Jump to content

HondzaX

Member_50
 • Posts

  1,624
 • Joined

 • Last visited

Status Replies posted by HondzaX

 1. FORSTNER BANDS 

  Ahoj máte někdo slevový kód na FORSTNER ?

  Díky Martin 

  1. HondzaX

   HondzaX

   Počkej na Black Friday, loni bya nějaká akce. Letos bude určitě také.

  2. (See 1 other reply to this status update)

 2. Proč zrovna IWC dostalo možnost vyrábět B-UHR? Někde jsem narazil na informaci, že šlo o pomoc A. Lange & Söhne, který nestíhal. Ví někdo, co je na tom pravdy? 

  1. HondzaX

   HondzaX

   Pokud vím, tak IWC dodávalo hodinky, resp, strojky oběma stranám konfliktu., čímž chtělo, jako Švýcarská firma navenek utvrzovat svojí neutralitu. A pokud šlo o dovávku B-Uhr, tak to prostě jen byl business. Udělali hodinky podle specifikace vydané německým ministerstvem a dodali je prostředníkovi do Berlína. Skvělý zdroj o pilotnícho hodinkách (včetně historie) je http://www.fliegerfriday.com a http://www.knirim.de  

  2. (See 1 other reply to this status update)

 3. 350k za airking? Svet se posral.. nemam nic proti prodejci, ale tohle je masakr.

  1. HondzaX

   HondzaX

   Dle informací ze zahraničních fór bude od zítřka u Omegy platit nový ceník. Celkové průměrné zdražení cca 5 %. 

  2. (See 49 other replies to this status update)

 4. Upozornění na podvodné chování člena Tombed. Jen aby to nezapadlo a někdo jiný nenaletěl: 

   

  1. HondzaX

   HondzaX

   Moc děkuji všem za zprávy. Tombed se mi v sobotu ozval s tím, že peníze nemá, a že mi pošle hodinky v pondělí (tj. dnes) zpět, a že případný rozdíl v ceně v případě následného prodeje dorovná. Pokud to myslel vážně, pak bych měl mít hodinky nejpozději do konce tohoto týdne zpět. Dám pak samozřejmě vědět. Důvody ani pohnutky pro jeho jednání jsme nerozebírali.

  2. (See 23 other replies to this status update)

 5. Zenith chronomaster sport nebo IWC Pilot Chronograph 41? :) Ach jo... :)

  1. HondzaX

   HondzaX

   Daytony jsem neměl. Zenithy jsem na ruce zkoušel, a moc se mi líbily. Určitě bych si je jednou chtěl koupit. 

  2. (See 17 other replies to this status update)

 6. Horus nebo Rubber B? Jaky kaučuk by jste doporučili Vy, co s tím máte reálné zkušenosti, chci koupit na léto...zapoměl jsem na jinou značku?? děkuji

  1. HondzaX

   HondzaX

   Tempomat není špatný. Cenově vychází úplně nejlíp. Ale pocitovš je z té, tebou zmiňované trojky, pocitově třetí.

  2. (See 9 other replies to this status update)

 7. Horus nebo Rubber B? Jaky kaučuk by jste doporučili Vy, co s tím máte reálné zkušenosti, chci koupit na léto...zapoměl jsem na jinou značku?? děkuji

  1. HondzaX

   HondzaX

   Na Seamastery jsem zkoušel Zealande a seděl opravdu pěkně. Horusu bych se nebál - případně tam mám slevu 25%.

  2. (See 9 other replies to this status update)

 8. Prosím o radu. Kde v Praze mi opraví utrženou korunku u limitky Davosa RAF? Nosil jsem je často. Střídal s jinými a mezitím pořád donatahovával ručně..po ne dlouhém čase jsem si sám odpověděl na moji otázku: Natahovat automaty? Určitě ne pravidelně, jako jsem to dělal já. Poučen z vlastní chyby, už mám doma winder. Ale hodinky porouchané. Posílat je někam do Davosy anebo to zvládne někdo v Praze? Hodinky si určitě nechávám napořád, takže nelpím na identické korunce. Důležité je, aby to bylo kvalitně opraveno. Díky

  1. HondzaX

   HondzaX

   Pokud se nepletu, tak by tam měla být ETA, a to by zřejmě měl zvládnout opravit každý šikovný hodinář. Já mám dobré zkušenosti se servisem v Koscomu. 

  2. (See 3 other replies to this status update)

 9. Ahoj, mám dotaz. Kamarád shání chytré hodinky s klasickými ručičkami a možností alarmu co tři hodiny. Poradíte prosím?

 10. Kua kupil by som 310.60.42.50.99.001, nezhliadol to niekto v poslednej dobe v niektorom krame?

  1. HondzaX

   HondzaX

   ten kus co byl v OB Praha byl zákazníka, který jim ho zapůujčil na "čumendu". Byl to jediný kus, který přišel do ČR a hned se prodal.

