Návštěvník eloga Odesláno 21. května 2024 Nahlásit Odesláno 21. května 2024 Další počty - výhra/výhra/výhra - 3x to je zlato. Jiné kombinace nic moc, jen v případě 1.prohry je konec.
Gustaf Odesláno 22. května 2024 Nahlásit Odesláno 22. května 2024 Velká škoda prohry s Kanadou....nakonec čtvrtfinále s USA...to bude těžký...
Frantik Odesláno 22. května 2024 Nahlásit Odesláno 22. května 2024 Byl jsem vcera a stalo to za to. Pri nasi jizde za vyrovnanim ta hala explodovala Podle me jsme hrali dobre, tlak, motivace, ale hrozne chyb a byla videt nesehranost. Hlavne ztraty v obrane. Ale podle me je dobre, ze se nevezeme na euforii vyhry nad kanadou a jdeme do QF, ze "ted uz muzeme porazit vsechny na prdel". Kluci podle me vi, ze to nebylo uplne ono a budou makat jeste vic. Ja mam radeji Amiky, nez Nemce, tak zitra vsichni fandime
childe Odesláno 22. května 2024 Nahlásit Odesláno 22. května 2024 Já našim proti USA věřím a z druhé strany pokud by to náhodou nevyšlo působí líp prohrát s USA než s Německem
honza71 Odesláno 22. května 2024 Nahlásit Odesláno 22. května 2024 Zitra to imo nasi urvou. Posledni domaci mistrovstvi se nesmi opakovat
odjinud Odesláno 23. května 2024 Nahlásit Odesláno 23. května 2024 Nalezeno ted na chate, Květy z kvetna 1972. Tak to snad hosi zopakuji. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Pozorovatel Odesláno 23. května 2024 Nahlásit Odesláno 23. května 2024 Gudas si dneska těžce sjednává pořádek u naší branky Ale Američani jsou na takový hokej zvyklí. Jen aby pro to měli pochopení i sudí
odjinud Odesláno 23. května 2024 Nahlásit Odesláno 23. května 2024 No tvl... konecne tym, co pochopil, jak se ma hrat - 100% koncentrace a snazeni se po cely zapas. No a dobrej golman, to je zaklad.
tikzot Odesláno 23. května 2024 Nahlásit Odesláno 23. května 2024 Ufffff a toho štestí jsme měli fakt mega bagooo
Pozorovatel Odesláno 23. května 2024 Nahlásit Odesláno 23. května 2024 Neví někdo, co za Tissot dostávají ti ocenění hráči?
geometr Odesláno 23. května 2024 Nahlásit Odesláno 23. května 2024 Hmm... jsem je přecenil, jenom jeden gól Jako strašná holomajzna, strašná... Ale jdeme dál!
odjinud Odesláno 23. května 2024 Nahlásit Odesláno 23. května 2024 Pocitam, ze nejaky chrona v quartzu.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se