Přejít na obsah

Všechny aktivity

Tento sled aktivit se aktualizuje automaticky

  1. Poslední hodinu
  2. Mám tohle: https://www.yesshop.cz/zamek-f-small-spiralovy-kodovy-120cm-3mm--sedy/?utm_campaign=Cyklistika&utm_medium=feed&utm_source=heureka.cz&utm_term=KC_49110&hgtid=b9ff3525-a6ea-412b-a69a-0a6b5ef48c65 Nic to neváží,vejde se to všude a jak říkám, zabrání to někomu vzít a odejít, než tam doběhnu.
  3. Jayter27

    Cronos potápky

    170€ Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
  4. Samozřejmě až bude vevnitř tak bude vidět mnohem méně a bude i mín výrazná.
  5. Jojo, poptával jsem zde, ale nikdo nic, tak nakonec funglovky v ihodinarstvi.cz, teď jsem tam koukal a už je tam nemá, byl i vstřícnej poslal fotky prodávaného kusu armovák i luneta lícovala, kyklop rovně, takže košík. A přesně jak si psal ... mezi těma modrejma a černejma diverama v hodinkovnici je to hned veselejší
  6. Díky! Nemůžu se jich nabažit, mám je už potřetí (možná počtvrté) a tyhle už di snad nechám.
  7. M-72

    Breitling 1806

    Nějak jsem na inzerát zapomněl, tak posunu nahoru
  8. Jeden z deseti pankáčů doporučuje V60 a na pořádný espresso do kavárny.
  9. M-72

    Prim Sport 2

    Nabízím své sporty ve sbírkovém stavu. Hodinky jsou původem ze sbírky pana Hovorky. V hodinářství Onyx jsem hodinkám dopřál kompletní servis strojku a přetěsnění. Nyní těsní i původní korunka. Typ 68 206 1 Cena 8960,-
  10. Vymenim Nomos Club 36mm Dunkel v pohodovem stavu s mym doplatkem. Nechci Ahoi ani Tetra, takze verze Arzte ohne Grenzen asi uz jen Tangente. Vymena nejspis osobne, trejd prajs 20ooo,- Pouze prodej mych asi taky mozny.
  11. lukassob

    Tudor novinky

    Limitka Black Bay Inter Milan https://monochrome-watches.com/introducing-tudor-black-bay-58-inter-limited-edition-m79030n-0025-italy-exclusive-inter-milan-gradient-blue-specs-price/
  12. Dnes
  13. Ahoj, vítej na foru, je dobře, že jsi prvně hledal. Hodně vláken je tu i z poslední doby a tam by jsi nejčastěji narazil na ONYX Jihlava, hlavně co se týká starších omega. Osobně bych doporučil je svěřit tam. https://forum.chronomag.cz/forum/152-onyx-servis-značkových-hodinek/ Díval jsem se, že jsi vytvořil vlákna zvlášť na Doxy a Omegy, rady ale budou přenositelné. Největší otázka bude jak moc řešit ciferník, osobně mám rád když se zachová maximální původnost i za cenu nedokonalosti, hrozně ale záleží na vkusu každého.
  14. Bert

    Projektor

    Ahoj, přebývá mi doma krásný stereoprojektor na diapozitivy. Bereš?
  15. Dlhší čas som ich nemal na ruke. Tak ja dnes takéto.
  16. Wenceslas

    SEIKO 5

    No, v hodinkovém světě jsem stále začátečník, nicméně s čím jiným začít než se Seiko 5. S lunetou mám cca dva roky, bez lunety teprve půl roku, ale zatím velká spokojenost Jinak do budoucna bych chtěl pořídit Seiko Alpinist, ale zatím jsem chudý student, který si na hodinky vydělává po brigádách, takže to bude chtít ještě čas. PS: Ano k hodinkám mě přivedl kanál RUCE a ručičky.
  17. Ahoj Prodám: Samsung Galaxy Watch 6 Classic, verze LTE, 47mm Nové, jen vyzkoušeno. Full set, záruka Cena 4900,- Předání Kutná Hora nebo doprava dle domluvy. Díky ...
  18. Zdravím všechny, ač nerad, nabízím tyto krásné STEINY k prodeji, potřebuji došetřit na jinou nádheru. Hodinky jsem koupil v únoru 2024 z druhé ruky, jsou z března 2018, v červnu 2023 proběhl nějaký servis u Steinhart (viz doklad). Hodinky jsou ve stavu, jak jsem koupil, dle mého v solidním stavu, jako nové určitě nevypadají, něco najdete na leštěné lunetě, snažil jsem se vše nafotit. Všechny funkce jsou naprosto v pořádku, zkusil jsem udělat video. K hodinkám je plný origo tah, který jsem ani nenasazoval, mně se líbí na kůži, starý kožený řemínek jsem vyhodil a nasadil mnou vyrobený extra pro STEINY, přidám ho k hodinkám, stačí nějaká dezinfekce a vydrží jestě dlouho. Parametry hodinek najdete na netu. Rád bych za ně dostal co jsem zaplatil - 18990,-. Pokud nějak nebude zájem, nebudu s prodejem divočit a inzerát uzamknu. Edit: osobní prohlidka je samozřejmostí nebo doprava. Děkuji za pozornost a chronomagu za prostor.
  19. Oskar

    K: hodinky z roku 1974

    Díky všem, vyřešeno
  20. Jak jsou na tom ty brýle s optickou kvalitou? Je tam nějaký antireflex? Díky
  21. Tam bude tak jednoduchý strojek, že bych je vzal k tomu, o kom víš, že Ti nekurví Primky.
  1. Nahrát více aktivit
×
×
  • Vytvořit...