Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Asi mu šlápli na krk

Ještě nedávno jsem se díval na ty modré SBBN a čekal že je koupíš.

   ... že bych je pak prubnul :)

Tě nepotěším, tak nějak samovolně mě to nutí kupovat menší hodinky. Klasická evoluce. Onehdá jsem se přistihl, že koukám na skx013. A pak jsem si nafackoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono pouzdro SKX taky není žádný etalon v pohodlnosti nošení, že :)

Teď jsem trochu na pochybách, jestli myslíš starý monstra nebo SKX007/009. Já mám 007 a že by nebyly pohodlný jsem si ještě nevšim. Co se týče designu pouzdra, tak já jsem si je kvůli tomu pouzdru koupil. Zahlídl jsem je na jednom člověku, doma se progooglil k tomu, co by to mohlo být za hodinky a za pár týdnů jsem je měl na ruce.

 

Z těch novejch nevypadají špatně ty modrý na tahu. Ale podle těch zatím zveřejněných fotek nejde poznat, jestli by byly tak cool in a natu atd. A myslím cool, ne tool. Tool watche nepotřebuju. Už jsem pár hodinek v práci zničil, abych věděl, že já v práci hodinky nosit nemůžu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anebo jsou uz strasne drahy :)

 jo

 

Jsem si se solojapan dnes v noci psal, nemá v nabídce, ale má na skladu... :) posles referenci, posle jestli jo nebo ne... Jdeme do ilegality... :)

 

A mě právě tak vyšplouchl,měl je vystavené,ujistil že jsou skladem.Pár dní po zaplacení na dotaz kdy už to pošle napsal ou nejsou skladem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo

 

 

 

A mě právě tak vyšplouchl,měl je vystavené,ujistil že jsou skladem.Pár dní po zaplacení na dotaz kdy už to pošle napsal ou nejsou skladem.

Dal bych mu jeste sanci. Ty ceny drazsich kusu ma fakt dobry. Levny mrdky samozrejme beru u "nebeskejch". Zrovna jsem si dopral ty chrona se solarem. Model nevim. Upraveno uživatelem CEGY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou výrobou je to trochu zavádějící: kalibr 6309 se dělal cca od r. 1976 a prakticky zachovával periodicitu na trhu těch cca 10 let než byl v roce 1988 vystřídán strojkem 7002. Ten ovšem vycházel z jiného kalibru a ověřovací série nebyla nic moc, možná i proto ta sériová výroba až od r. 1988. Na jeho základu pak vznikl strojek 7Sxx, který se do pouzder SKX začal dávat od r. 1996., takže pokud ta data sedí, pak příští rok to bude  20 let s SKX, což je okamžik na to jeho výrobu skončit nějakou tou limitkou.

Myslel jsem typ pouzdra(jasně, 7002 má jinde korunku, ale je to skoro to samé), ale díky za upřesnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reedice starych modelu, ktere se uz nevyrabi je fajn. Pravda ale je, ze jsem taky nedavno premyslel, jestli ma Seiko nejake chrono v automatu. Nic jsem nenasel. A s gmt je to podobne. Nepocitam GS...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze nema chrono v automatu?Jasne,ze ma-Brigtz,Ananta...je toho tri p....e,pravda,jsou drahy,ale tech modelu je mraky...jenom kalibr 8r28 je v xy modelech.

O anante jsem nevedel, ze je v automatu, kazdopadne designove se mi extra nepozdava. A cenou ani nemluve... A to druhe nevim co je ;-)

Neco i pro normalni smrtelniky, v cene treba 500 - 800 USD... Ja vim, ze chrono automaty zacinaji nekde na 1000 USD, ale proste a vubec :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...