Přejít na obsah

Letní putování oranžových monster


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 283
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Maxel: jsem rád, že udělaly radost, přesně to byl účel, nakazit další pacienty monstrama :)

 

Tittus: fajn, že se to povedlo podruhé, teď by měla být předávka Kuncák a Carpaccio (jedno v jakém pořadí)  a pak šupem za Frantou, konečně :) Asi se domluvte, jak se to komu kdy hodí...

 

Jen mě napadlo, pokud počítám 2 lidi za měsíc, tak to vychází cca do konce července. Klidně můžeme ale pokračovat, pokud se připíšou další nebo se někdo rozhodne zopakovat (dovolená, výlet, čundr, .... však to znáte). Já je budu chtít vyvětrat asi právě na konci července do Norska, takže to by se mělo stihnout, max se taky připíšu do seznamu. Pokud už teď někdo víte, kdy a kam jedete a chtěli byste je vzít, klidně pište datumy, bude se to líp plánovat. To samý platí teď o horách atd.

 

Napadla mně asi dost velká kravina, ale co - líná huba... :)

Já letos dovolenou mimo ČR neplánuju (vlastně neplánuju skoro žádnou letní), ale naši letos vyrazí - ještě nevim kam, ve hře je Kos, Malorca, Bulharsko, apod.

Co kdybych si je půjčil na své triko ještě jednou a to první 2 týdny v červenci a nechal je ponosit otce u moře? Jelikož je hrozná konzerva, mohlo by to být zajímavé setkání jak pro hodinky tak pro něj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím primárně nepřeskakujte čísla 15-17 a kolegy co se přihlásili dřív, pokud k tomu nebude zvláštní důvod (cesty)

 

Maxel: táta nevadí, když se zaručíš ty, ale musí je hrdě nosit na všechny večeře :D a bude muset dodat poctivou fotodokumentaci, jako nováček :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxel: táta nevadí, když se zaručíš ty, ale musí je hrdě nosit na všechny večeře :D a bude muset dodat poctivou fotodokumentaci, jako nováček :D

Jasně, s tím jsem počítal. Každej den aspoň fotka z pláže a dlabance :)

Zatim se psát nebudu, o víkendu s nim hodim řeč a skoro na tuty mně s tim pošle někam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník lack71

Úžasná akce, neuvěřitelný příběh, dech beroucí fotky v příbuzném vlákně. Gratulace a obdiv duševnímu otci Lamiczkovi !

Až já jednou dorostu budu po chrono stránce větší, tak se třeba podobná akce zopakuje a budu mít možnost vyrazit do světa s putovním chronografem také.

Lack

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úžasná akce, neuvěřitelný příběh, dech beroucí fotky v příbuzném vlákně. Gratulace a obdiv duševnímu otci Lamiczkovi !

Až já jednou dorostu budu po chrono stránce větší, tak se třeba podobná akce zopakuje a budu mít možnost vyrazit do světa s putovním chronografem také.

Lack

 

Vítej na fóru a díky moc za tak pěkné hodnocení, nicméně nejsem první ani jediný, kdo tu svoje hodinky nechal putovat po fóru a jsou tu větší kabrňáci, než já. Určitě je potřeba zmínit Gougyho a jeho G to Go (digi mudmany), který snad byl první. Jedny Mondaine tu tuším pouštěl mezi členy i sám vrchní admin Kamil a taky Prischera, který před 2 lety nechal putovat svoje první Archimede a tak trochu mi nevědomky vyfoukl nápad na 1000. příspěvek na fóru :)

 

Gougyho a Prischerovi hodinky jsem měl tu možnost mít na chvíli taky na ruce a ty gougyho jsou snad stále v oběhu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuální stav je tuším tento, takže bych se asi domlouval mezi 11,14,15, pokud se nepřihlásí někdo prioritně ;)

 

Takže to prosím zkuste domluvit s triem Kuncak, Carpaccio, FrantisekH v jakém pořadí půjdou

 

1) Ruiz.aw  -  4.-11.7 Balaton  -  Praha
2) nickolas  -  kdykoliv  -  Praha -> Ostrava Pošta - Ruiz-aw -> Flipik
3) Flipik  -  17.7 - 29.7. Chorvatsko  -  Ostrava -> pošta Bratislava
4) obchodnik  -  1.8. idem juh chorvatska- lastovo  -  Bratislava
5) Alexion  -  kdykoliv  -  Bratislava -> pošta Ostrava
6) wizard-ov  -  kdykoliv  -  Ostrava
7) Pitris.K  -  kdykoliv  -  Ostrava

