Přejít na obsah

ARCHIMEDE


kandrdas

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Přesnost.. když je mám přes den na ruce a na noc je odložím ciferníkem vzhůru, tak mi dělají -6 vteřin za 24 hodin. Natahuji jednou za dva dny a stačí jim to :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Koukám na fb Archimede a už jsou dostupný i Pilot 42 KS. A protože mě poslední dobou baví nosit levný i středně drahý hodinky, tak nad něma přemejšlim. Marcusovi je závidim už slušnou chvíli, jen 45mm na mě bylo moc. K tomu mě těší, že jsou pořád mit Handaufzug.

 

 

post-22217-0-88880300-1475861725_thumb.jpg

post-22217-0-98984000-1475861753_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohrenstein: tyhle Acka jsou paradni, ani nevim, ze je mas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se to líbí bez nápisu víc a klidně bych oželel i ten Archimede. Sice bych si nejspíš koupil tu klasickou verzi, ale na pár fotkách vypadá dobře i ta bronz verze...

Na ty automaty 42H bez loga/nápisu jsem koukal - jsou super... o tom žádná. Je si pokládám otázku, jestli mají s plným dýnkem cenu ~900? :-( zatím jsem ve fázi sebepřesvědčování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jn, na Archimede je 900e už dost. Já bych určitě šel do těch 42 KS, 42H jsem spíš postoval jako docela podařenou patinu mosazi.

Uvidím, jestli mi to nadšení vydrží do Vánoc :) ..

Jinak značka Archimede je mi aspoň docela sympatická, narozdíl od mistra kopií Gyntra ze Štajnhárdu nebo Laco Lakatoše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si je koupil minulej tejden. Mám i ten silikon-gumu a je to úžasně pohodlný.

Super, tool kombo k Deckum ;) :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...