Přejít na obsah

PRIM zátiší


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Velmi pěkné,jen lepší cifr na ty chromové a bude to velká paráda. :crying_anim02:

 

 

Nový ciferník si určitě zaslouží, pouzdro je prakticky netknuté. Vlastně, vždyť jsi je viděl :-)

Jen si pořád pohrávám s myšlenlou že bych je pustil do světa, uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v detailu. Opravené ručky, všechny Traktory v chodu :-)

 

 

Velmi pěkná sbírka pane kolego :smile_anim: I když musím říct,že se mi tam líbily i ty černé ručky,jen kdyby měly špičatý tvar.Kdo ti je měnil DavidC3 ?

Nerad prodávám,když už je pracně seženu.Traktory a S1 jsou jedny z nejpěknějších hodinek,co se dají i dnes nosit.

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi pěkná sbírka pane kolego :smile_anim: I když musím říct,že se mi tam líbily i ty černé ručky,jen kdyby měly špičatý tvar.Kdo ti je měnil DavidC3 ?

 

 

Naživo tam ty černé ručky nepasují. A i když si rád zabastlím, tak tyhle jsem chtěl v původním a co nejlepším stavu. Teď zkouším rezervu nátahu, přemýšlím že je nařídím na světový čas podle časových pásem :-) Anebo je prodám, znáš mě. Cíle bylo dosaženo :-)

Ručky měnil ten starší ze stejné firmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To jsi šel kolem počítače, zakopl a upadl na klávesnici, nebo co jsi nám tím chtěl sdělit?

 

Možná nějaká vietnamská alternativa k žádanému a nedostatkovému zboží - prostě a jednoduše teď letí PRIL Posted Image

 

 

Není to snaha nikoho zesměšnit, chyba se muže stát každému, každopádně bych chtěl dotyčnému poděkovat za skvělý příspěvek a tobě za skvělou reakci. Jsem se dneska po těžkým dnu v práci poprvé fakt od srdce zasmál Posted Image

 

Edit: A omlouvám se za blešení vlákna,.už budu zticha !

Upraveno uživatelem booker007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná nějaká vietnamská alternativa k žádanému a nedostatkovému zboží - prostě a jednoduše teď letí PRIL Posted Image

 

 

Není to snaha nikoho zesměšnit, chyba se muže stát každému, každopádně bych chtěl dotyčnému poděkovat za skvělý příspěvek a tobě za skvělou reakci. Jsem se dneska po těžkým dnu v práci poprvé fakt od srdce zasmál Posted Image

 

Edit: A omlouvám se za blešení vlákna,.už budu zticha !

 

No, já jsem ani tak nereagoval na tu gramatiku, chyba se občas přihodí každému, jen jsem nepochopil, jak ten výkřik patří do tohoto vlákna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...