7a) ABCDE - kdykoliv - Ostrava (vložen posléze, případně se domluvte)
8) nickolas  -  kdykoliv  -  Ostrava -> Praha
9) Tittus  -  Praha

10) Shinxx - kdykoliv - Praha
11) kuncák7  -  kdykoliv  -  Praha
12) shotik  -  kdykoliv  -  Praha
13) martar  -  kdykoliv  -  Praha
14) Carpaccio  -  kdykoliv  -  Praha -> pošta Plzeňský kraj
15) FrantisekH  -  kdykoliv  -  Plzeňský nebo KV kraj - pošta Brno
16) honzyk  -  kdykoliv  -  Brno - Jihlava - Velké Meziříčí

17) Rudykopalsson - kdykoliv - Opava, Bruntál, Krnov, Jeseník a jednou za dva měsíce trasa Opava - Chrudim
18) Swanieck  -  Listopad/prosinec Namibie  -  Brno

19) Sarka Farka - prosinec/leden na Sri Lanku a cestou zpatky do Dubaje (odlet 24.12.2015) - Praha

20) Tittus  -  Praha (druhé kolo dle domluvy)

21) Maxel - kdykoliv - Praha -> Písek (jihočeský)

22) Sphinxx - kdykoliv - Praha

23) stosi - kdykoliv - Ostrava

24) nividic - kdykoliv - Olomouc (směrem ku Praze zhruba měsíčně, jinak OLK a MSK pravidelně)

25) Michelin - kdykoliv, ideálně v létě  :) - Praha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápodobně.

Ono to souvisí i s tím děkovacím vláknem tady vedle. Po těch 8 letech na Chronomagu musím říct, že byť už nemám o hodinkách moc co nového psát, neb vše napsali vzdělanější, je vždycky radost zde cokoliv kupovat, prodávat, nebo se s někým z místních vidět jen tak, jako dneska s Tittusem (Tittem? :) ) - přes všechny nářky o upadajícím gentlemanství a díky nováčkům klesající úrovni fóra mám z každého takového setkání vždycky super náladu na pár dalších hodin. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky kluci za info. Hodinky se dostaly zpet k puvodnimu majiteli. I tehdy to bylo fajn setkani. Byl to muj prvni obchod na foru.

 

Dodnes si pamatuju, jak me carpaccio varoval a delal si srandu, ze vypadam na to ze ze me bude solidni pripad a to nejlepsi co by pro me mohl udelat je, ze mi monstra neproda a ja at na forum radeji zapomenu.

 

Prodal a mel pravdu, pacient jsem solidni :-)

 

Uzij si je a diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, s tím jsem počítal. Každej den aspoň fotka z pláže a dlabance :)

Zatim se psát nebudu, o víkendu s nim hodim řeč a skoro na tuty mně s tim pošle někam.

 

Otec mně s tim kupodivu někam neposlal, tak se s dovolením napíšu na druhé kolo. Budou se relaxovat v Bulharsku.

Když to nevyjde, naprosto nic se neděje / navíc pokud by je někdo v daném termínu vyvezl dál do světa, určitě dostane přednost.

 

Zároveň s dovolením upravuji seznam:

 

1) Ruiz.aw  -  4.-11.7 Balaton  -  Praha

2) nickolas  -  kdykoliv  -  Praha -> Ostrava Pošta - Ruiz-aw -> Flipik

3) Flipik  -  17.7 - 29.7. Chorvatsko  -  Ostrava -> pošta Bratislava

4) obchodnik  -  1.8. idem juh chorvatska- lastovo  -  Bratislava

5) Alexion  -  kdykoliv  -  Bratislava -> pošta Ostrava

6) wizard-ov  -  kdykoliv  -  Ostrava

7) Pitris.K  -  kdykoliv  -  Ostrava

7a) ABCDE - kdykoliv - Ostrava (vložen posléze, případně se domluvte)

