Přejít na obsah

Rozbalovačky - Videa


Doporučené příspěvky

Pánové popřípadě dámy, pokud chcete sdílet svou radost s námi, valte to sem. Je to někdy veselé, někdy i slza ukápne, když koukáte jak někdo rozbaluje hodinky co jste měli/máte/chcete mít.

 

S laskavým svolením autora - díky vladacr

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude dobrej matroš, já chci taky. EDIT: mi to připomnělo, když jsem byl malý, tak měl strýc spoustu pěkných angličáků a autíček na dálkové ovládání (nebyla to sbírka). Měl je ve vitríně, která byla zabezpečená soustavou opatření proti vniknutí (zejména dětí). Občas obřadně jedno dvě půjčil na hraní. Bratr měl jedno autíčko slíbené asi do 27let, až z toho bude mít rozum a nezničí jej. Jedno horší autíčko dostal po letech obdivných och. Při každé příležitostné zmínce o jeho autíčku, co dostal, strýc procedil... to ještě není tvoje (jako že asi jen půjčka nakonec) a tvářil se u že je toho večera poněkud neklidný.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Vladacr: pekny, moc pekny. Ten remen nema chybu. Jak jsi tam ukazoval na tu 12 na pouzdro, tam je skrabanecek, nebo mam vlci mlhu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou tam tři drobné ťukance.

 

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk

Ty blaho, to jsi kupoval jako neu, ze?

Edit: nu coz, stejne by to nekdy prislo. Tak gratuluji a at dlouho slouzi, jsou fakt zajimave.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, jsou tady z fóra, 5 měsíců staré. Při běžném použití nejsou vidět.

Farky: mě se o nich v noci zdálo, protože před spaním jsem se díval na web Steinhartu. A ráno kontroluju emaily a on tam prodejní inzerát. To bylo jasné znamení.

 

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...