně pouzdra.

 

Pokud je někdo máte a nebo tušíte, kde jsou, poprosil bych o SZ, snad to není moc drzá prosba;-). Nesleduju tím žádnej vyšší záměr, jen bych rád nabídl majiteli odkup, toť vše...

 

Fotky jsem si půjčil z jednoho z prodejních inzerátů.

post-7874-0-46403800-1444922407_thumb.jpg

post-7874-0-67437600-1444922420_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...