8) nickolas  -  kdykoliv  -  Ostrava -> Praha

9) Tittus  -  Praha

10) Shinxx - kdykoliv - Praha

11) kuncák7  -  kdykoliv  -  Praha

12) shotik  -  kdykoliv  -  Praha

13) martar  -  kdykoliv  -  Praha

14) Carpaccio  -  kdykoliv  -  Praha -> pošta Plzeňský kraj

15) FrantisekH  -  kdykoliv  -  Plzeňský nebo KV kraj - pošta Brno

16) honzyk  -  kdykoliv  -  Brno - Jihlava - Velké Meziříčí

17) Rudykopalsson - kdykoliv - Opava, Bruntál, Krnov, Jeseník a jednou za dva měsíce trasa Opava - Chrudim

18) Swanieck  -  Listopad/prosinec Namibie  -  Brno

19) Sarka Farka - prosinec/leden na Sri Lanku a cestou zpatky do Dubaje (odlet 24.12.2015) - Praha

20) Tittus  -  Praha (druhé kolo dle domluvy)

21) Maxel - kdykoliv - Praha -> Písek (jihočeský)

22) Sphinxx - kdykoliv - Praha

23) stosi - kdykoliv - Ostrava

24) nividic - kdykoliv - Olomouc (směrem ku Praze zhruba měsíčně, jinak OLK a MSK pravidelně)

25) Michelin - kdykoliv, ideálně v létě   :) - Praha

26) Maxel (druhé kolo) - první+druhý týden v červenci, 1.-17.7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s dovolením také zasáhnu do seznamu. Protože jsem posunut až někam na 22. místo, přičemž hodinky dle pořadí budou na 17. místě u Rudyho v MS kraji, tak se posouvám až někam dolů, protože mi přijde zbytečné, aby mi je někam posílal do PRG, když se může rovnout sťuknout se Stosim z OVY, případně Nividicem a pak zase Praha, kde už si to rozebereme s Michelinem a Maxelem, takže já se připojím až někam ke konci z důvodu lepší logistiky :) .

 

1) Ruiz.aw  -  4.-11.7 Balaton  -  Praha
2) nickolas  -  kdykoliv  -  Praha -> Ostrava Pošta - Ruiz-aw -> Flipik
3) Flipik  -  17.7 - 29.7. Chorvatsko  -  Ostrava -> pošta Bratislava
4) obchodnik  -  1.8. idem juh chorvatska- lastovo  -  Bratislava
5) Alexion  -  kdykoliv  -  Bratislava -> pošta Ostrava
6) wizard-ov  -  kdykoliv  -  Ostrava
7) Pitris.K  -  kdykoliv  -  Ostrava

7a) ABCDE - kdykoliv - Ostrava (vložen posléze, případně se domluvte)
8) nickolas  -  kdykoliv  -  Ostrava -> Praha
9) Tittus  -  Praha

10) Shinxx - kdykoliv - Praha
11) kuncák7  -  kdykoliv  -  Praha
12) shotik  -  kdykoliv  -  Praha
13) martar  -  kdykoliv  -  Praha
14) Carpaccio  -  kdykoliv  -  Praha -> pošta Plzeňský kraj
15) FrantisekH  -  kdykoliv  -  Plzeňský nebo KV kraj - pošta Brno
16) honzyk  -  kdykoliv  -  Brno - Jihlava - Velké Meziříčí

17) Rudykopalsson - kdykoliv - Opava, Bruntál, Krnov, Jeseník a jednou za dva měsíce trasa Opava - Chrudim
18) Swanieck  -  Listopad/prosinec Namibie  -  Brno

19) Sarka Farka - prosinec/leden na Sri Lanku a cestou zpatky do Dubaje (odlet 24.12.2015) - Praha

20) Tittus  -  Praha (druhé kolo dle domluvy)

21) Maxel - kdykoliv - Praha -> Písek (jihočeský)

22) stosi - kdykoliv - Ostrava

23) nividic - kdykoliv - Olomouc (směrem ku Praze zhruba měsíčně, jinak OLK a MSK pravidelně)

24) Michelin - kdykoliv, ideálně v létě   :) - Praha

25-26) Maxel (druhé kolo) - první+druhý týden v červenci, 1.-17.7.

25-26) Sphinxx - kdykoliv - Praha - *je mi jedno jestli před a nebo po Radkovi, uvidíme, jak vyjde termín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...