Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Kluci z Playbag se po kabelách a nějaké zaváděcí sérii bot, kterou jsem loni propásl, pustili do sériovky. Osobní zkušenost zatím nemám, brzo si ji ale udělám. Vypadá to dobře, ceny taky příjemný, navíc ze Zlína, kde boty mají tradici... www.playbag.cz 

Upraveno uživatelem Mirek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirek-už se tady o nich psalo,ale Zrno je myslím moc nechválil,ale to by sis podle jeho měřítek nemohl koupit nic:-))

 

Boty playbag šije firma flexico , za ty prachy to jde , ale já mám všeobecně averzi k flex konstrukci, protože se chtě nechtě začne odlepovat svršek přilepený k podešvi a po čase do nich začne švama okolo boty tect ... Osobně preferuju blake konstrukci (šitý vnitřkem) nebo pak rámovky a nebo i dobře udělaný lepený boty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na běžné chození mám mimo jiné kvalitní tuzemskou obuv Prestige Sport, kterou vyrábí zlínská firma Moleda. Poté, co jsem reklamoval několikery Adidasy, Pumy apod. Jsem nadmíru spokojen. Ve světě se hodně líbí, jen  tady u nás se na ně stále hodně lidí dívá trochu skrz prsty a to je IMHO škoda. Mám je dva roky a jsou stále ok.  Jsem rád, že mi ve srovnání s většinou lidí v teniskách jeden proužek chybí :)

 

post-13936-0-21040000-1452623350_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochvala Prestižek mě vždy potěší! Jako junior jsem dělal Svitu zkušební nohy. Nevim jak se k tomu tatík dostal, ale bylo to bezva. Donesl nové boty a můj úkol byl dát jim co nejvíc zabrat. Potom je odnesl nazpět a světe div se- donesl opět nové. Třeba Lendlovky- tak se původně jmenovaly výše uvedené, byly super už v 80-tých letech a vydržely neskutečné věci..

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vono se moc není čemu divit, že ty prestižky moc nefrčí. Sám jsem jedny kotníkové za totáče měl na basket. Dyzajn dneska stejnej jako kdysi..

Ale to asi není ten hlavní problém, třeba botasky jsou zhruba taky ve stejný retro fazoně a prodávaj se vcelku dobře. Je to možná těma barevnejma variantama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já je měl taky za mlada a vydržely neskutečný pecky. Teď jsem se díval na varianty a je to jak píše Cegy není z čeho vybírat... a to sem si říkal, že bych z p....e nějaký vyzkoušel. Třeba sem nenašel čistě černý a černý tkaničky nebo vyloženě čistě bílý taky na tkaničky, sou tam jenom se sucháčem. To si myslím, že by šlo víc na dračku, než stejný barvy co sem měl před 25lety... 

 

třeba airforce vypadají celý bílý pecka

post-26998-0-42753400-1452626256_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...