Jump to content

Recommended Posts

Posted

Po zranění kotníku, mě pohled na ty rozvázány tenisky úplně ničí 😁

Posted
před 19 hodinami, nizkotucnytvaroh napsal:

Po zranění kotníku, mě pohled na ty rozvázány tenisky úplně ničí 😁

Z vnitřní strany zip, nosím je asi 15let a  pohoda 🙂 žádný zranění není příjemný. 

Posted
před 1 hodinou, sibirnaya napsal:

Co je GG? Ja si jedu Valentino vlnu... 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Golden Goose. Pěkná sbírka taky pár mám . Rockrunner přemýšlím dlouho jen jsem si nebyl jistý pohodlností. Jak jsou na tom?

Posted
4 hours ago, sibirnaya said:

Rockrunner sou strasne pohodlny, loni sem v nich lez z toho kopca vedle Matterhornu.

To asi nebudu tie ruzove, co? 😄

U mna driving derbies ramovky, smola len, ze tieto nerobia polcisla, 42 trochu tesne, 43 trochu volne ☹️

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted
před 17 hodinami, sibirnaya napsal:

Rockrunner sou strasne pohodlny, loni sem v nich lez z toho kopca vedle Matterhornu.

Tato kombinace se mi líbí nejvíc 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

Rád nosím ke kraťasům tenisky s nízkými ponožkami. Jenže když má botka jazyk poněkud dlouhý, a hlavně pak netvárný (de facto jaksi toporný), velkou radost z nich mít nebudete. A to je i případ Adidas Originals Country OG. Na pohled hezké, noha se v nich cítí pohodlně, jen ten jazyk všechno kazí. A nejhorší je samozřejmě chůze do schodů...

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted
před 30 minutami, walter10 napsal:

Rád nosím ke kraťasům tenisky s nízkými ponožkami. Jenže když má botka jazyk poněkud dlouhý, a hlavně pak netvárný (de facto jaksi toporný), velkou radost z nich mít nebudete. A to je i případ Adidas Originals Country OG. Na pohled hezké, noha se v nich cítí pohodlně, jen ten jazyk všechno kazí. A nejhorší je samozřejmě chůze do schodů...

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Tak to nezávidím u mě by takový boty letěly do koše. Není na krásně měkkou kůži. Všichni šetří…i u Italů u low řad premiových značek co dělají v Číně jsou ty boty hrůza … nejen boty 

Posted
1 hour ago, walter10 said:

Rád nosím ke kraťasům tenisky s nízkými ponožkami. Jenže když má botka jazyk poněkud dlouhý, a hlavně pak netvárný (de facto jaksi toporný), velkou radost z nich mít nebudete. A to je i případ Adidas Originals Country OG. Na pohled hezké, noha se v nich cítí pohodlně, jen ten jazyk všechno kazí. A nejhorší je samozřejmě chůze do schodů...

To vie pekne nasrat, take "detaily", lebo su to fakt pekne tenisky. Nepodda sa to casom? Mozno by sa tomu dalo pomoct tymto  (na noc zrolovat a zacvaknut 😉 a ak je to koza, skus pridat aj nejaky sprej ci penu na zmakcenie koze):

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

alebo trochu radikalnejsie riesenie 🤣:

✂️

Guest Strocek
Posted (edited)

Ty nůžky by bylo efektivní řešení, taky mě to napadlo. Jinak Adidas Originals Country OG je kultovní bota. Nosil je i Axel Foley jako polda v Beverly Hills :default_wink:

104851-1532336916.webp

Edited by Strocek
Guest Strocek
Posted (edited)

Nosim Superstáry (nejenom) asi 20 let a kupuju jak bílou tak černou variantu a ta kvalita je opravu viditelná, ale řekl bych že poslední dobou to jde zase trochu mírně nahoru. Ty časy kdy jsem nosil superstáry 8 let polední roky jenom k monterkám, ale kdyby si je trochu přelíz, tak by se nechali i normálně, tak ty už sou dávno ty tam.

Vždycky jsem je kupoval v Adidasu Na Příkopě, kvůli jistotě a servisu (reklamace), ale po tom co po ani né půl roce málo nošenejch černejch superstárek (skoro jak novejch) mi prdla podšívka mezi tou přední gumovou a tou koženou částí a neuznaná reklamace jsem si říkal, že to bude asi všude stejný a objednávám z netu... Tam už mi došla s reklamací trpělivost, kde podle mě nesundali ani tkaničky aby si to prohlídli zevnitř a odpálili to od stolu, sem to rozjel přes znalce, advokáta a nakonec to stálo Adidas asi desítku... Člověk by si neměl nechat sr.... na hlavu. 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Edited by Strocek
Posted
před 16 minutami, Strocek napsal:

Nosim Superstáry (nejenom) asi 20 let a kupuju jak bílou tak černou variantu a ta kvalita je opravu viditelná, ale řekl bych že poslední dobou to jde zase trochu mírně nahoru. Ty časy kdy jsem nosil superstáry 8 let polední roky jenom k monterkám, ale kdyby si je trochu přelíz, tak by se nechali i normálně, tak ty už sou dávno ty tam.

Vždycky jsem je kupoval v Adidasu Na Příkopě, kvůli jistotě a servisu (reklamace), ale po tom co po ani né půl roce málo nošenejch černejch superstárek (skoro jak novejch) mi prdla podšívka mezi tou přední gumovou a tou koženou částí a neuznaná reklamace jsem si říkal, že to bude asi všude stejný a objednávám z netu... Tam už mi došla s reklamací trpělivost, kde podle mě nesundali ani tkaničky aby si to prohlídli zevnitř a odpálili to od stolu, sem to rozjel přes znalce, advokáta a nakonec to stálo Adidas asi desítku... Člověk by si neměl nechat sr.... na hlavu. 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Tak moje první superstary od Golden Goose mají cca 15let a pořad je nosím a pohoda nic jim není 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...