Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Ostrava


grga_pitic

Doporučené příspěvky

Viktore, Tome, dopadlo to na jedničku! V noci mě vyvenčil Zikmund tak jsem mu to před chvílí oplatil, strašně šikovný pejsek, doma žádná nadílka... Akorát mi v manželské posteli spí ňákej ožralej spací pytel, no neva, v obýváku na sedačce je taky fajn. :cheers: Zlaté rána slaměného vdovce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem lehce před 4 hodinou ranní dovalil dom, řekl jsem fajne to bylo, takže chlapci díky za účast a náladu, mrakoušovi díky. že nám ukázal Genty, škoda, že nová nokia fotí na p..u a žádná fotka nevyšla, jo a Marty, ten Ostravar v nonstopu byl fakt dobrý, že Viktore? :)

 

lustr přežil Nickolasi...

 

návraty domů...

 

post-3584-090026100 1350133408.jpg

 

spací pytel (dle Martyho)

 

post-3584-089595000 1350133418.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bylo to velmi příjemně strávené odpoledne...ale na příště si zařídím spaní v Ostravě...to noční cestování vlakem už není pro me...

Spaní neřeš, však přespíš někde s Čendíkem.Ostrava je velká. Upraveno uživatelem vikhra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tombed jinak dík za tip a já čičmunda to hledal vždy složitě, dle typového označení. :lol2: .

sem ti říkal :)

 

Jako vždy bylo super, dík všem. Jinak ještě včera večer jsem blinkal, ale už je to lepší.. Ve čtvrtek jedu do lázní, tak se docela těším smile_anim.gif .

Čendíku, tak to jsi dělal celou dobu v nonstopu, doteď mi vrtá hlavou, od čeho jsi měl mokré tričko na zádech po té co jsi vylezl z wc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...