Přejít na obsah

Jaké IWC máte právě na ruce?


watchesss

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Karussell napsal:

@MessiahJedeš hodně dobrý bomby a máš vkus :-))

Dík, tenhle listopad to je hodinkový rekord, takže teďka snad delší dobu budu jen nosit 😄  

Upraveno uživatelem Messiah
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, xcmaniax napsal:

Jsou parádní! Jak hodnotíš zpracování? Kolik má vlastně ten strojek rezervu?

Zpracování je na úrovni IWC, tedy špičkové, jednoduché pouzdro ale precizně zpracované, ciferník je perfektně udělaný ze zelené do černé dle světla, nádhera, hlavně venku na slunci :-)... Jinak kalibr:

 

MOVEMENT

  • 69385 Calibre
  • IWC-manufactured movement
  • Automatic, self-winding
  • 46 hours Power Reserve
  • Frequency 28800.0 vph (4.0 hz)
  • 231 Components
  • 33 Jewels
  • Côtes de Genève, perlage
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Messiah napsal:

Zpracování je na úrovni IWC, tedy špičkové, jednoduché pouzdro ale precizně zpracované, ciferník je perfektně udělaný ze zelené do černé dle světla, nádhera, hlavně venku na slunci :-)... Jinak kalibr:

 

MOVEMENT

  • 69385 Calibre
  • IWC-manufactured movement
  • Automatic, self-winding
  • 46 hours Power Reserve
  • Frequency 28800.0 vph (4.0 hz)
  • 231 Components
  • 33 Jewels
  • Côtes de Genève, perlage

Díky. Vcelku o nich přemýšlím, ještě jsem nic od IWC neměl a velikostí by to mohly být docela přijatelně velké hodinky i na menší ruku. Těch 46 hod asi jediné lehké minus, těch 70 hod třeba u B1 je někde jinde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, xcmaniax napsal:

Díky. Vcelku o nich přemýšlím, ještě jsem nic od IWC neměl a velikostí by to mohly být docela přijatelně velké hodinky i na menší ruku. Těch 46 hod asi jediné lehké minus, těch 70 hod třeba u B1 je někde jinde. 

Proč potřebuješ rezervu 70h? Dám do winderu a neřeším 😄  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Messiah napsal:

Proč potřebuješ rezervu 70h? Dám do winderu a neřeším 😄  

Ááále, koupil jsem si fajn dražší winder, ale jen na jedny hodinky:-D no a teď se mi tam furt točí Suby 😄 Ale určitě to není hlavní kritérium. Popřemýšlím jestli neudělám nějaký change za Chronomaty, ale zase nemít žádný Béčka je taky naprd 😄 Ale pěkný to tu máte kluci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě třeba 46h sere už jen z principu, to je rezerva pro základní ETU a ne pro hodinky s inhousem za dvě kila.

Jinak ty chrona jsou skvělý, až mě občas mrzí že jsem pustil jejich starší černou verzi. I když teď bych měl nejraději ty nový baby Big Piloty i s tahem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, ragu napsal:

Mě třeba 46h sere už jen z principu, to je rezerva pro základní ETU a ne pro hodinky s inhousem za dvě kila.

Jinak ty chrona jsou skvělý, až mě občas mrzí že jsem pustil jejich starší černou verzi. I když teď bych měl nejraději ty nový baby Big Piloty i s tahem.

Klasický manufakturni stroj míval takhle běžně to až teďka je boom dlouhých rezerv :)  nejlepší je těch 41mm to je fakt super velikost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, deep12 napsal:

Aby sme tu tolko nepilotovali, pochvalim sa novym prirastkom 😊

Gratulácia, parádny kúsok 🙂 Jeden z tých, kde je problém určiť, či sú krajšie spredu, alebo zozadu 🙂 

před 2 hodinami, Karussell napsal:

Krasne to tady ted zije😎

IWC tu má kopu fanúšikov, snáď aj ja raz dorastiem a budem môcť pozerať na svoj kúsok a nie len obdivovať tie vaše 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...