Přejít na obsah

Oris Divers Sixty-Five Deauville


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Oris Divers Sixty-Five Deauville

 

Model potápek Sixty-Five se v nabídce značky Oris ještě příliš neohřál a již zde máme novou barevnou variaci čerpající svými barvami inspiraci z francouzského přímořského letoviska Deauville.

 

Technicky stejný model jako klasický Oris Divers Sixty-Five

 

Movement
Automatic movement Oris Cal. 733, based on SellitaSW200, with date at 6 o?clock

Case
Multi-piece stainless steel case and screw-in stainless steel crown
Water resistant to 10 bar/100m
Diver?s unidirectional rotating bezel with black aluminium inlay with 60-minute timer and zero marker filled with Super-LumiNova?
Bubble-curved sapphire crystal domed on both sides and with anti-reflective coating inside

Dial
Two-tone grey/light ?Deauville? blue curved dial with printed SuperLumiNova? numerals and indices
Hour, minute and second nickel hands filled with Super-LumiNova?

Strap
Black rubber strap with stainless steel buckle. Also available with a black textile strap with stainless steel buckle

Price
Swiss Retail Price: CHF 1,750.00

 

 

Oris%2BDivers%2BSixty-Five%2BDeauville%2

 

Oris%2BDivers%2BSixty-Five%2BDeauville%2

 

Oris%2BDivers%2BSixty-Five%2BDeauville%2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnoo..divný, ale spíš než ta modrá mi vadí ta nijaká šedivá ve středu cifru. Ale je dost možný že naživo budou dobrý, včera jsem očumoval ty klasický a jak mě na produktovkách neomámily, naživo jsou výrazný a krásný.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím uznat, že po prvotním nezájmu se u mne projevila větší náklonost k této verzi, než k původní černé a to je co říct, barvičky na hodinkách zrovna nemusím. Tady se ale designérům povedl namíchat koktejl zajímavých odstínů barev, které k sobě slušně pasují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je trefa do šedomodrého. Ty černý se mi nelíbí, ale tahle kombince vyšisovaných barev hodinky hází do šedesátých let na 100%. Jen nevím, jestli se ta umělá patina nebude tlouct s pouzdrem. Většinou to tak je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne palec nahoru. Jsou barevne, ale ne moc, z toho duvodu mohou byt supr jako universaly.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi to. Zajímalo by mě, jak by to vypadalo i s vyšisovanou lunetou v barvě středu dialu, tj šedou. Takhle ta syt? černá luneta sice vintage dial hezky rámuje, ale nevypadá to úplně přirozeně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...