Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 266
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
Odesláno (upraveno)

Tato změna se povedla, to je přesně ten vzhled ruček jaké tam maji být od novoty než vymýšlet nějaké novotvary.Za mě palec hore a jdu do toho taky.

Upraveno uživatelem Pitris.k
Odesláno

Panove poradte, chci neco na litacku a premyslel jsem o zelvach, ťed me ale zaujaly ty 051, pekne pouzdro, tah, strojek, maji nejake neduhy? U zelv se trochu bojim ze me bude vadit ta velikost, 051 pusobi mensi, co mam vzit? Zapesti mam tak 17,5cm.

a8f8e3cea9b8345d9cc50c4832ba0810.jpg

Panove, dluzim vam odpoved, tak to nakonec s kouskem na litacku takhle ;)

b93cf4a9ca88abdbf259c93e57078e6d.jpg

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
Odesláno

Co si představuješ pod pojmem kvalitka? Je to odolný a jednoduchý stroj, který Seiko používá napříč mnoha modely. Když vezmu co vše umí Seiko za stroje, je to samozřejmě pořád low-end, ale právě stroje jako 7S26, 4R36 nebo 6R15 často fungují mnoho let bez jakéhokoliv servisu, často v náročných podmínkách.

Odesláno

Co si představuješ pod pojmem kvalitka? Je to odolný a jednoduchý stroj, který Seiko používá napříč mnoha modely. Když vezmu co vše umí Seiko za stroje, je to samozřejmě pořád low-end, ale právě stroje jako 7S26, 4R36 nebo 6R15 často fungují mnoho let bez jakéhokoliv servisu, často v náročných podmínkách.

 

Děkuji za info...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...