McStinger Odesláno 13. ledna 2018 Nahlásit Odesláno 13. ledna 2018 Hmm, u mňa prvý pocit, že to nevyzerá zle postupne prešiel do stavu, že to nevyzerá ani dobre a nakoniec som dospel k záveru, že už lepšie na nich vyzerajú origo ručičky so začiernením
instant Odesláno 13. ledna 2018 Nahlásit Odesláno 13. ledna 2018 No já nevím, ale u hodinek v téhle cenové relaci už by takové "drobnosti" měly být v pořádku. To už nejsou hodinky v ceně jednoho dílku tahu Omegy, jak tady kdysi někdo "vtipně" poznamenal, tady už bych za svoje peníze měl snad nárok chtít víc. A nebo se pletu a je to v pořádku? hodinky v cene jedneho dieliku na Panerai, bol som to ja. Jeden dielik do tahu stal 120e (cca pred 7 rokmi), za tu cenu boli SKX z ebay aj s postovnym a pokutou Co jsem kdysi cetl starsi text k mm300, tak tam označili tohle lisovani uz tehdy jako staromódní přístup, ze uz se to takhle nikde nedela.. mne se to libi... :-) je staromodny, ale lacny. buchas to lisom jak bata cvicky. kedze ale dochadza k napinaniu/roztahovaniu materialu, ma to svoje specificke nedostatky Tak minimálně pro někoho dobrá zpráva. Yobokies má pěkný 62mas ručky http://www.thedivewatchconnection.com/forum/viewtopic.php?f=70&t=60932&sid=14d146462ca2bdf37222de3c4e00b6c2 I1lbi1H.jpg nie je to zle ale su dost neduzive. Pockajte az daju von nejaku belasu limitku s ruckami z tunakov, ta by mohlo vyzerat "thajsky zaujimavo"
Vally Odesláno 13. ledna 2018 Nahlásit Odesláno 13. ledna 2018 Ty kráso, tak s těmi ručkami od yobokies je to úplně jiná káva. Za mě paráda..
EpsteinBarr Odesláno 13. ledna 2018 Nahlásit Odesláno 13. ledna 2018 belasu/belasa/belasy? Tak toto som pocul naposledy na hokeji za blahych cias :-)
EpsteinBarr Odesláno 13. ledna 2018 Nahlásit Odesláno 13. ledna 2018 Hmm, u mňa prvý pocit, že to nevyzerá zle postupne prešiel do stavu, že to nevyzerá ani dobre a nakoniec som dospel k záveru, že už lepšie na nich vyzerajú origo ručičky so začiernením Ak pan McStinger dovoli citovat, tak nejak to posobi aj na mna.
McStinger Odesláno 13. ledna 2018 Nahlásit Odesláno 13. ledna 2018 Dovolím. Ale Instant našiel to správne slovo, ktoré mi blúdilo kdesi hlboko vo zvyšných závitoch a nechcelo von. Neduživý.
Ace84 Odesláno 17. ledna 2018 Nahlásit Odesláno 17. ledna 2018 Dnes přišel tah a už teď vím, že ho nesundam.
Ace84 Odesláno 17. ledna 2018 Nahlásit Odesláno 17. ledna 2018 Díky. Mám z nich stále radost. Pánové, mimochodem, při zkracování tahu o jeden dílek jsem vysunul osičku (dle směru zvýrazněného na tahu). Ta je bohužel teď po navrácení volná a vyjíždí mi. Mám možnost ji nějak zaaretovat?
shewcza Odesláno 17. ledna 2018 Nahlásit Odesláno 17. ledna 2018 Neztratil jsi ten malinký "váleček" co vypadl při zkracování? Paradní hodinky, užívej si jich!
dan83 Odesláno 17. ledna 2018 Nahlásit Odesláno 17. ledna 2018 Supr jsou Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
pebe Odesláno 17. ledna 2018 Nahlásit Odesláno 17. ledna 2018 Díky. Mám z nich stále radost. Pánové, mimochodem, při zkracování tahu o jeden dílek jsem vysunul osičku (dle směru zvýrazněného na tahu). Ta je bohužel teď po navrácení volná a vyjíždí mi. Mám možnost ji nějak zaaretovat? některé tahy se spojují pomocí "pins and collars" tady k tomu máš článek jak na to pokud jsi opravdu ztratil ten váleček "collar" tak jeden mám, je mi k ničemu...
Ace84 Odesláno 17. ledna 2018 Nahlásit Odesláno 17. ledna 2018 Děkuji za rady. Toho válečku jsem si vůbec nevšiml. To je zvláštní. Že bych přehlédl hned dva a padli mi do koberce?Pebe, díky za nabídku. Pokud je nenajdu, tak se ozvu.
Ace84 Odesláno 17. ledna 2018 Nahlásit Odesláno 17. ledna 2018 (upraveno) Jinak, ještě jsem tady neviděl Padi verzi. Upraveno 17. ledna 2018 uživatelem Ace84
tombed Odesláno 18. ledna 2018 Nahlásit Odesláno 18. ledna 2018 http://watchesbysjx.com/2018/01/seiko-introduces-the-62mas-padi-special-edition-diver.html
dan83 Odesláno 18. ledna 2018 Nahlásit Odesláno 18. ledna 2018 tou modrou hranou lunety to neskutecne dojebali, pusobi to silene lacine
Panchart Odesláno 18. ledna 2018 Nahlásit Odesláno 18. ledna 2018 hodinky v cene jedneho dieliku na Panerai, bol som to ja. Jeden dielik do tahu stal 120e (cca pred 7 rokmi), za tu cenu boli SKX z ebay aj s postovnym a pokutouJen zvědavost-to máš takovou tlapu, že jsi dokupoval dílek náramku?
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se