Přejít na obsah

Dubaj


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Byla jsem loni v prosinci (Sibiřova fotka hořícího oživení i u mě v archivu ;) ).. pět dní oraz v teple. Z důvodu rychlých přesunů během svátků zvolen Al Murooj Rotana, hned vedle Dubai Mall. Připlaceno za lepší sektor ;). Pěšky přes silnici do Dubai Mall i k fontáně, to bylo super. Jinak výjezdy po okolí. Doporučuju Dubai Global Village, zmínil se nám o tom taxíkář a opravdu se vyplatí tam zajet. Nejlepším časem návštěvy je tak po osmé hodině večer, zavírají myslím v jedenáct. Je fajn vypadnout v půl jedenáctý, protože pak nastává davový přesun k parkovišti..

 

Vzhledem k přítomnosti dvou odrostlejších dítek byl program upravený i k jejich spokojenosti - takže Dubai Miracle Garden, Dubai Butterfly Garden (je hned naproti Miracle Garden přes silnici). 

 

Fajn je podívat se do Madinat Jumeirah hotelu, uvnitř je pěkný krytý souk. Je tam i Costa v zahradě u vody a z ní pěkný pohled na Burj al Arab, lepší fotky než z parkoviště, kam vozí taxikáři turisty pro ten správný fotosuvenýr z Dubaje. Pohodový posezení u kávy. Když už jsem u těch trhů, nevynechat trip nach Deira, určitě navštívit Gold Souk a i ty přilehlé okolo. Svézt se abrou je povinnost ;).

 

At the Top koupit vklidu doma, tu normal verzi. Byla jsem předloni během dne a teď v prosinci jsem vzala s velkou časovou rezervou (než se kurňa dostane člověk až nahoru, tak to fakt trvá) dobu stmívání, opravdu můžu doporučit. Moc pěkný. 

 

Koupání.. Jumeirah Public Beach, krásná pláž, bílý písek, úžasný panoramata. Jak Burj Al Arab, tak i Jumeirah hotel v pozadí. 

 

Jo a fajn je v Mall of Emirates Magic Planet... bonbonek pro děti, ehm... byl i pro mě ;)

 

http://globalvillage.ae/en/

 

Kdyby se hodily fotky dokreslující popis, klíďo pošlu ;)

post-11494-0-23449900-1471431829_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla jsem loni v prosinci (Sibiřova fotka hořícího oživení i u mě v archivu ;) ).. pět dní oraz v teple. Z důvodu rychlých přesunů během svátků zvolen Al Murooj Rotana, hned vedle Dubai Mall. Připlaceno za lepší sektor ;). Pěšky přes silnici do Dubai Mall i k fontáně, to bylo super. Jinak výjezdy po okolí. Doporučuju Dubai Global Village, zmínil se nám o tom taxíkář a opravdu se vyplatí tam zajet. Nejlepším časem návštěvy je tak po osmé hodině večer, zavírají myslím v jedenáct. Je fajn vypadnout v půl jedenáctý, protože pak nastává davový přesun k parkovišti..

 

Vzhledem k přítomnosti dvou odrostlejších dítek byl program upravený i k jejich spokojenosti - takže Dubai Miracle Garden, Dubai Butterfly Garden (je hned naproti Miracle Garden přes silnici).

 

Fajn je podívat se do Madinat Jumeirah hotelu, uvnitř je pěkný krytý souk. Je tam i Costa v zahradě u vody a z ní pěkný pohled na Burj al Arab, lepší fotky než z parkoviště, kam vozí taxikáři turisty pro ten správný fotosuvenýr z Dubaje. Pohodový posezení u kávy. Když už jsem u těch trhů, nevynechat trip nach Deira, určitě navštívit Gold Souk a i ty přilehlé okolo. Svézt se abrou je povinnost ;).

 

At the Top koupit vklidu doma, tu normal verzi. Byla jsem předloni během dne a teď v prosinci jsem vzala s velkou časovou rezervou (než se kurňa dostane člověk až nahoru, tak to fakt trvá) dobu stmívání, opravdu můžu doporučit. Moc pěkný.