  2. (See 14 other replies to this status update)

 11. Znovu bych poprosil o hlasy pro Extreme. Byli první, díky všem, taky si to kluci zasloužej. Nechápu ten Pryor, byli druzí. https://www.tvrebel.cz/porady/czechparada/czechparada-20190222/

 12. Podařilo se mně jebnout Nomosy o futra. Mám z toho zrochu zvrhlou radost, že jsem našel definitivní.

 13. Ahoj, účastním se jedné soutěže a byl bych rád, kdybyste mě podpořili likem u mého komentáře k tomuto příspěvku: https://www.facebook.com/myckazvzmost/posts/331207614328951 Jedná se o fotku namydleného Superba (můj profil Vojtěch Bejky Novák). Díky za podporu! :)

 14. kde pls koupim dobry Sacher ve Vidni? cely dort:)

  1. HondzaX

   HondzaX

   Moty: aha, vidíš, tak to jsem netušil. Já žil v domění, že i tak vychází Demle levněji. A ono zřejmě ne :-) Díky za info.

  2. (See 12 other replies to this status update)

 15. kde pls koupim dobry Sacher ve Vidni? cely dort:)

  1. HondzaX

   HondzaX

   nebo taky u Demela. Dlouhou dobu vedl bitvu se Sachrem, kdo vlastně Sachra vymyslel. Demel má sacher dort také moc dobrý, akorát je o něco málo levnější :-)

  2. (See 12 other replies to this status update)

 16. Co byste si koupili - XBOX One "S" nebo jednou tak dražší, ale výkonější verzi "X"? 4K TV myslím mám..Nejsem hardcore gamer. Vidím to tak na zaplnutí 2x do měsíce a hrát budu střílečky a RPG na odreagování. Moc díky

  1. HondzaX

   HondzaX

   Moc díky, pánové. Večer prověřím zda je má televize opravdu 4K a pokud ano, pak je asi rozhodnuto (byť tedy ten cenový rozdíl mezi S a X je vážně znatelný).

  2. (See 2 other replies to this status update)

 17. Kolegové, kamarádi, před časem jsem to otravoval s prosbou o lajky v jedné soutěži. Dnes byly oficiálně vyhlášeny výsledky, a já tak mohu s radostí konstatovat, že Vaše podpora nevyšla na prázdno. Podařilo se. Moc Vám tímto moc děkuji za pomoc!

 18. Kolegové, kamarádi, před časem jsem to otravoval s prosbou o lajky v jedné soutěži. Dnes byly oficiálně vyhlášeny výsledky, a já tak mohu s radostí konstatovat, že Vaše podpora nevyšla na prázdno. Podařilo se. Moc Vám tímto moc děkuji za pomoc!

  1. HondzaX

   HondzaX

   Hodinky pro vítěze, bohužel nejsou. Ale můžu Vám pak ukázal fotku z nějakého časopisu, kde bude ta fotka otištěna :-) Tedy pokud se mi podaří zjistit jaký časopis to bude a pokud se mi ho podaří sehnat :-)

    

  2. (See 5 other replies to this status update)

 19. SOS - prosím,všechny co mají facebook o pomoc. Za 4 hodiny končí fotosoutěž, které se účastním a na prvního ztrácíám 50 lajků. Prosím všechny o laskavou podporu a lajk. odkaz zde: http://bit.ly/HelpTempusXWin

  1. HondzaX

   HondzaX

   Ještě jednou všem moc děkuji za podporu. zAtím stále čekám na oficiální vyhlášení. Nicméně dle stavu by řekl, že by to mělo klapnout.

  2. (See 14 other replies to this status update)

 20. SOS - prosím,všechny co mají facebook o pomoc. Za 4 hodiny končí fotosoutěž, které se účastním a na prvního ztrácíám 50 lajků. Prosím všechny o laskavou podporu a lajk. odkaz zde: http://bit.ly/HelpTempusXWin

 21. SOS - prosím,všechny co mají facebook o pomoc. Za 4 hodiny končí fotosoutěž, které se účastním a na prvního ztrácíám 50 lajků. Prosím všechny o laskavou podporu a lajk. odkaz zde: http://bit.ly/HelpTempusXWin

  1. HondzaX

   HondzaX

   Hrozně moc děkuji! pokud bytse, prosím, měli k lajku ochotné manželky, přítelkyně, děti, já bych směl poprosit vaším prostřednictvím o jejich lajk, tak bych moc a moc prosil... .-)

    

  2. (See 14 other replies to this status update)

 22. Týden budu se svou milou v Praze. Nějaké nápady kam zajít ohledně hodinek, dobrého jídla a pití?

  1. HondzaX

   HondzaX

   Co se hodinek týká, tak největší výběr hodinek různých značek v centru je asi v Koscomu. Určitě bych si udělal výlet i do Chronoshopu - je to sice z ruky, ale mají značky, které jinde k vidění nejsou. No a na luxusní windowshopping pak asi do Pařížské. :-)

  2. (See 6 other replies to this status update)

×
×
 • Create New...