Přejít na obsah

Oris GIGN Edition Limitée?


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

GIGN jsou borci. Ty seskoky mě zaujaly víc než hodinky, to by snad i srali ve vzduchu :D

Jinak hodinky jsou to pěkný, díky za recenzi!

 

Karlosi zkus se na to podívat s nadhledem, ber GIGN jen jako sportovce, kteří trénují tvrději než na olympiádu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to našel, dělají 5 seskoků ročně a k tomu jeden "wet jump" tzn. Přistání s plnou potápěčskou výbavou rovnou do vody.

 

https://books.google.cz/books?id=PfqkAUgxEOUC&pg=PA14&lpg=PA14&dq=gign+training+parachute&source=bl&ots=z4JcYCBeAu&sig=jHDKWI-Hxce-5tcLA0uEnQjxJKQ&hl=en&sa=X&ved=0ahUKEwjr98iY0bzOAhWD0hoKHV4sCjEQ6AEIXjAS#v=onepage&q=gign%20training%20parachute&f=false

Upraveno uživatelem Porsche_911
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu mi přijde mimo že pilotky pro speciály.

Těm by více stačilo něco jednoduchýho s hackingem a otočnou lunetou.  Ne nadarmo všichni co umí používají g- shocky.

A co se týče antimilitarismu,   hadrák nespí.

Je to mix propagandy a vlastenectví.

Druhá strana používá civilní cíle a takový nesmysly jako muslimy v katolickém kostele.

Oni v tom maj jasno.  My budem muset oprášit cepy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prevence zabíjení? :) To je něco jako Se zbraní v ruce za trvalý mír. A skoro jako humanitární bombardování. Prostě absurdní spojení.

 

Az budou nejaci grazlove drzet nekoho z tvych blizkych jako rukojmi, bez si s nima pokecat sam a beze zbrani, kdyz jsi tak moc proti zasahovkam ;-)

Upraveno uživatelem Topkan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraješ na city? Dobře víš, že silové složky dělají vždy jen to, co jim poručí ten, kdo je momentálně u moci. Dnes střílejí do "tamtěch, zítra třeba do nás. Jsou k tomu vycvičení. Mám obdivovat, že i my cvičíme lidi střílet jiné lidi? Nebo mám obdivovat, že svět došel tak daleko, že takovíhle zakuklenci jsou zcela běžní a lidem to už přijde naprosto normální? Ne, je to zvrácené. Celý svět je zvrácený a pomatený.

Trochu mi to tu připomíná jistou dobu, kdy malé děti radostně mávaly vojákům mávátky. Tohle je podobná propaganda a prezentace moci - zakuklenec ověšený granáty dělá fakáče a děti tleskají a radostně mávají. Už jen recitovat básničky o míru. Já teda tleskat s dovolením nebudu, protože se mi to nelíbí. Když už jsme došli k názoru, že jsou potřeba, tak ať teda jsou, ale proč je nutné jim dělat propagandistickou reklamu a veřejně je předvádět a vytvářet jim hrdinnou aureolu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A přijde ti normální, že ve vláknu o hodinkách máš už šestej příspěvek na téma Vojáci jsou zlí a ani zmínka o hodinkách samotnejch? To, že nesnášíš ozbrojený síly tady asi nikoho moc nezajímá. Já nesnáším mlíko a taky se tady o tom nerozepisuju. Takže radši napiš, že ty hodinky jsou hnusný a hotovo. Mně osobně se třeba nelíbí 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi líbí, jak je Karlos pohoršenej, že 3D model z počítačový hry je na nějakým fanouškovským screenu z 3D editoru nastavenej do pózy s fakáčem.

 

Jinak je to samozřejmě celý směšný.

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že pilotky nedávají pro GIGN smysl.

Pravě jsem dokoukal tenhle dokument, který doporučuji i Vám. Je tam o tréninku a o tom jak GIGN brání civilisty a honí drogové dealery. Ten první má Rolex LV mimochodem :) je to někde po 40.minutě.

Fakt drsná příprava a trénink, ještě drsnější práce. Teď je obdivuju ještě víc.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál:

Les 380 personnels actuels sont tous brevetés parachutistes et totalisent 6 ? 7000 sauts par an.

 

To znamená, že to dohromady naskáčou za rok.

 

A pak:

Chaque chuteur au GIGN compte en moyen­ne plus de 300 sauts militaires. Leur mis­sion est de sauter ? haute altitude, de des­cendre tr?s proche ? en se regardant ?, et de tirer ? partir de 1000/1300m, pour un assaut ? vertical ?. Ils peuvent agir en déri­ve sous voile.

 

Každý naskáče za službu cca 300 seskoků.

 

Vlastně mít výškoměr se jim hodí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos- Mohu se optat, v jakym oboru si vzdelanej? Mel jsi tu gramaticky krouzek, ten se, myslim, trochu minul ucinkem, kdyz jsi v jednom odstavci nasekal ctyri hrubky. Navazis se tu (konkretne tady) do nekoho, kdo tvrde pracuje a jeho povolanim je zabranit jakemukoliv NASILI na vlastni zemi.Ti chlapi pro to obetujou vsechno, pripada ti to zbytecny? Mela by takovahle jednotka byt zrusena, protoze ti to prijde zbytecny? Z lidi, jako si ty, mam minimalne v kontextu,ve kterym se vyjadrujes, vetsi obavy,nez z nejakyho cmouda....hodinky jsou to hezky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraješ na city? Dobře víš, že silové složky dělají vždy jen to, co jim poručí ten, kdo je momentálně u moci. Dnes střílejí do "tamtěch, zítra třeba do nás. Jsou k tomu vycvičení. Mám obdivovat, že i my cvičíme lidi střílet jiné lidi? Nebo mám obdivovat, že svět došel tak daleko, že takovíhle zakuklenci jsou zcela běžní a lidem to už přijde naprosto normální? Ne, je to zvrácené. Celý svět je zvrácený a pomatený.

Trochu mi to tu připomíná jistou dobu, kdy malé děti radostně mávaly vojákům mávátky. Tohle je podobná propaganda a prezentace moci - zakuklenec ověšený granáty dělá fakáče a děti tleskají a radostně mávají. Už jen recitovat básničky o míru. Já teda tleskat s dovolením nebudu, protože se mi to nelíbí. Když už jsme došli k názoru, že jsou potřeba, tak ať teda jsou, ale proč je nutné jim dělat propagandistickou reklamu a veřejně je předvádět a vytvářet jim hrdinnou aureolu?

Kdysi lidi tleskali legionarum a nebo pilotům RAF a díky nim tu můžeš svobodně psát svůj názor a vyučovat spisovnou češtinu, takže trochu aureoly je v pořádku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...