 

Koupání.. Jumeirah Public Beach, krásná pláž, bílý písek, úžasný panoramata. Jak Burj Al Arab, tak i Jumeirah hotel v pozadí.

 

Jo a fajn je v Mall of Emirates Magic Planet... bonbonek pro děti, ehm... byl i pro mě ;)

 

http://globalvillage.ae/en/

 

Kdyby se hodily fotky dokreslující popis, klíďo pošlu ;)

Ja by som nejake fotky ocenila... Dakujem!!!

 

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na konci října se tam na poledním slunci dá vydržet fakt jen chvíli,

musíš rychle vyhledat plážový bar :)

I přelom říjen / listopad je pres den 40 a v noci 28, takže v klidu.

To bych nerek, je tam vysoka vlhkost takze se ty vyssi teploty pres den daj zvladnout. Spis je to horsi po setmeni kdy je tam nekdy vzduch jak v pradelne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doprcic v zivote nepochopim, proc ma nekdo potrebu jezdit do tyhle absolutne nedemokraticky totality, kde si ty prasata sekaj navzajem ruce a buchvico jeste a nechavat tam navic tem hovadum prachy.

 

De vo to že přijedeš zpátky a cítíš:

volnost a svobodu

 

 

a taky zimu jako prase :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

De vo to že přijedeš zpátky a cítíš:

volnost a svobodu

...a smrad, bordel, ...nechci se pouštět do hlubších rozborů, každý režim má svá specifika, ale nejsem si jistý, jestli se u nás dá v plné míře ještě mluvit o svobodě v pravém slova smyslu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Doprcic v zivote nepochopim, proc ma nekdo potrebu jezdit do tyhle absolutne nedemokraticky totality, kde si ty prasata sekaj navzajem ruce a buchvico jeste a nechavat tam navic tem hovadum prachy.

Pleteš si Saúdskou Arábii a Emiráty. Není bubák jako bubák :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vedúci, našli by sa ešte nejaké fotky? ;)

neco najdu, princezno Šeherezádo  :) 

 

Hilton Dubai Creek, muj oblibenej, neni extra velkej, ma bazen na strese, v Dubai Mallu su tagem do 15min, souk je na druhy strane creeku

 

001_zpsfxdbqegc.jpg

 

pohled na creek

 

002_zpsgjgdpkyk.jpg

 

doprava pred hotelem v noci, a to je min rusna cast mesta

 

007_zps4fdm0sja.jpg

 

moje oblibeny panelaky u creeku

 

006_zpsjxo2p89o.jpg

 

vodopad v Dubai Mallu

 

003_zpsdihfjx0a.jpg

 

kluziste v Dubai Mallu

004_zpsq5te6wct.jpg

 

akvarko v Dubai Mallu, fotka z tunelu

 

005_zpscfv06fhq.jpg

 

pohled na Mall zvenku, na pozorvani fontany jsou nejlepsi ty restaurace s terasama, ta nalevo je Joe's Cafe, ta v rotunde je Al  Hallab, paradni humus a jehneci

 

010_zps4benbiuh.jpg

 

Souk Al Bahar a v pozadi jeste neplapolajici adresa

 

011_zpsgnc6dkiv.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

018_zpstiqi3jxs.jpg

 

vyhled z At.mosphere restaurace z Burj Khalify

 

009_zpsoqc2gls5.jpg

 

008_zpslhhzdsdi.jpg

 

vyhled z pokoje hotelu Jumeirah Emirates Towers - DIFC - Dubajskej Wallstreet a ten Defense voblouk je krom jinyho Four Seasons Dubai

 

019_zpsgclrular.jpg

 

pohled na vlnu z plachty

 

020_zpshbofefpp.jpg

 

vnitrek plachty - tohle jediny sem fotil, pak me to prestalo bavit

 

023_zpsixwq2unw.jpg

 

[/url]

 

021_zpsufekurby.jpg

 

022_zpsqv7uhkoy.jpg

 

vyhled z plachty

 

024_zps5iwuutzs.jpg

 

vyhled z baru v Jumeirah Emirates Towers, draha dostala naramek, tak byla spokojena :)

 

027_zpssuduifa8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...