Přejít na obsah

Jake Sinn mate prave na ruce?


Kid_A

Doporučené příspěvky

Díky. Možná až trochu přeplácaná, moc filtrů, ale říkal jsem si že ji sem hodím. Asi jim udělám chlubící vlákno, ať to tady zas moc nepřeháním s jedním modelem :)

Není nad to si pár let nekoupit žádné hodinky, to pak má člověk radost až na půdu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Dokusan

1736

[mention=17375]kloubik[/mention] vteřinovka je v malém kolečku, červená velká běží při chrono - je tak? (díky)
Ano. Vteřinovka na klasický čas je vlevo, velká oranžová vteřinovka je pro chrono. Horní sčítač minuty, spodní hodiny.

Edit: strojek by měl být víceméně klon klasické ETA 7750
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je vlastně to Concepto? Nějaká nová Sellita? Neprudím, jen vlastně nevím. Zaznamenal jsem, že taky umějí přestavět 7751 a prdnout do ní column wheel (aka Breitling "inhouse" B25). Určitě žádná překážka koupit. 

Sinn mi dlouhodobě dělá radost tím, jak prostě umí limitky, Ani moc, ani málo, zpravidla zajímavý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Já teď hodil moje na váhu.... 155g. Ze začátku mi přišly těžký ale už o nich nevím.

Myslíš U1 na tahu? Kdesi jsem četl 215g. Já mám 140kg, dva metry a docela se pronesou :D
25d7df15f54e4c22002b8841dc571cce.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=36157]cuborg[/mention] ne ne, to jsem se asi špatně vyjádřil. Měl jsem na mysli 144tky, jiné Sinn nemám.
Nicméně i tak mi přišly ze začátku těžší, přestože třeba expy 1 váží tak cca 130g takže to zas není takový rozdíl.

No každopádně jsem přemýšlel že se Sinn mohl hecnout s těmi anniversary malinko více, a tuhle druhou výroční verzi mohli zkusit udělat v titanu + black coating. To by byla super odlišnost. Pokud se nepletu tak historicky 144 v titanu dělal (i když ne s černou úpravou). Tak třeba anniversary III default_smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=36157]cuborg[/mention] ne ne, to jsem se asi špatně vyjádřil. Měl jsem na mysli 144tky, jiné Sinn nemám.
Nicméně i tak mi přišly ze začátku těžší, přestože třeba expy 1 váží tak cca 130g takže to zas není takový rozdíl.

No každopádně jsem přemýšlel že se Sinn mohl hecnout s těmi anniversary malinko více, a tuhle druhou výroční verzi mohli zkusit udělat v titanu + black coating. To by byla super odlišnost. Pokud se nepletu tak historicky 144 v titanu dělal (i když ne s černou úpravou). Tak třeba anniversary III default_smile.gif



Ahaa, tak to jo :) 144ky si stejně jednou taky pořídím, jsou nadčasový…v titanu by byly fantastický, ale ty tvoje jsou momentálně z nejhezčích.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...