Přejít na obsah

Seiko Sumo


dufi

Doporučené příspěvky

prišlo mi to zvláštní tak jsem se na to ptal, to sklo je nějak vytažený směrem ven, na normálních Sumách to tak není.. je to prostě tám že ta limitka je jinak postavená?

Bezny Suma maj hardlex, limitky safir ( nekdy s kyklopem).. co se tyce tvaru, tak mi to přijde cca stejny... Az na toho kyklopa samozrejme.. :-)

 

post-15480-1488362951,02.jpgpost-15480-1488362958,11.jpgpost-15480-1488362961,26.jpgpost-15480-1488362967,21.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, na to jsem se ptal jestli tam mají safír, ale ve specifikaci té limitky je právě uveden Hardlex, a z boku na fotkách je vidět že sklo je až nad lunetu. U mých Sum ne. U těch tvých se znakem prospex to ale vypadá, že sklo opět přečnívá nad.. zajímavé..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou skvělý, ve svém osobním žebříčku ja řadím na úroveň bílých. Překvapilo mě, že není signovaná korunka.

Korunka mě také překvapila. Určitě jim ale prospělo, že luneta není pepsi, ale pěkně celá modrá ... a na modrý gumě jsou dokonalý :)

 

 

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nechápal jsem,proč jsou lidi "urvaný" z modrých Sum,už to vím.Jsou PARÁDNÍ :-)) Ta "obyč" modrá je fantastická, ladí k lndexům, má šmrnc....

Se stane, ze i mistr tesar se utne :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se stane, ze i mistr tesar se utne :clap:

Mistr nejsem,ale sekám se pořád :-)

 

Fakt jsou super,ze základní trojky jasný vítěz ;-)

 

Cema ne..r :-))) Těším se dnaska na tvoje Padiny,až je vezmu do bazénu,snad na ně půjdou ty folie nalepit z5 :-):-):-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

V lesni ZOO + okoli

post-30673-0-54991100-1490531720_thumb.jpg

post-30673-0-95566100-1490531813_thumb.jpg

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

farbakp: neblazni chlape, samurai jsou taky peckovni a to Ti nemazu med kolem huby ;)

Pokud mas rad modrou, vem i suma. Jeste maly postreh, modra na sumo, je uplne jina, nez na samurai. Budes mit rozdilne duo :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt je ten, ze PADI Sumo jsou bozi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...