Přejít na obsah

Letní putování oranžových monster


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 283
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Včera jsem se pořádně nedostal k PC, takže až dnes. Hodinky předány uživateli Jenikec. Zbytek věcí tedy dopošle Petr.

 

Zároveň chci poděkovat za zapůjčení a možnost hodinky vyzkoušet v reálu, což mi dost pomohlo.

Oproti černý, které mě přestaly za dva týdny bavit, je oranžová mnohem zajímavější a zábavnější, takže pokud Monstra, tak oranžové:-). Navíc jsem si osvěžil, že se i příjemně nosí a hlavně, že tah co na nich momentálně je, je pro Monstra mnohem vhodnější a slušivější než originál!

Fotky žádné moc nemám, šlo mi skutečně jen o strávený čas a zkoušku jestli budou zajímavější než černé.

 

Takže ještě jednou díky moc majiteli za možnost k zapůjčení a vyzkoušení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste si je chvilku necham a pockam az prijde zbytek postou abych mohl trosku ponosit na tahu. Asi bych nasledne predal Maxelovi, jezdim pravidelne do Mirotic u Pisku. Tedy tech par km nejni problem.

 

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste si je chvilku necham a pockam az prijde zbytek postou abych mohl trosku ponosit na tahu. Asi bych nasledne predal Maxelovi, jezdim pravidelne do Mirotic u Pisku. Tedy tech par km nejni problem.

 

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk

Dnes jsem Hello Kitty odeslal express ČP. Zítra bys ji měl mít.

Petr

 

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste si je chvilku necham a pockam az prijde zbytek postou abych mohl trosku ponosit na tahu. Asi bych nasledne predal Maxelovi, jezdim pravidelne do Mirotic u Pisku. Tedy tech par km nejni problem.

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk

Jižní Čechy plánujem příští víkend, kluk má 2. narozeniny. Můžem se tedy sejít v Miroticích, není problém, dojedu. Anebo je můžeš ponosit o pár dní déle a scuknem se v týdnu po víkendu někde v Práglu. Já je pak vyvezu na tu slávu do Jeseníků a tam buď předám Lamiczkovi anebo se přihlásí někdo další.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslim, že to problém nebude. Napiš se na konec posledního platného seznamu a done.

 

//edit: Tedy, ehm... jaksi píšu za majitele, ale myslim že se konec cesty nijak nuceně neplánoval :)

však píšeš to dobře :)

 

 

:-) počkám na slova majitele a pak se případně dopídím, kde je moje místo :-) Popravdě se v seznamu trochu ztrácím :-) 

 

Nicméně, případně Brno, nebo Maxel si určitě ještě adresu pamatuje :-)

Není potřeba se bát, klidně se pište na seznam automaticky, podmínky splňuješ všechny a ani tak by nebyl problém...

 

Ještě tam po maxelovi je FrantišekH a Sphinxx teoreticky, ale nevím, jak to s nima bude. Franta sem nechodí delší dobu a když jsem mu psal naposled, tak říkal ať ho posunu na konec, že uvidí a Sphinxx říkal, že je chce spíš vidět, že nadšení už ho trochu přešlo, tak bych to nechal na jeseníky...

 

Pokud by kluci nechtěli, přivezl bych ti je na konci října - domluvím se s Maxelem, jestli si je předáme na srazu nebo až pak v Praze a v Brně ti je hodím

 

1) Ruiz.aw  -  4.-11.7 Balaton  -  Praha

2) nickolas  -  kdykoliv  -  Praha -> Ostrava Pošta - Ruiz-aw -> Flipik

3) Flipik  -  17.7 - 29.7. Chorvatsko  -  Ostrava -> pošta Bratislava

4) obchodnik  -  1.8. idem juh chorvatska- lastovo  -  Bratislava

5) Alexion  -  kdykoliv  -  Bratislava -> pošta Ostrava

6) wizard-ov  -  kdykoliv  -  Ostrava

7) Pitris.K  -  kdykoliv  -  Ostrava

7a) ABCDE - kdykoliv - Ostrava (vložen posléze, případně se domluvte)

8) nickolas  -  kdykoliv  -  Ostrava -> Praha

9) Tittus  -  Praha

10) Shinxx - kdykoliv - Praha

11) kuncák7  -  kdykoliv  -  Praha (odstoupil - info od Rudykopalsson)

12) shotik  -  kdykoliv  -  Praha

13) martar  -  kdykoliv  -  Praha

14) Carpaccio  -  kdykoliv  -  Praha -> pošta Plzeňský kraj

15) FrantisekH  -  kdykoliv  -  Plzeňský nebo KV kraj - pošta Brno - zatím neví, posun na konec

16) honzyk  -  kdykoliv  -  Brno - Jihlava - Velké Meziříčí

16a)Lack71 - konec dubna do Afriky - Brno (vratka bude honzykovi)

17) Rudykopalsson - kdykoliv - Opava, Bruntál, Krnov, Jeseník a jednou za dva měsíce trasa Opava - Chrudim

18) Swanieck  -  Listopad/prosinec Namibie  -  Brno

19) Sarka Farka - prosinec/leden na Sri Lanku a cestou zpatky do Dubaje (odlet 24.12.2015) - Praha

20) Tittus  -  Praha (druhé kolo dle domluvy)

21) Maxel - kdykoliv - Praha -> Písek (jihočeský)

22) stosi - kdykoliv - Ostrava

23) nividic - kdykoliv - Olomouc (směrem ku Praze zhruba měsíčně, jinak OLK a MSK pravidelně)

24) Michelin - kdykoliv, ideálně v létě :) - Praha

25) ABCDE - 1.-17.7. Kapverdy

26) Sphinxx - kdykoliv - Praha - *je mi jedno jestli před a nebo po Radkovi ABCDE, uvidíme, jak vyjde termín.

27) FrantisekH  -  kdykoliv  -  Plzeňský nebo KV kraj - pošta Brno (vzdal se pozice 15 a chtěl posunout na konec seznamu)

28) Jenikec - kdykoliv - Praha a pohybuje se krom vychodnich Cech a Ostravy pravidelne vsude

29) Lamiczka - od 21.7.2016 jedu na 14 dní Norsko na ryby, tak bych je vzal sebou - předání Brno/Praha/pošta, předpokládám po ABCDE

30) Petr Svenda - dva týdny v září Sardinie - předání Zlín, Bratislava, Brno osobně evtl. pošta

31) Marfael - předání ve Zlíně 

32) Maxel (druhé kolo) - kdykoliv na trase Praha -> Písek (jihočeský)

33) Vikinho - Brno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...