kubson Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 Ťuky ťuk, můžu dál? Ještě jednou gratulace a dík za nákup. Ať přináší radost.
siwi Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 (upraveno) Gratuluji , krásný.Na tahu vypadají fakt super a sedí ti perfektněOK.jpgSiwi - jsi muž činu, paráda! Dík moc. Čím víc bych o nákupu přemýšlel, tím bych byl nerozhodnější. Když něco chci, musím to mít hned. Že jo, Davide Vod Béčka k Déčku? No toto? :-) Už je to tak a je to docela osvobozující pocit Siwi-. Díky. Ovšem konkurovat tvým fotkám tady, a vlastně ne jen těm tvým, bude hooodně těžké. Damaska jsou fotogenická a když se k tomu přidá ještě umění fotografů, vznikne pak z toho jedno z nejhezčích vláken fóra. To je také důvod, proč jsem sem chodil už jako béčkař. Tak se budu snažit vám to tu nezkazit Upraveno 17. srpna 2016 uživatelem siwi
Frostie Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 Dík moc. Čím víc bych o nákupu přemýšlel, tím bych byl nerozhodnější. Když něco chci, musím to mít hned. Že jo, Davide Nečekal bych to od tebe a příjemně si mne zaskočil... Trochu jsi mne sice nasral, že jsi nešel do silikonovýho vlásku, ale co už...Ať ti hezky slouží a těším se na další fota.
siwi Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 Ještě jednou gratulace a dík za nákup. Ať přináší radost. Už když jsem si před 3 lety měl možnost užít nákup u vás, odcházel jsem s vnitřním pocitem, že to nebylo naposledy. To se ostatně potvrdilo právě včera. Takže díky za krásné chvíle při nákupu a možnost osahat si i jiné zajímavé kousky. Z hodinek mám radost už teď.
siwi Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 Nečekal bych to od tebe a příjemně si mne zaskočil... Trochu jsi mne sice nasral, že jsi nešel do silikonovýho vlásku, ale co už...Ať ti hezky slouží a těším se na další fota. Tak víš, jak to chodí... Co není dneska, může být zítra
Frostie Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 Tak víš, jak to chodí... Co není dneska, může být zítra to je pravda, zde jsou vývoje chronobundusu rapidně rychlé a obraty neskutečné...
dufi Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 (upraveno) ...a ostatní taky.Pěknej řemen i pavouk... Upraveno 17. srpna 2016 uživatelem dufi
dufi Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 Tak jste mě s těma "tahama" navnadili, že jsem oprášil svoje DCéčka a už jsou na ruce... Na kvalitu foto prosím nekoukat, nemám u sebe svůj foťák... :rolleyes: ...spíš jen aby jste nemachrovali, že jste jediný, kdo má "Déčka" na tahu... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
siwi Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 Dufi: Dobrý. Tuhle variantu jsem na tahu snad ještě neviděl. Koukám, že mají klenuté sklíčko. Tomu jsem dřív asi nevěnoval pozornost. První fotopokusy: Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
tano Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 Dufi + Siwi mate skvele fotky oba, zitra davam na ruku Decka. Uz to nevydrzim .
Sphinxx Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 Hoši, to Damasko je nebezpečný . Jediná výhoda (pro mně) je, že se nedělají ve 47+, ty chrona se mi hodně líbí. Vojto, to se to fotí, když tam není žádný odlesk ... brnkačka, co?
ony Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 Dnes na ruke nový prírastok DK10 tak nejaké foto. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Micey Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 Joo, to je jeste jiny kafe. Fakt parada, gratulace.
Radik Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 No, když tu teď bude fotit i siwi, tak má myslím tohle vlákno o budoucnost bohatě postaráno
siwi Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 Dufi + Siwi mate skvele fotky oba, zitra davam na ruku Decka. Uz to nevydrzim . Díky Hoši, to Damasko je nebezpečný . Jediná výhoda (pro mně) je, že se nedělají ve 47+, ty chrona se mi hodně líbí. Vojto, to se to fotí, když tam není žádný odlesk ... brnkačka, co? Naprostá brnkačka Dnes na ruke nový prírastok DK10 tak nejaké foto. V tom případě gratulace k novému přírůstku a nádhernému průhledu na strojek.
tano Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 Sinoba: jj kralovska trida!! Gratulace moc pekny jsou.
Radik Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 Popíšu svůj grif, kterej jsem si nacvičil. Podmínkou je, abych ale měl pro ukazováček na ruce v tahu dostatečnou vůli. Levou ruku s hodinkama obrátím dlaní k sobě vstyčenou nahoru. Pravý ukazováček vsunu shora mezi tah a sponu na pravé části co nejblíž ke středu. Palcem se zapřu o zasunutý ukazováček a protější část tahu (druhou půlku, která se rozepne ve druhém kroku) a silným tlakem palce rozepnu pravou část. Díky tomu mám zajištěno, že mi ruka při povolení náhle nevyletí a následně s celým tahem netrhnu - při rozepnutí mi zůstane tah pevně mezi palcem a ukazováčkem. Podobně rozepnu i druhou část, i když to je trošku krkolomnější. Zato už mám k podebrání tahu rozepnutím první části dostatečnou vůli. ...Takže říkáte ukazováček... Děláte to nehtem nebo bříškem prstu? Protože mně se mezi články a ten spodní segment bříško nevejde, i když ten tah nemám moc na fest. ...
dufi Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 Teda pánové....začíná to tu krásně ožívat. ..všichni máte pěkný fotky a ty "desítky" s průhledem jsou parádní. .gratulace! Siwi- ty moje chrona moc klenutý sklo nemají. ..to asi jen klame
dufi Odesláno 17. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2016 Tano, já taky včera vytáhnul chrona po tejdnech z vrtiče. ..siwi to nastartoval, ale vyměnil jsem je jen za jiný "D"...nosil jsem teď pár dní 46ky..
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se