Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Strategie,kterou jsem nepochopil. Model Trident Elite 1000 je již od začátku ve slevě. Přitom se jedná o limitku.

to vypada na nejakyho sotka, v EUR je sleva -20% v GBP je cena normalni

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to beru, jak píše Andy. Na druhou stranu, těch vylepšení je tam opravdu hodně. Sám jsem rozpolcen. Dokud je neuvidím naživo, názor si asi neudělám

Krasny, sledovat ty ruzne nazory. Ja mel jasno od zacatku, ze dokud budou mit Wardi na hodinovce barokni vezicku, tak je prehlizim. A to presto, ze mi ty potapky jinak prisli naprosto sqele.

Ted zmenili jediny problem, ale k tomu i vsechno ostatni, a tak nezbyva, nez se opet zamyslet, zda se libi. Ale averze je pryc.

S Andym souhlasim, ze nemaji jasnou kontinuitu, ale je to: hop sem, hop tam.

Tyhle videt chci, vypadaji lakave.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dival jsem se ted jeste do vedlejsiho vlakna. Nebudu to plevelit tam, ale dam svuj postreh sem.

Jeste jednou jsem se na ty Tridenty dival a tentokrat me ta hodinova rucka fakt stve - trojuhelnik uz od stredu a celkove hodne dlouhej. Mela zustat bud tvarovd jak ta kapka/cibule a nebo stejny rovny tvar jak minutovka, ale kratsi.

 

Jinak palec nahoru za rychly zpusob vymeny tahu. Na video jsem se nedival, nebude tam pak ale problem se stezejkama pro nato strapy? Viz treba IWC, kde vymena tahu za gumovej pasek je hned, ale na nato clovek hodinky neda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...