Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak jsem dnes udělal takový pokus. Nutno říct, že za mě bez debaty tah, tah a ještě jednou tah! To NATO bych ještě asi nějak v létě překousl, ale ta kůže mě mi tam nějak nesedí. Chtěl jsem si k ním nechat udělat ještěrku, ale za ty peníze nestojí (v kombinaci se SARBy).

 

edit: Každopádně jsem chtěl říct, že to ty hodinky strašně degraduje někam kam nepatří. Má na to někdo jiný názor?

 

post-38421-0-49516000-1440520290_thumb.jpg

 

post-38421-0-26870800-1440520295_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Mikefux
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mam to stejne jako Ty, ale jini to maji treba takto a proc ne, aspon je se na co divat:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S dovolením využiji Tvé chlubírny, jelikož mě dnes dorazily moje :)

 

Jedním slovem PARÁDA, jsem nadšen! :thumbsup_anim:  Obával jsem se trochu velikosti, ale zcela zbytečně. Sedí myslím perfektně. Být tam třetí pozice mikro-regulace, bylo by to bez ztráty kytičky. Takhle budu asi muset nechat jeden dílek odebrat, nemám rád hodinky volné na zápěstí.

post-37766-0-49332300-1440525270_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče Tvých experimentů výše, připojuji se k názoru, že v tomto případě tah ničím nenahradíš. 

NATO ještě možná s přimhouřeným okem, kůži bych úplně vyřadil.

Já uvažuju nad tmavě šedým perlonem, ale stejně 99% času budou na tahu.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxel: rovnez gratuluji k paradnim Seiko!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S dovolením využiji Tvé chlubírny, jelikož mě dnes dorazily moje :)

 

Jedním slovem PARÁDA, jsem nadšen! :thumbsup_anim:  Obával jsem se trochu velikosti, ale zcela zbytečně. Sedí myslím perfektně. Být tam třetí pozice mikro-regulace, bylo by to bez ztráty kytičky. Takhle budu asi muset nechat jeden dílek odebrat, nemám rád hodinky volné na zápěstí.

Taky gratulace! Já moc o velikosti mluvit nemůžu, mám ruku jak párátko, ale je pravda, že jsem čekal, že budou menší. Je to lepší než obrovské Festiny 44mm, teď v pohodě nosím cokoliv ve velikosti 32-40 a je mi jedno co si kdo myslí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm experimentům. Nemůžu říct, že se mi to úplně nelíbí, ale u těhle hodinek je ten tah prostě jedna z věcí, co je dělá tak exkluzivní. Ukažte mi někdo za tu cenu hodinky, které mají podobně kvalitní tah. Jedině snad Stainy, ale ty nejsou tak osobité a hlavně vyjdou tak o tisícovku dráž. 

 

Ten řemínek jsem nezvolil úplně ten nejlepší, je dost masivní s výrazným prošíváním. Decentní ještěrka by mohla být někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah je super. Na druhou stranu když se dají napr. na nato tak ztratí dost ze sve oblekovosti a to se občas muže hodit :-) Na te kuzi to taky není úplne spatne, rozhodne bych se experimentu nebál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě tah. Když jsem na své SARBy017 dal tah, tak to byly úplně jiné hodinky. Nicméně si pořád myslím, že jednou narazím na "TEN" kožený řemen, který jim padne jak prd.l na hrnec.  To samé může být případ i tvých 033. Namátkou https://36.media.tumblr.com/b27809bb80250743f89ac4ed5f2ede80/tumblr_nd463yMRw01tofazho1_500.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro inspiraci. Některý kombinace jsou vyloženě hrozný, ale třeba ten světlej řemen na třiatřicítkách na poslední straně od "hiro1963" se mi docela líbí.

http://forums.watchuseek.com/f21/sarbs-straps-show-off-your-favorite-seiko-sarb-strap-combos-1183538.html

 

Já asi prubnu tmavej perlon, víc to řešit nebudu.

post-37766-0-12607500-1440582739_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten perlon docela ujde. Ale asi si fakt co nevidět tu ještěrku nechám udělat.Ten tah je lapač na škrábance. Za ty tři dny co je mám jsem je skoro neměl na ruce a už jsou na něm nějaké ty vlásečnice a ošoupané flíčky. Samozřejmě je to skoro neviditelné a normální člověk by to tam ani nenašel... Teď mám ale strach je vůbec někam brát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je důvod, proč jsem si ty Alpinisty nakonec nekoupil. Jsou to úžasné hodinky, ale s tahem vyjdou na raketu.

S origo tahem plus DPH nějakých 15.000,- Kč. Viděl jsem ale i bez origo tahu, tam ta částka byla už podstatně nižší.

Za ty tři dny co je mám jsem je skoro neměl na ruce a už jsou na něm nějaké ty vlásečnice a ošoupané flíčky. Samozřejmě je to skoro neviditelné a normální člověk by to tam ani nenašel... Teď mám ale strach je vůbec někam brát.

To vůbec neřeš. Taky mě to mrzelo, obzvlášť, když jsem asi po 14 dnech od nasazení objel sponou fasádu... Ale na radu místních to velice dobře vyřešila ta hrubá strana houbičky na nádobí, která ty viditelné šrámy v podstatě zahladila. 

Takže tah klidně nos, co to jen půjde, omlazovací kůra to pak v pohodě vyřeší. 

Upraveno uživatelem stosi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...