Přejít na obsah

Možnosti IGENů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 662
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ta korunka je nerezová tak pokud se nepojebe závit může sloužit řadu let. A nechat jí udělat není problém mám firmu co jí udělá, akorát minimální odběr 500 kousků. Kdo si jich kolik vezme? A po pravdě dávám tam krček 2.5 mm a na ten se sežene víc korunek než na origo Elton 2.3 mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych teda klido pido snesl orlik pouzdro + lunetu + safir s igenackym cifrem :P

jo a uz si nepamatuju jak je to s umistenim cal. 66 vs cal 50 do pouzdra - staci jina vlozka? 

pokud bude nekdo delat korunky, tak predbezne treba 30ks bych vzal :D (jeslti budou alespon trosku blize originalu nez parexo).

 

jinak ja parexo bohuzel taky na nekterych hodinkach mam - proste je to spotrebni zbozi, je to nerez a funguje to, tak mi to hodinar podstrkoval. ale uz z principu (ze fejkujou cifry a pod) mne ty prachy za to bolej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, řemínek je capagnolo perfora, chtěl jsem něco stylového a zároveň designově podobného originálnímu a hodinkám. Je to příjemný materiál a není tvrdý. Korunka od parexa na I gen je to jediné s čím nemám problém. Když jsem ji dal prvně mému hodináři tak nezaujatě se mně ptal kde jsem sehnal tak dobrou korunku. Že vypadá dobře i přesně pasuje, vodo drží bez problému, na rozdíl od korunek pro sport II které mu v rukách praskaly a nepasují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej jinou adresu kde jí sehnat a budou tam od jinud.  Taky mám alergii na Parexo,  proto vložky děláme svoje. A tím že tam je velikost 2.5 tak se nechá nahradit. 

A jinak k čemu bude pouzdro na Orlík když nebude cifr ?

 

Když seženeš výrobce ciferníků - plechů a tiskárnu, grafický návrh jsem schopný udělat, už jsem to zkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pěkný že se řeší pro a proti, ale je potřeba to dořešit. Opravdu to není prča někde nechat zakázku na vyrobení něčeho. A co se týká cifru mám člověka co to udělá, chce za to 2000 a není to zase origo a co ručky? A to je potisk starého cifru.  Popravdě moje představa není dělat nějakou repliku. Moje představa je, udělat tomu kdo chce, to co chce. A momentálně řeším IGENy. Možná někdy Orlíky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...