Jump to content

Bronzovky Elton PS 2- DayDate

Recommended Posts

Děkuji pánům Klasik 51, Kerob, Mari, Bullit, Dadasmid, Ouškavl, Zbuddy, Mocca, Libor_OV  za zaslání záloh.

Účastníci LE CLASSIC, zaplaťte prosím zálohu ve výši 8000  Kč na ú.č.  342104002/5500

Prosím, pohledejte ještě armováky a pište mi SZ , kdo našel !

• Replies 806
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Další pokus. Vystředěno. Zmenšeno. Teď trefit správný den na správnou díru a správně detailně rozestoupit dny. Nedokázal jsem si představit, jak veliký je to problém. Ale to už jsou prkotiny- je jasné

ten druhý jazyk ve slovenštině není blbý nápad. Ale asi už je pozdě, co?

Vidím, že to bude cesta a dost mě mrzí, že jsem neotočil kormidlem o rok dřív. Už dlouho jsem si tuhle myšlenku dusil uvnitř a poté co prošla ven cítím fakt úlevu. Tak tedy půjdeme tímto směrem.

• 4 weeks later...

Ahojte vsem zucastnenym co se staraji o organizaci. Je nejaky predbezny termin vyroby verze Sniper? Ptam se z financnich duvodu, at si muzu finance cca nejak predbezne pripravit, vanoce mi zase udelali ve srajtofli kotrmelce.

• 2 weeks later...

Pánové, omlouvám se, nějak je to dlouho, mezi tím jsem naskladnil tolik "aktivních" hodinek, že bych to neunosil.

Kdyby měl někdo zájem o krásné č. 2, dejte vědět :)

Pánové, omlouvám se, nějak je to dlouho, mezi tím jsem naskladnil tolik "aktivních" hodinek, že bych to neunosil.

Kdyby měl někdo zájem o krásné č. 2, dejte vědět :)

classic, nebo sniper?

Zdarec, od data nastoupení uplynula spousta času a i já jsem se za tu dobu posunul trochu jiným směrem, takže kdyby někdo chtěl tak přenechám č.13 jak na Sniper tak na Classic, ideálně dohromady.

Pokud by někdo měl zájem tak SZ.

classic, nebo sniper?

Upřesňuji po zmatku - Classic, krásné č. 1, strojek zaplacen. Sniper č. 2 a pokud vím, tam se strojek zatím neplatil :)

Napíšu radši i SZ.