Conrad Odesláno 5. března 2011 Nahlásit Odesláno 5. března 2011 Byl to příjemný večer,díky všem, jen škoda,že jsme byli poněkud rozprsknuti po lokále a tak mi lecos uniklo.
Návštěvník Tada Odesláno 5. března 2011 Nahlásit Odesláno 5. března 2011 Ani se neporvali a ani se nestřílelo? Prej ne.
JHonza Odesláno 5. března 2011 Nahlásit Odesláno 5. března 2011 Bylo to fajn, konečně jsem poznal aspoň některé členy osobně. Škoda, že jsem musel odejít brzy. Příště přijdu určitě znovu.
Fiona Odesláno 5. března 2011 Nahlásit Odesláno 5. března 2011 Jo bylo to super, už se těším na další....Spoustu hodinek a spoustu fain lidí jsem potkal, díky
Jay Doll Odesláno 6. března 2011 Nahlásit Odesláno 6. března 2011 Tak tady mám nějaké fotečky. Bude to takový příběh... Bylo nebylo, byl jednou jeden Pražský chronosraz.. Na stole ležely hodinky a všichni je obdivovali Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Někteří sladili hodinky i s manžetovými knofličky Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Také tam ležela taková obyčejná krabička Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. S neobyčejně vzácným obsahem Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Někteří se jako vždy opozdili Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. A viděli jste někdy Audemars Piguet jak pije pivo? Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. A Tadu kouřit dýmku? Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Byly tam i jiné krabičky Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Ale hlavně tam byla pohoda Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Jay Doll Odesláno 6. března 2011 Nahlásit Odesláno 6. března 2011 Pokračování příběhu: Na rukách se míhaly ??????????? Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Vyskytle se i dámské ručky Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Sem tam někdo objevil krásný strojek v Speedmasterech Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. A Tada se jal přemlouvat Kamila, aby ho udělal moderátorem Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. V křesílku seděly kolegové ladičky Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Já jsem si zkoušel Pafelikovy hodinky a fotil je takzvaným Pafelik-style Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. A Pafelik si zkoušel moje hodinky a fotil je svým stylem Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. A nakonec Tada zkoušel nějaké Primky a fotil je Tada-stylem Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Návštěvník Tada Odesláno 6. března 2011 Nahlásit Odesláno 6. března 2011 A kdo pozná jaký je rozdíl mezi Pafelik style a Tada style fotkami?
Pafelik Odesláno 6. března 2011 Nahlásit Odesláno 6. března 2011 Pěkná reportáž! Trochu mě mrzí, že jsem tam šel, páč se mi ty Chrona nějak zalíbily
Pafelik Odesláno 6. března 2011 Nahlásit Odesláno 6. března 2011 A kdo pozná jaký je rozdíl mezi Pafelik style a Tada style fotkami? Pafelik style focení vyžaduje čtyři nebo pět prstů levé ruky v levé kapse kalhot. Někdy bývají tolerovány prsty tři. Zatímco u Tada style se zásadně vsouvá do kapsy jen palec levé ruky.
Návštěvník Tada Odesláno 6. března 2011 Nahlásit Odesláno 6. března 2011 hm, uhodls to, palec jevé ruky v kapse je moje signaturní póza při focení hodinek
JDenver Odesláno 6. března 2011 Nahlásit Odesláno 6. března 2011 Sraz byl jako obvykle fajn. Děkuji všem za příjemně ztrávený večer. P.S.: Prosím onoho gentlemana, který mi pomohl s tím malým problémem při odchodu, ať mi pošle SZ. Přesně podle očekávání jsem totiž zapomněl kdo to byl.
bandicoot Odesláno 6. března 2011 Nahlásit Odesláno 6. března 2011 Pěkný hodinky jste tam měli, chlapci... To by mě teda zajímalo, jaký hodinky asi musejí mít ti lepší chlapci na svých srazech s lepšími hodinkami
Pafelik Odesláno 6. března 2011 Nahlásit Odesláno 6. března 2011 Pěkný hodinky jste tam měli, chlapci... To by mě teda zajímalo, jaký hodinky asi musejí mít ti lepší chlapci na svých srazech s lepšími hodinkami Tam se dějou hrozný věci! Naposled se jeden člověk s 3D tourbilonem nějak navážel do člověka s minutovou repeticí a nakonec rozbil ciferník (smaltovanej) i někomu dalšímu. To je úplně jiný hřiště, úplně jiná liga...
bandicoot Odesláno 6. března 2011 Nahlásit Odesláno 6. března 2011 Pafeliku, jaký máš obvod ruky? Já mám 17,5. Už pár let mi vrtá hlavou BP a blíží se mi tříměsíční perioda změny Posledně na tobě vypadaly výborně.
mbaud Odesláno 6. března 2011 Nahlásit Odesláno 6. března 2011 Byla to prima akce, myslím, že se to rozdělení na kuřáckou a nekuřáckou sekci osvědčilo, že si každý přišel na své.
Pafelik Odesláno 6. března 2011 Nahlásit Odesláno 6. března 2011 Pafeliku, jaký máš obvod ruky? Já mám 17,5. Už pár let mi vrtá hlavou BP a blíží se mi tříměsíční perioda změny Posledně na tobě vypadaly výborně. SZ (nebudem to tady plevelit)
sery.vlk Odesláno 6. března 2011 Nahlásit Odesláno 6. března 2011 Já se ještě teda dodatečně omlouvám za opakovanou absenci, je mi to fakt žinantní (potom, co jsem prudil s kouřením nekouřením a s neozbrojenou účastí), ale head office zkrátka rozhodl jinak.Jsem rád, že se vám to v reálným časoprostoru líbilo .-)) když tady v tom virtuálním to už občas vypadá ne moc příjemně...Snad mi to příště vyjde .-)
Chorche Odesláno 6. března 2011 Nahlásit Odesláno 6. března 2011 Jay Doll: super fotky i komentáře Ale ty IWC jsi Pafelikovi vážně neměl ukazovat, on si chudák myslel, že teď bude mít chvíli klid a ... A na svoji obranu bych chtěl říct, že jsem se sice opozdil, ale zúčastnil a jmenovku čestně převzal
patris Odesláno 7. března 2011 Nahlásit Odesláno 7. března 2011 Za mě výborný páteční večer!Bert: Ty fenomenální Piagety otevřely ústa druhý den i tátovi najdi si čas, Roberte, na recenziJDenver: Dík za společnost, i moje paní si pochvalovala... Škoda, že jsem nestihl obejít všechny, i tak dík všem za vstřícnost a pohodu!
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se